Генконсульство Угорщини подякувало закарпатській міліції за врятований пам'ятник на Верецькому перевалі

Підпал пам’ятника на Верецькому перевалі, який знаходиться у власності КМКС, що трапився 19 лютого цього року, викликав гучний негативний резонанс, зокрема в Угорській Республіці. Угорців особливо шокував той факт, що було підпалено хрест – спільний символ всього християнства.

Генконсульство Угорщини подякувало закарпатській міліції за врятований пам'ятник на Верецькому перевалі

У зв'язку з цим Генеральне Консульство Угорської Республіки в Ужгороді висловило щиру подяку керівництву управління МВС України в Закарпатській області, насамперед, з приводу того, що правоохоронці краю виявили і затримали зловмисників. Окрім цього, представництво цієї республіки звертає увагу українських офіційних органів на чинність низки двосторонніх угорсько-українських угод щодо збереженні пам'яток культури та історії, які знаходяться на території обох держав. Зі свого боку Угорщина заявляє, що неухильно дотримується усіх відповідних міжнародних приписів і вважає своїм моральним обов'язком слідкувати, аби жоден з українських пам'ятників, встановлених на території Угорщини, не зазнали пошкоджень, йдеться в інформації, розповсюдженій ВЗГ УМВС України в Закарпатськвій області.

12 березня 2011р.

Теги: Угорщина, Верецький, зловмисник

Коментарі

2011-03-21 / 23:05:00
Куцин молодець! Хоч хтось здатний на Чин. А то ці демократи-ліберали лиш триндять, а нічого не можуть зробити. І тримається достойно.

анонім 2011-03-19 / 00:05:00
"Угри тисячу сто років тому були дикою язичницькою ордою. Їли сире м"ясо, пили кров, вірили у прародительницю Качку та Турула. На олтарях-жертовниках хіба що пускали кров жертвм. Яке християнство. Цивілізованності вони трохи, і то не остаточно, бо до сьгодні вони дикі. аморальні, бо не катували би карпатських січовиків та ін. так жахливо, що й гестапівці не вміли, а потім на їх кістках - будували "олтар-жертовни", аби показати, як вони січовиків у жертву своїм богам - турулам приносили"
М-даааа... Бачу, що і автор цих слів не далеко втік від цієї так званої орди... Подалі від цівілізації та толерантності. По друге, треб бути трохи обізнанішими. Де речі, східні слов"яни теж були язичниками в той час. І прийняли християнство два народи майже одночасно. А щодо того, яка культура більш "вища" - кочівницька чи землеробська - почитайте трохи твори хоба б таких вчених-орієнталістів, як Л. Гумілєв.

Hungi 2011-03-15 / 11:08:00
Всё прогрессивное человечество поздравляю с выдающимся праздником "Весны народов" !!! (События начались во Франции против монархии, ( после чего провозгласили 2-ю республику ), а позже в Венгрии в 1848-м - независимость Венгрии ). Простое коренное население комитатов УНГ, Мараморош, Берег и Угоча : русины и венгры - плечо-к-плечу вместе отстаивали свободу от гнёта Австрийской монархии. Почтим память наших героев !!! P.S. У разных людей - разные ценности : давайте уважать их, давайте будем цивилизованными...

2011-03-15 / 07:57:00
На Верецькому перевалі - то дійсно угорський, поганський жертовник на честь катування карпатських січовиків. Таке треба палити, підривати.

ІВАН 2011-03-15 / 07:31:00
Який хрест, який олтар?. Угри тисячу сто років тому були дикою язичницькою ордою. Їли сире м"ясо, пили кров, вірили у прародительницю Качку та Турула. На олтарях-жертовниках хіба що пускали кров жертвм. Яке християнство. Цивілізованності вони трохи, і то не остаточно, бо до сьгодні вони дикі. аморальні, бо не катували би карпатських січовиків та ін. так жахливо, що й гестапівці не вміли, а потім на їх кістках - будували "олтар-жертовни", аби показати, як вони січовиків у жертву своїм богам - турулам приносили

сорри 2011-03-14 / 21:35:00
Так-так, ембере, з завтрашнім днем проголошення незалежності Карпатської України вас!.. :)

Ember Zoltán 2011-03-14 / 21:25:00
С завтрашним праздником всех вас, дорогие одномышленники!

2011-03-14 / 14:20:00

http://www.*********************


Дело о поджоге монумента на Верецком перевале будет передано в суд


Как сообщил начальник ГУМВДУ в Закарпатской области Виктор Русин, следствие по делу о поджоге венгерского монумента на Верецком перевале закончилось. По результатам возбуждено уголовное дело.

Орися 2011-03-14 / 12:28:00
Підпалено хрест – спільний символ всього християнства. Яке Лицемірставо.
Чи є більша цінність для християнина як людське життя. Хрест на камені відновити можна,відновити життя людини неможливо.
Хіба водити туристів по кістках закатованих з метою похизуватися собою ВЕЛИКИМ це не порушення християнвької моралі?
Не думаю. що у Бога двойні стандарти. І перше ніж комусь нарікати про пилинку в оці. треба викопирсати свою еолоду з очей.

ІВАН 2011-03-14 / 08:20:00
Це як врятували? Загасили каміння, аби не згоріло?

Рахів 2011-03-13 / 14:25:00

Закарпаття онлайн, перестаньте витирати мої коментарі!!!!


Складається враження, що ви витираєте все патріотичне, будь-які прояви чи намагання відстояти українську позицію!!!!



Ви про що? Скидається на те, що ви просто забуваєте, куди саме, до якої конкретно статті  добавляєте коментарі. Бо ваші коментарі ніхто не витирав, і лише в одному випадку червоними зірочками закрили хамське висловлювання. Адмін

москалик 2011-03-13 / 13:12:00
Закарпатська міліція - зрадник української держави!

гетьман 2011-03-13 / 01:50:00
Міліція Закарпаття на чолі з її керманичем "Антибілтиком" провокує дальше міжнародний скандал,друкуючи повідомлення своєї дебільної прсслужби (від слова пресувати) і подяки Мадярів (особливо КМКС,яка є націоналістичною партією)!!!Видно уроки Віктору Павловичу 2004 року пройшли даремно!

вільний 2011-03-13 / 00:08:00
Які "пам'яток культури та історії" якщо його встановили 2-3 роки тому без необхідних для цього дозволів, навіть якщо на приватній території, я у себе на городі без проекту БТІ неможу навіть сарай збудувати, за законами України держава має право знести таку забудову навіть якщо ця тереторія приватизована, не те що цей псевдо монумент, але ж він стоїть якогось дива, напевне хлопці просто хотіли допомогти владі вести в дію закони України і їм за це така вдячність. Так нехай мадяри забирають це каміня до себе і встановлюють на кордоні, це Україна, це наша земля і там поховані наші герої.

сорри 2011-03-12 / 22:18:00
На мадярських ініціаторах цього "Руху Примирення" шапка горить: вони спершу підпалюють вогонь у сусідніх державах, як от з підтримкою русинства і пам'ятником на Верецькому перевалі, а далі "А чьо? Ми нічьо!... Ми за мир..." :(

bbb 2011-03-12 / 21:44:00
Ми, ініціатори Руху Примирення походимо із семи держав, усвідомлюємо відповідальність перед майбутніми поколіннями, і тому замість ворожості обираємо шлях примирення. Міцно тримаємося своєї рідної мови, історії, культури. Хочемо не ліквідувати, стерти відмінності між націями, а сприйняти їх. В майбутньому можемо стати переможцями ми – хорвати, угорці, румуни, українців, русини, серби, словаки та словени, тільки в тому випадку, коли навчимося жити поруч як брати і сестри. Довіряймо одне одному, щоб змогли довіряти собі самим. З’єднаймося, бо ми єдині.

а-а-а-а-а-а 2011-03-12 / 20:55:00
- А-а-а-а-а-а-а! Спасите-помогите, фашисты жгут памятник!
- Гражданочка, да успокойтесь вы, как можно сжечь каменный памятник?
- А-а-а-а-а-а-а, помогите, фашисты насилуют!

Istvan 2011-03-12 / 16:53:00
Я сукин сын, и мразь и тварь
что мне ваш украинский алтарь
я бесу вечною службой служу
и на мир через пачку баксов гляжу

я 2011-03-12 / 16:14:00
п.с. угорське консульство за допомого тупорилої (непатріотичної) закарпатської міліції продовжує практику розпалювання національної ворожнечі на закарпатті

я 2011-03-12 / 16:13:00
мадярський кочівнику! регулярній армії фашистської Угорщини в карпатській україні протистояли кілька сотень майже не озброєних патріотів. це ви, мадяри, відзначаєте як героїв сімох "генералів", які в румнії вирізали кілька сіл ні в чому невиннихлюдей, поки, зрештою, не вбили їх самих

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"