Суд відпустив "свободівців", затриманих за підпал угорського монумента

21 лютого 2011 року Воловецький районний суд Закарпатської області ухвалив рішення звільнити з-під варти голову Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Куцина, його заступника Руслана Поливка та голову Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаша Лелекача, які на підставі сфальшованих протоколів представників УМВС дві доби утримувалися під вартою за нібито спротив працівникам міліції. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі ВО "Свобода".

Суд відпустив "свободівців", затриманих за підпал угорського монумента

Як повідомив голова Закарпатської обласної організації ВО "Свобода" Олег Куцин, представники МВС під час затримання вели себе брутально та відмовили свободівцям у праві на адвокатський захист. Після того як Олег Куцин відмовився давати свідчення без адвоката, його перевезли у Сваляву, де дві доби утримували у камері з кримінальними злочинцями. Голові Закарпатської "Свободи" за весь час перебування не давали харчів та води.

Свободівцям також пред'явили звинувачення за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу України "Хуліганство", тобто "грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинене групою осіб, яка передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років" за підпал угорського імперського монумента на Верецькому перевалі. Свободівців будь-якої миті можуть повторно заарештувати за цим звинуваченням, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Недотримання процесуальних та конституційних прав затриманих, передусім права на адвокатський захист та елементарне харчування для утримуваних – стали візитною карткою силової системи режиму, що вже давно втратила ознаки правоохоронних органів. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" у чергове наголошує на брутальному порушені конституційних та громадянських прав та переслідуванні свободівців за політичними мотивами.

Суд ще вирішить чи можливо трактувати дії свободівців як явну неповагу до суспільства, що супроводжувалася особливою зухвалістю та цинізмом. Однак можна з певністю констатувати крайній цинізм, зухвалість та зневагу до суспільства репресивної системи нинішнього українофобського режиму, що бачить своїм ворогом кожного свідомого громадянина та українця за національністю.

Тішить, що у випадку фабрикації справи проти закарпатських свободівців їм не інкримінували вибухи у Макіївці, замах на очільника кремлівської окупаційної адміністрації з Банкової чи підрив неіснуючого ідола Сталіна у Запоріжжі.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" і надалі розцінює як явну неповагу до суспільства, крайній цинізм і зухвалість щодо української нації існування угорського імперського символа-монумента на Верецькому перевалі на місці масових розстрілів Карпатських Січовиків у 1939 році.

Довідка. 19 лютого 2011 року за невідомих обставин заарештовано голову Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Куцина, його заступника Руслана Поливка та голову Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаша Лелекача. Свободівців було затримано, коли вони автівкою поверталися з партійної наради зі Львова.

Прес-служба ВО "Свобода"

21 лютого 2011р.

Теги: Свобода, Куцин, угорський, Верецький

Коментарі

mekk 2011-03-09 / 16:58:00

"Правилами коментування" на сайті Закарпаття онлайн заборонено розміщувати розлогі цитати чи цілі матеріали інших авторів, замість яких рекомендуємться давати посилання на ці інформації в мережі. Адмін

анонім 2011-02-25 / 15:50:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

анонім 2011-02-25 / 15:47:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

анонім 2011-02-25 / 02:52:00

Админ!

2 степан сокира, 22.02.201113:24 (с)

Эту гадость вы убрали,

будьте любезны, уберите и эту!!!

2 партизан, 21.02.2011 21:59 (с)

и присматривайте за дикарями-"патриотами" по- внимательнее и не допускайте паскудства.

козачка 2011-02-23 / 21:03:00
Суд поступив справедливо тільки забув дати хлопцям по грамоті.

ужгородець 2011-02-23 / 21:00:00
Провокаторів на Закарпатті вистачає це і москалі і мадяри і всі інші вороги України, які тільки чекають кращого моменту, щоб відколоти Закарпаття від України. А щодо представників ВО Свобода, то вони вже є героями лише тому, що насмілилися вступити в цю партію, що бореться із усіма ворогами України, та не побоявшись за своє майбутнє. Адже ця олігархічна пильно контролює кожного патріота із Свабоди!!!!!!!!!!!!!

зауважу 2011-02-22 / 20:22:00
2 сорри, 22.02.2011 19:32

якщо хтось , щось і провокує на Подкарпатті, так це галіцайсько-станіславські наці-шовіністи з усіляких "свобод"

сорри 2011-02-22 / 20:03:00
Міліцейська "спецоперація" по захопленню трьох "свобідних" розпалювачів гуцульської ватри на Верецькому перевалі спровокувала серед закарпатських українців нову акцію: "Розберемо мадярський монумент на сувеніри! Кожен українець має взяти з Верецького перевалу на згадку про переселення мадярських племен один камінь".

сорри 2011-02-22 / 19:32:00
Спорудженням цього монумента українська і угорська влада спровокувала конфлікт. І буде мати те, що заслужила

Ember Zoltán 2011-02-22 / 19:19:00
Админ, ты спишь или напился?!

гуцул 2011-02-22 / 17:10:00
МАДЯРОНИ!!ПОКАЙТЕСЯ ЗА КАРПАТСЬКУ СІЧ!!Ви живете в унгварах,Мункачах,Берегсазах,а Ми 50% населення Закарпаття в горах,і вас ой як дуже "Любимо"!!!!!!!!!

гентош 2011-02-22 / 15:16:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Йовжі з Рахова 2011-02-22 / 14:41:00
Ех москалики, побачу вас на верховині, спакую і відправлю поштою,
А сезар сирного з його "протів"( такого й в русинів нема, попався москалик!!!) в вагоні на донецьк,
Укр. Пошта безкоштовні перевезення москаликів на "родину"
Гентошу мадярському соціалісту - тебе дорого відправляти дуже жирний в міх не вмістишся - відправлю преміксі
Анфису, якесь обезянське ймено, а її нехай заберуть самі

Хоть я свободу не підтримав на сих виборах та виджу, що Бют злизався з янковичами, як і всіх комуністо-соціалістичних демократів їх тягне один до одного, як розпусного чоловіка до простітутки.
Тягнибок наш чувак, ми ся з Львовом порузуміємо, а з москалями-окупантами ми небудем ніколи друзями, бо вони завжди нас мали за скот, і коли в 1945 і тепер

Cezar 2011-02-22 / 12:25:00
Ганьба ГО Свободе!!!! Тюрму всіх причетних!!!! Слава міжнаціональному миру!!!!!! А хто протів, того треба наказати за создання міжнаціонального конфлікту!!!!!!!!!!

гентош 2011-02-22 / 11:46:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

гентош 2011-02-22 / 10:39:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін


 

Анфиса 2011-02-22 / 09:56:00
Печально это.Прослеживается тенденция - если ты в БЮТ- ты не в коем случае НЕ ВОР! а если ты в Свободе - НЕ хулиган!

аргус 2011-02-22 / 09:41:00
Демократия. А я бы наказал. Да так, чтоб другим неповадно было. И чтоб больше никакому уроду не пришло в голову вести себя подобным образом. Только слабые способны бороться с памятниками, они же не могут дать сдачи....

2011-02-22 / 09:35:00
Панове коментуючі, протріть сліпача, ті ж призналися, врозумійте, що пишуть самі свободівці:
"Свободівцям також пред'явили звинувачення за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу України "Хуліганство", тобто "грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинене групою осіб, яка передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років" за підпал угорського імперського монумента на Верецькому перевалі. Свободівців будь-якої миті можуть повторно заарештувати за цим звинуваченням, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

партизан 2011-02-21 / 21:59:00
А я гуляю по Москві,

І бачу пам’ятник Бандері,

Величний тризуб на Кремлі,

І синьо-жовтий стяг в оселі.

Величний пам’ятник Донцову,

Петрівка вже стоїть без грат,

Повсюди чути нашу мову,

І люблять всі мій автомат.

Повсюди гарні краєвиди,

На дротах москалі висять,

І я крокую без огиди,

У ГЕТО, де жиди кричать.

Нема вже в світі комуністів,

Нема ляхів і москалів,

Немає негрів шовіністів,

І всяких Путінів – козлів.

Нема вже в світі Мавзолею,

Оздоби вже на Соловках,

Спалили Леніна, тварюку,

А Комуняка з’їв його весь прах.

Яскраво світить ясне сонце,

І машінгвер мій у руці,

Червоно-чорний у віконці,

І я щасливий у Москві.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср