Міська влада Ужгорода забороняє святкування Дня соборності України біля пам'ятника Шевченку

Міська влада Ужгорода в особах мера Віктора Погорєлова та членів виконавчого комітету Ужгородської міської ради наступає на поставлені "донецькою" владою України антиукраїнські граблі.

Міська влада Ужгорода забороняє святкування Дня соборності України біля пам'ятника Шевченку

Як повідомили Закарпаття онлайн організатори народного віча проти політичних репресій і деукраїнізації України, яке заплановане на 15-ту годину 22-січня біля пам'ятника Тарасові Шевченку на площі Народній, святкування Дня соборності України в Ужгороді наразилося на несподіваний спротив міської влади. Як пояснив, посилаючись на відповідне рішення виконавчого комітету Ужгородської міськради міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, відзначати це державне свято ужгородці мають не біля пам'ятника Кобзареві, а, чомусь, виключно в хащах Боздоського парку.

Якщо антиукраїнську суть нинішньої влади України видно сповна, то антиукраїнськість нинішньої влади Ужгорода, підтриманої, до речі, на місцевих виборах українськими патріотичними партіями та політичними силами обласного центру Закарпаття саме на противагу антиукраїнській суті влади Ратушняка, тільки починає проявлятися.

Відмінити збір ужгородців біля пам'ятника Великому Синові України вже практично не можливо, наголосив у розмові з кореспондентом Закарпаття онлайн один із організаторів віча, адже оголошення про подію, забороняти проведення якої не було жодних логічних і юридичних підстав, вже розійшлися в обласних ЗМІ. Зрештою, право на зібрання гарантоване громадянам України Конституцією нашої держави.

Питання полягає в іншому. Очевидно, свою реакцію на заборону міською владою ужгородцям зібратися в день ДЕРЖАВНОГО свята України біля пам'ятника Шевченку мали би озвучити міські організації політичних партій "Батьківщина" (БЮТ) та Єдиного Центру, які становлять політичну основу цієї влади в Ужгороді. Зрештою, в самому виконкомі, який приймав і вправі відмінити прийняте рішення, представники цих політичних сил також становлять більшість.

Аби уникнути провокацій за вже запущеним в Україні сценарієм, Закарпатський обласний Народний комітет захисту України просить представників закарпатських ЗМІ долучитися до висвітлення ситуації, що склалася довкола заборони святкування Дня соборності України в обласному центрі Закарпаття - як напередодні свята, так і безпосередньо 22 січня.

20 січня 2011р.

Теги: репресії, деукраїнізація. віче, соборність, Погорєлов

Коментарі

ЧИТАЧ 2011-01-21 / 13:09:00
ТАК ДРУЖНО ТРЕБА Б ПРОТЕСТУВАТИ ПРОТИ ПІДНЯТЬЯ ТАРИФІВ,НАЛОГІВ И Т.Д. А ЦЕ ОДНОРАЗОВА АКЦІЯ. ЯКА ПРОЙДЕ Я ДУМАЮ СПОКІЙНО І ТАМ, КОМУ ДЕ ЗАХОЧЕТЬСЯ!

Олег, Львів 2011-01-21 / 02:05:00
Соромно читати такі новини...! І це в Зах Україні! Пошвидше би перевибори, але народ наший - необтесана маса, вбільшості. Ті, які кричали "за сталіна" - герої, а ті які боролись під нашим стягом - "бандіти". І ніхто ж першоджерела не відкриє і не прочитає, а слухають і повторяють за маніпуляторами.

Громадянин 2011-01-20 / 18:26:00
Оглядачу!
Шановний, як би ви дійсно хотіли святкувати день Соборності України то така дрібниця як місце вас би не торбувало ! Крім того маніфестантів не гонять не відомо куди а у відповідні місця для таких подій ! А щодо вас - то вам просто хочеться роздути з цього видуманий скандал ! і не більше !
Крім того, я б на вашому місті не наголошував на такій постаті як Бандера, - це дуже неоднозначна особа !

огялдач 2011-01-20 / 17:53:00
Громадянину. Так і йди у ті спец місця і мітингуй. Тут гірше те, що влада не святкує день Свободи. Сама проти себе не піде. Але ми вернемось і тоді повернемо славу Бандері!

Громадянин 2011-01-20 / 17:02:00
Народ ви хоть розбираєтесь про що пишите ?
Міська влада НЕ ЗАБОРОНЯЛА проведення маніфестацій ! Але !
для маніфестацій є спеціально передбачені місця !!!!!
а не там де комусь захочеться !

2011-01-20 / 16:57:00
анонім, 20.01.2011 15:51
думаю ніхто не піде проти народу, який збереться на площі коло Кобзаря.
Це їх сценарій, з екрану сказали про можливе насильство - зараз відмовили, самі й провокують. А потім заарештують активістів опозиції.
Може відразу привернути увагу ЄС та консулів у місті? Щось не так тут...кого обрали!

Сам шкодую що за Погорелова голосував.

2011-01-20 / 16:55:00
Ага! В боздошському парку не більше трьох осіб, без мегафонів і на площі не більше 5 кв.м., без слів. Свобода слова по Януковичу.

Громадянин 2011-01-20 / 16:48:00
Взаагліто міська влада не забороняла проводити маніфестації !
справа в тому що для проведення мітингів, маніфестацій та іншого роду акцій є спеціально передбачені міста - наприклад біля Облмуздрамтеатру (Київська набережна) або боздоський парк , стадіон "Спартак"
це було прийнято ще у 1999 році Ужгородською міськ радою ІІІ скликання. А театралка зара недоступна тому що там демонтовують ялинку !

2011-01-20 / 16:40:00
Робята, ну Могильов же попередив...

Андрій 2011-01-20 / 16:39:00
А що Щадей робить? Як на дії Погорелова реагує? Він же ж такий революціонер! Чи вже чиновник?

2011-01-20 / 16:14:00
"Вам видніше, бо ви ж великий спеціаліст-піарщик для нинішньої київської (?) влади" - чоловіче, ти з дуба впав? Розумієш хоч що таке PR? І який піарщик працював би на олігархічну тиранію? Ні, я б краще на Юльку!

2011-01-20 / 15:51:00

Тритон 2011-01-20 / 15:49:00
А біля якого памятника потрібно святкувати день
соборності

пр 2011-01-20 / 15:47:00
анонім, 20.01.2011 15:39
Вам видніше, бо ви ж великий спеціаліст-піарщик для нинішньої київської (?) влади.

2011-01-20 / 15:39:00
Ще раз до "організатора"- (для Адміну - в рукавичках): після останніх подій, заяв організаторів цих подій та резонансу в ЗМІ - увага до таких акцій та їх "ОРГАНІЗАТОРІВ" буде підвищеною. Може міська влада рятує членів своєї територіальної громади від небажаних наслідків.

2011-01-20 / 15:11:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Оранізатор 2011-01-20 / 15:03:00
анонім, 20.01.2011 14:56 - Не каламуть чоловіче воду. І не залякуй. У програмі заплановано молебень. - Я хотів би бачити того закарпатського міліціонера, котрий би відтягував свящеиків від пам"ятника, аби не дати їм тут помолитися за Україну та її народ

пр 2011-01-20 / 15:00:00
Йдемо білоруським шляхом - почалися заборони на відзначення всенаціональних свят. Тоді пропоную місцевій владі зняти привітальний білборд Януковича біля пішоходного мосту.

2011-01-20 / 14:56:00
"Бо інакше - всі буде... т"?
Будуть телекамери, Беркут та інші, потім - пошук зброї та членів організованих нацистських збройних формувань, які на Івано-Франківщині вже готували замах на президента. І в членів яких вилучено непоганий арсенал.
Так що йдіть у стадо!

2011-01-20 / 14:51:00
Просто жах. Десь у полі збиратися. Та у цьому вась зміст, що у визначних місцях, біля памятників. Дивеа позиція Погорелова

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая