Закарпатська УНП: «За подвійне громадянство потрібно ввести Кримінальну чи адміністративну відповідальність»

Керівництво Закарпатської обласної організації Української Народної Партії, закликає Закарпатську обласну Раду на черговій сесії прийняти звернення до Верховної Ради щодо термінового завершення прийняття законів, які передбачають запровадження кримінальної чи адміністративної відповідальності за подвійне громадянство. З таким зверненням виступив голова Закарпатської обласної організації УНП Іван ГАБОР.

Закарпатська УНП: «За подвійне громадянство потрібно ввести Кримінальну чи адміністративну відповідальність»

Коментуючи офіційне повідомлення Генерального консульства Угорщини в Ужгороді, яке стверджує, що "за чинності нових спрощених правил отримання громадянства цієї країни, угорські консульські установи отримали близько 8 тисяч заяв про надання громадянства", - політик зауважує, що "сьогодні, наявність в Україні осіб з подвійним громадянством забороняється українським законодавством, загрожує національній безпеці та територіальній цілісності України, тому потребує негайної реакції народних обранців".

"По-перше, наявність в громадянина України паспорта іншої держави заборонено українським законодавством, оскільки дає такому правопорушнику можливість отримувати державну підтримку (пенсію, виплати за безробіттям інші соціальні виплати) з бюджету України та бюджету іншої держави. По-друге, країнам-сусідам України вигідно, щоб українські громадяни мали паспорти саме їхньої держави, адже це дає можливість втручатися у їхні внутрішні справи, наприклад, висувати територіальні претензії" - підкреслив Іван Габор.

"Окрім цього, проблема подвійного громадянства не є особливістю лише Закарпаття, так, за деякими даними, у Криму налічується близько 100 тисяч громадян, які мають два паспорти – України та Росії, також, кількість румунських паспортів, які отримали громадяни України в Буковині та деяких районах Закарпаття теж вимірюється тисячами" - зауважив політик.

"Тому, зупинити цей процес, який прямо загрожує державній безпеці та територіальній цілісності, може лише посилення відповідальності за свідоме отримання паспорту іншої держави, не відмовляючись від паспорту України" - підсумував голова Закарпатської обласної організації УНП.

Прес-служба Закарпатської УНП

28 січня 2011р.

Теги: УНП, громадянство

Коментарі

Андрій 2011-02-16 / 18:31:00
Не можна допустити щоб наші громадяни мали на руках два паспорти. Точно будуть преценденти правових колізій. А моральна сторона медалі !?????

Роксолана 2011-02-09 / 13:37:00
у ВР не переживають за життя закарпатців а бояться що скоро УКРАІНА залишиться без Закарпаття

Istvan 2011-02-08 / 09:29:00
Просто нужно поправить конституцию, и все.
Нынешней коалиции это получается за 5 минут.

Подивилися 2011-02-07 / 21:36:00
Дивися, 07.02.2011 13:18

і побачили усталу від систематичної п,янки пику маскальського юдея із начепленими козацькими вусами-підковою.
а далі все стало зрозумілим і окремих коментарів вже не потребує.

Жабеня 2011-02-07 / 20:49:00
Коментар, 05.02.2011 22:22
Вважаю агресію по питанню двойного громадянства "великою зеленою жабою".А хто іншої думки нехай аргументує чітко.

--------------------
Вважаю, що відсутність агресії по питанню подвійного громадянства проявляється в сімействі великих та малих зелених жаб великого болота під назвою У.........

Дивися 2011-02-07 / 13:18:00
http://www.pravda.com.ua/columns/2011/02/7/5887211/

RUSYN 2011-02-06 / 18:59:00
Pan Shyrokyj !!!
Na 100% z vamy sohlasnyj.
Na moju dumku tim ,,nackam,, vzhe pora jty do doktora na inykciji.

RUSYN 2011-02-06 / 18:49:00
Komu sa ne ljubytj ,, dvojnoj hromagjanstvo,, naj sj a pociluje u jedno misto ,,,,
U cyvilizacijji tak fungije.Narod maje na to pravo.A sho vashi zakony i pozeranja na to sho sja robytj..je ,,BLUD,,--
TO I JE VASH --ASPIRIN!
Zapyjte ,, Polana kvasova,,

Коментар 2011-02-05 / 22:22:00
Вважаю агресію по питанню двойного громадянства "великою зеленою жабою".А хто іншої думки нехай аргументує чітко.

местный 2011-02-01 / 11:09:00
«За подвійне громадянство потрібно ввести Кримінальну чи адміністративну відповідальність» - может, на кол сразу?
А как же миллионы украинцев в диаспоре и "на заробiтках" - пусть и дальше себе тихо ассимилируются с чужими паспортами, без какой-либо поддержки со стороны неньки?

понятны опасения из-за двойного граждаснтва: несколько миллионов в Украине будут с гражданством России, пара сотен тысяч с гражданством Румынии и Венгрии. Но тут согласен с теми, кто говорит о необходимости власти не все класть себе в карман, а иногда еще и вспоминать о своих гражданах... ведь запрет на двойное гражданство сейчас ничего не решает и никого не останавливает...

Ваня 2011-01-31 / 21:51:00
аргус, 31.01.2011 18:06
Им всеравно какую ответственность уголовную или административнуюю .....

Не наказать, а предотвратить! Это справедливо. Если я россиянин и имею российское гражданство то за мной стоит Россия. Нельзя служить двум Богам!!!!

аргус 2011-01-31 / 18:06:00
Им всеравно какую ответственность уголовную или административнуюю Главное наказать. Главное кого- то кто хочет обеспечить себе нормальную жизнь защемить, унизить зашельмовать. Убогие, сравните пенсии в Венгрии и здесь, соц страхование там и тут. К сведению: обезболивающее на последних стадиях рака у нас стоит пару сотен долларов, в Венгрии для граждан с полисом соцстраха 4 доллара(!). Так о чем вы говорите? Создайте условия людям, думайте о людях, цените людей и никто отсюда не уедет и не будет помышлять о двойном гражданстве. За попытку жить лучше намного проще придумать ответственность, а не задуматься о собственном убожестве.Слава богу что что эта партия не у власти.

анонім 2011-01-31 / 16:24:00

"А для чого ви провокуєте дописувачів на такі коментарі? Пишіть зважено, арґументовано, по темі і без аґресії, і ваші коментарі видалятися не будуть. Адмін"

Шановний Адмін!!!! Можу Вам авторитетно підтвердити, що Тутишній , 31.01.2011 02:10 має на 100% рацію!!! Два громадянства - це не є помиї, як якийсь собі тут уявляє - це у цивілізованому світі факт!!! І це перш за все у кого батьки мають різні громадянства.

Тутишній 2011-01-31 / 15:27:00

Адмін, Помиї ІВАНА НЕ є флуд?



А для чого ви провокуєте дописувачів на такі коментарі? Пишіть зважено, арґументовано, по темі і без аґресії, і ваші коментарі видалятися не будуть. Адмін

Тутишній 2011-01-31 / 15:10:00

Флуд. Адмін

ІВАН 2011-01-31 / 10:14:00
Тутишній , 31.01.2011 02:10 -
у тебе чоловіче логіка як у дворняги, для якої сусідські помиї - велика мрія. У цих мріях, дворняжка абсолютно впевнена, що не лише вона, а всі. кого вона бачить (включно із людьми) - теж страшенно мріють про помиї.
Дивує, що такі примітивні люди яснують...

русин 2011-01-31 / 09:08:00

********* вся Верховна рада мае вже не то що подвійне а даже потрійне гражданство

Тутишній 2011-01-31 / 02:10:00
Андрій, ІВАН і другі "свідомі" українці на цьому сайті в коментох указали щирість і велич українськоі душі, яку легко можно характерізувати наслідовно:"Якщо моя крова здохла, хай здохне корова і у сусіда!"

Андрій, ІВАН і другі в УНП не мають возможність дістати угорське громадянство і тим ЄУ паспорт, так потім хай ніхто не дістане. Іх патріотизм закінчується тим, що вони безпосередньо не можуть мати профіт зо сучасної Угорської політики. Угорштьина, як Європейска цівілізованна держава, намагаєся направити історичну не справедливість проти людьом з угорськими коріннями, які від 1919 року жиють за кордоном своєї батьківщини. Пращури цих угорців століттями жили там, где вони жиють сьогодні.

Дуже багато угорців, словаків, поляків, ізраелітянів, італіянців, німців мають подвійне громадянство як напримір: угорське (ЄУ) і США, угорське (ЄУ) і канадське, словацьке(ЄУ) і США, словацьке(ЄУ) і канадське, ізраільске і США, італіанське (ЄУ) і США, німецьке (ЄУ) і США. Ці держави не мають ніякі загрози, ба навпаки, тільки вигоди з цього. Коли пан Фіцо бувший премєр (ПМ) Словаччини заговорив проти подвійному громадянстві, так словаки США і Канади дали відповідь і пан Фіцо стих. Докінця він програв на виборах бути ПМ Словаччини.

Istvan 2011-01-29 / 21:24:00
За подвійне громадянство потрібно ввести Кримінальну чи адміністративну відповідальність - давайте...

Istvan 2011-01-29 / 18:16:00
Зарубежным украинцам?

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ