я 2011-01-29 / 10:23:00
Дідо тоді якраз блудив поміж трьох трьох кремлівських голубих йолок)))
Андрій 2011-01-29 / 09:04:00
Дiдо, 29.01.2011 00:43
Я вообще то не понял, а где народ ?..., если виче народное?
А ти де був?
Дiдо 2011-01-29 / 00:43:00
Я вообще то не понял, а где народ ?..., если виче народное?
2011-01-28 / 15:04:00
у суботу, 22 січня, ввечері під офіс Партії регіонів прийшло близько 150 людей, які вимагали сплатити їм участь у мітингу. Люди, які прийшли за грошима, стверджували, що їм обіцяли 120-140 гривень за участь в акціях біля "Палацу України" та Майдані Незалежності з 9.00 до 18.00. Відомо, що народний депутат, представник фракції Партії регіонів Михайло Чечетов назвав ці події “провокацією”.
??? 2011-01-28 / 11:01:00
див.:
http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/01/27/18725/
???
Гуцул 2011-01-28 / 09:29:00
Див.: http://www.pravda.com.ua/articles/2011/01/27/5843468/
Ігор Баран For "зауважу" 2011-01-27 / 10:54:00
Трошки не по темі українства але теж зауважу - Єгипет не тільки пустеля, але і долина Нілу, що вже десь із пять тисячоліть є однією із найврожайніших територій на Землі
ФП 2011-01-27 / 10:06:00
зауважу, 26.01.2011 20:43
Ну що за вперта тупоголовість.
Керуючись логікою цього зауважу, треба було б засудити всіх до одного ветеранів ВОВ, бо вони захищали ідеали сталінізму.
Сучасна Європа юридично і чітко зафіксувала в своїх рішеннях: сторонники тоталітарних лівих ідеологій (сталіністи, маоісти, червоні кхмери) - разом знищили в 20-му столітті майже на порядок (лише вдумайтеся!) більше невинних людей, ніж це встигли зробити німецькі нацисти.
2011-01-26 / 22:43:00
Прийшов лісник та угнам мадяра із профірусина геть із ліса
ярослав орос 2011-01-26 / 21:44:00
Так!..
Пора...
зауважу 2011-01-26 / 21:42:00
2 ярослав орос, 26.01.2011 21:28
Ярославе, ви, що впали у транс !?
ярослав орос 2011-01-26 / 21:28:00
Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін
Istvan 2011-01-26 / 21:19:00
"А скільки хоче чекати Угорщина, поки інші
країни викопають їй картоплю?"
Венгрия уже в ЕС - а Украина????
ярослав орос 2011-01-26 / 21:06:00
тяжко тобі живеться "зауважу"...
мертвий ти чоловік...
бо ніхто про тебе не знає...
зауважу 2011-01-26 / 20:43:00
2 сорри, 26.01.2011 19:43
\\"Антиукраїнські "друзі" України так обмежені в аргументах. що згрібають сюди все. що тільки намалює їхня запалена антиукраїнською гарячкою свідомість?.."\\
- не вихвалаяйте себе, Сорри, та своїх обмежених однодумців до рівня порядних пересічних українців, доля і становище яких викликає щире співчуття.
впевнений, що більшість ваших опонентів на цьому сайті , виступають не проти українсьтва як такового, адже це - нацизм.
виступають передусім проти того примітивного галичансько-станіславського наці-шовінізму, який ви і Ко вперто презентуєте і непереконливо намагаєтесь видавати в якості вболівання за українство.
Щиро порядні і українці, яких вже 20 років зраджує ніби-то "власна" ж влада не мають з вами соціальними паразитами галицько-станіславськими наці-шовіністами нічого спільного.
Замість метання вашого БІСеру, ліпше, допомагайте щиро - вживу тут в алегоричному сенсі зворот від Istvan, 26.01.2011 19:05 - викопати Україні власну картоплю, адже при наявності понад 40 % світового чорнозему завозять картоплю з Єгипту, тобто з пустелі !!!
Метаний вами БІСер, зокрема, цілковито безпідставний піар сумнівної і ситуативної злуки 1919 року на Подкарпатті ніяким чином не сприятиме вирішенню власних проблем невільної України та більшості її мешканців, хіба-що задовольнятиме хворобливі амбіції і патологічні комплекси власної неповноцінності кучки галицько-станіславських шовіністів.
Цих останніх більшість українців вважають продажними політичними і ментальними маргіналами, які своїм чином у повній мірі доклалися до розтринькування як набутку Майдану 2004 року, так і феноменального історичного шансу, що колись славно називався "незалежна Україна".
сорри 2011-01-26 / 19:43:00
Istvan, 26.01.2011 19:05
А сколько хочет ждать Украина, чтобы другие страны выкопали ему картошку??(с)
А скільки хоче чекати Угорщина, поки інші
країни викопають їй картоплю?
Я так зрозумів, Іштванку, що глупість із німецько-українським словником уже знято з порядку денного, і тепер ви оприлюднили наступну свою глупиість, виколупану з глибин своєї запакованої стереотипами антиукраїнської свідомості?
Взагалі, ніяк не можу второпати, яке відношення словник і картопля мають до Соборності? Антиукраїнські "друзі" України так обмежені в аргументах. що згрібають сюди все. що тільки намалює їхня запалена антиукраїнською гарячкою свідомість?..
ІВАН 2011-01-26 / 19:38:00
Іштванику. Чому "Украина бедная." , хай тобі пояснить твій товариш Тібор: чого його шеф та йому подібні ,при їхній владі розікрали мало не всі багатства Україїни, пронеслися народним господарством, що було народним (всіх громадян України незалежно від національностей) гірше татаро-монголів.А тепер, те, що при Кучмі не розікрали, рокрадають Янеки
Istvan 2011-01-26 / 19:25:00
Угорсько-український словник I-т (A — Ly) - нет в продаже. Так как и словарь Лизанця П. М. Денег нет - говорят. Украина бедная.
Istvan 2011-01-26 / 19:05:00
А сколько хочет ждать Украина, чтобы другие страны выкопали ему картошку??
сорри 2011-01-26 / 18:12:00
Istvan, 26.01.2011 16:39
Для Ивана - назовите хоть один книжный магазин, где можно куписть хоть немецко-украинский словарь... (с)
Іштванку, можете купити навіть через інтернет, не відриваючи свою антиукраїнську дупу від крісла - http://shop.bambook.com/scripts/pos.showitem?v=2&ite=72898 ...:)