"Це найновіший епізод із серіалу аналогічних актів чи то вандалізму, чи то міжнаціональної ворожнечі — залежить від трактовки. Специфіка цього епізоду полягає в тому, що людей, причетних до цього вчинку, відразу піймали", — зазначив пан Ковач, який був одним із ініціаторів спорудження пам'ятника.
Відповідаючи на запитання "УМ", яким чином суботній підпал позначиться на міжнаціональних взаєминах на Закарпатті, пан Ковач сказав: "Праворадикали вважаються марґіналами на Закарпатті. Цей пам'ятник є улюбленим об'єктом наших марґіналів. Завдяки монументу вони хочуть привернути до себе увагу". Голова Партії угорців України — КМКС відзначив, що "Свобода" не подолала 3–відсотковий бар'єр на минулих місцевих виборах. Зате в обласну раду пройшли і партія Ковача, і Демократична партія угорців.
mokolka 2011-03-10 / 22:13:00
do mikoli.jakbi ti meni popal v ruki,z tebe lisilos bikupa smerdujchoho himna
mekk 2011-03-09 / 17:02:00
"Правилами коментування" на сайті Закарпаття онлайн заборонено розміщувати розлогі цитати чи цілі матеріали інших авторів, замість яких рекомендуємться давати посилання на ці інформації в мережі. Адмін
Петро 2011-02-26 / 22:43:00
Оголошуємо збір коштів на встановлення турулів від Угорщини до Уралу, звідки прийшли мадяри.
Таким маргіналам -полукровкам як Ковач потрібно заппропонувати переселитися за Урал, звідки прийшли його предки. Йому не місце у Євросоюзі.
Треба думати, дурню, на що ти провокуєш українців, і чим це загрожує простим угорцям в разі розпалення такими як ти етнічного конфлікту.
ОУНівець 2011-02-24 / 21:30:00
В Україні повинні правити українці!
І не дивно, що українці проти встановлення пам"ятних знаків, які нагадують їм про нестерпне життя за часів угорського тероризму(іде мова про Закарпаття)
фан 2011-02-24 / 16:41:00
Ян Ковач не суй свою морду в життя закарпатських українців! ми розберемося й без тебе!!!!
Микола 2011-02-24 / 02:58:00
Спеціально для отого телепка "зауважу".
Якби ти попався мені в руки , то напевно смерділо б на всю Європу. Так от , якщо не петраєш в гімні, то краще не лізь в політику. (ну хіба , якщо ти куплена сука, то продовжуй... треба ж за щось жити.)
бандеровець 2011-02-24 / 00:53:00
Опір» розпочав акцію «Могильовщину - під приціл!» «Опір» розпочав акцію «Могильовщину - під приціл!» Закликаємо громадян надсилати фото-відео факти зловживань з боку органів внутрішніх справ на електронну скриньку: opir.ua@gmail.com «Міліцейська машина стала інструментом насильства проти громадян та опозиції. Громадяни мають нанести удар у відповідь. » – вважає співорганізатор Мережі «Опір» Андрій Левус. Закликаємо всіх стати фотомисливцями на злочинців у міліцейських погонах. Побачили шикарний маєток начальника УБОЗу – сфотографуйте, побачили «БМВ» чи «Мерседес» начальника райвідділу – надішліть фото нам, вдалось відзняти на відео нахабних ДАІшників чи ППСників – надсилайте. Цензура може знищити вільну пресу, але камери мобільних телефонів та соцмережі - це наша зброя, яка може наносити дошкульні удари режиму. Авторам найкращих фото та відео «Опір» гарантує приз – пристрій «BugHunter Базовий - захист від прослуховування». На «кращих» працівників МВС - героїв наших фото-відео репортажів теж чекають цікаві призи та заохочувальні грамоти. Звертаємось до працівників правоохоронних органів – будьте обережні, дотримуйтесь законів - народ стежить за вами! Перші фотографії які надіслав наш активіст з міста Запоріжжя Об’єкт №1 Дача на території Національного заповіднику "Хортиця"Об'єкт оснащено системами відео спростереження, є радіостанція, сателітні антени. За наявною інформацією там проживає генерал-майор Володимир Серба, керівник ГУМВС в Запорізькій області. Об’єкт добре охороняється людьми спортивної статури, в цивільному, наблизитися ближче ніж на 10 метрів до паркану не можливо. Нагадуємо також, про збір підписів під петицією за звільнення Могильова: http://www.opir-ua.org/signature.php
карпатець 2011-02-24 / 00:43:00
Свобода вперед ти на правильному шляху не зупиняйся у своїй діяльності, ще трохи Україна гідно заживе. А всі хто не любить Україну валіть звідси доки не пізно)))
ужг 2011-02-23 / 21:17:00
А щодо ковача то вали в свою мадярщину і там пиши свої статті.
закарпатець 2011-02-23 / 21:15:00
Будапешт покайся за свій грабунок та вбивства перед закарпатцями.
козак 2011-02-23 / 21:14:00
Партія КМКС в недалекому майбутньому буде заборнена , адже саме її існування це вже загроза Українській державі. Назвіть мету цієї маргінальної партії????
Патриот 2011-02-23 / 11:20:00
Собственно всё сказано: праворадикальные маргиналы пытаются привлечь внимание к себе за счёт памятника.
Мне нравится идея о "разборе монумента". Предлагаю добавить добавить к нему ещё милицию и, чтобы все участники сразу же могли получить админштраф за хулиганство и вандализм.
зауважу 2011-02-22 / 20:48:00
2 лісоруб з Верховини, 22.02.2011 17:14
лісорубу мабуть брила голову сильно вдарила
2 сорри, 22.02.2011 20:02
а сорри вже просто як папуга-ксерокс клонує свої марення вже дюжинними тиражами
сорри 2011-02-22 / 20:02:00
Міліцейська "спецоперація" по захопленню трьох "свобідних" розпалювачів гуцульської ватри на Верецькому перевалі спровокувала серед закарпатських українців нову акцію: "Розберемо мадярський монумент на сувеніри! Кожен українець має взяти з Верецького перевалу на згадку про переселення мадярських племен один камінь".
дапашліви 2011-02-22 / 18:56:00
"...кладу скаргу на народ мадярів..."
Но, докус не вповів бом ош мадяри тоті такой ангели. Скорше наруби. Айбо і не бульші чорти, ги коли совіти/мацкалі, авадь ипен тоті самі галіцаї. Вішати днись усю біду на мадярів - значить лляти воду на млин мацкаля а й галичанина. Легше од того Подкарпатскуй Руси не буде. ипен так як і тяже...
мусорок 2011-02-22 / 17:12:00
не плакав ніхто,і нічого не підписував із Свободівців!То все брехня мусорків аби вислужитися перед мадярами
гентош 2011-02-22 / 15:22:00
А чого бендерівці пхають свого носа до Підкарпатської Русі
2011-02-22 / 15:14:00
А в міліції свободовські пацики плакали, признавалися і підписовалися!
Іван_даналів 2011-02-22 / 14:27:00
Тепер все ясно, як я й передбачав, угорські опозиціонери плюс наша власть самі підпалили сей монумент, щоб мати козир проти опозиції і розірвати звязки Свободи з Йоббіком, все це явно хитрий план Глеба Павловського та йому подібних політтехнологів.
Тепер кажуть хочуть цей памятник відновити, ще й Балоги гроші зароблять
Зоя 2011-02-22 / 14:21:00
файно ся соціалісти угорські з янкелями звязали