На Закарпатті у порівнянні з минулорічним січнем оборот роздрібної торгівлі виріс на 14,1%

Оборот роздрібної торгівлі, що включає роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі, розрахункові дані щодо обсягів продажу товарів на ринках і фізичними особами-підприємцями, за січень 2011року становив 940,4 млн. грн., що на 14,1% більше від обсягу січня 2010 року.

На Закарпатті у порівнянні з минулорічним січнем оборот роздрібної торгівлі виріс на 14,1%

Як повідомила Закарпаття онлайн начальник відділу статистики торгівлі та ЗЕД Головного управління статистики у Закарпатській області Тетяна Тихомирова, оборот ресторанного господарства (з урахуванням обороту фізичних осіб-підприємців) збільшився на 8,1% до 35,9 млн.грн.

У структурі обороту роздрібної торгівлі більше чверті припадала на організовані та неформальні ринки.

Продаж споживчих товарів за усіма каналами реалізації у розрахунку на особу склав 784 грн., при 607 грн. – у січні минулого року. Через мережу підприємств-юридичних осіб, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства на особу реалізовано товарів на 396 грн., при минулорічному показнику – 306 грн.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства за січень 2011р. склав 492,7 млн.грн., що менше попереднього місяця у порівнянних цінах на 18,0%.

Через мережу організованих ринків протягом січня п.р. було реалізовано 22,1% загальнообласного обсягу продажу споживчих товарів, з яких 5,4% складав продаж сільськогосподарських продуктів.

16 березня 2011р.

Теги: торгівля, роздрібний, товарооборот, товар

НОВИНИ: Економіка

10:53
За 12 місяців в Ужгороді ввели в експлуатацію квартир на 12% менше, ніж роком раніше
16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
» Всі новини