В Ужгороді відбудеться народне віче проти політичних репресій і деукраїнізації України

Шановні закарпатці, співвітчизники! Україна знову опинилась перед небезпекою втрати не лише демократичних свобод, але й незалежності. Сьогоднішня влада, діючи в інтересах великого капіталу, пішла шляхом згортання прав людей як на свободу думки, так і на право достойного існування. Відбувається деукраїнізація України, відроджується тоталітарна система. Зростають податки та платежі, шаленими темпами ростуть ціни.

В Ужгороді відбудеться народне віче проти політичних репресій і деукраїнізації України

Наразі ми бачимо, що репресивна машина держави повернулась до більшовицької практики 30-тих років, заарештовуючи усіх, хто не згоден із політикою влади та панівного олігархічного клану. Якщо так триватиме і далі, то об'єктом репресій взагалі може стати кожен громадянин, незалежно від національності, суспільного статусу чи майнового стану.

Взявши курс на встановлення тоталітарного режиму, влада розраховує, що суспільство перебуває у апатії. Однак, весь попередній історичний досвід, зокрема часів утвердження більшовицької диктатури у 20-х – 30-х рр. минулого століття, застерігає нас, що займати мовчазну позицію "моя хата – зкраю!" наразі є дуже небезпечним. Якщо нині не дати відсіч курсу влади, то завтра може бути пізно. Нині покищо така можливість є.

Шановні краяни! 22 січня – державне свято – День соборності України. Запрошуємо Вас засвідчити свою громадянську позицію, сказати "Ні! політичним репресіям, тоталітаризмові, деукраїнізації України, політиці знедолення більшості населення" – на народному віче, яке відбудеться у цей день, 22 січня 2010 р., біля пам'ятника Тарасу Шевченку (пл. Народна) в Ужгороді.

Початок о 15 год.

Закарпатський обласний Народний комітет захисту України
 

19 січня 2011р.

Теги: деукраїнізація, віче, репресії

Коментарі

вв 2011-01-20 / 15:53:00
анонім, 19.01.2011 17:50
Я так розумію, що сучасні угорці я нащадками куруців.

Не кажіть чергових дурниць. Куруци були підданими тої держави. У наших краях поміж ними угорців могла бути й меншість.

ІВАН 2011-01-20 / 09:59:00
LC, 18.01.2011 12:08 "...Хоча не зовсім все ж розумію, який стосунок має Закарпаття до подій 22 січня 1919 року в Києві"
Закарпаття було однією із відірваних земель України, населення якої завжди прагнуло до возз"єднання із нею. Про що засвідчило рішення про це Всезакарпатського конгресу у Хусті 21 січня 1919 р. Наступного дня у Києві був прийнято Акт Злуки, де говорилося про возз"єднання всіх українських земель, у т. ч. - "Угорської Русі" (тогочасний міжнародний юридичний термін). Йшлося про акт історичної справедливості та мрію народу - возз"єднання всіх українських земель. Ревізувати це рішення і не визнавати його значимості, здається, на серйозному рівні (навіть у ПР) - ніхто не збирається.
Інше питання, що нині є серйозна загроза перетворення України у тоталітарну державу, де населення (окрім купки олігархів) буде вщент безправне. Це стосується всіх, тож БЮТ тут ні дочого. Принаймні, у цьому мають бути зацікавлені всі, щоб не допустити сповзання України у диктатуру.

я 2011-01-20 / 01:39:00
Ну...скажемо так - не один ви, Андрію

Андрій 2011-01-20 / 00:25:00
За Ющенком шкодую!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011-01-19 / 19:22:00
Див.:http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2011/01/19/5801901/

LC 2011-01-19 / 18:25:00
Ну, сподіваюся, що на Хрещатику від перехрестя з вулицею Городецького до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького -- буде дійсно щось цікаве. Святкування, ярмарок, концерти. Це ж свято, врешті-решт. А погойкати "Йуля-йуля" чи там "ганьбагеть" можна й іншим часом. Проте можна зрозуміти і наркомовців (НКЗУ ім.ЮВТ) -- в інший час вони зібрати хоч трохи значущу кількість людей не в змозі...

2011-01-19 / 18:00:00
Запрошуємо Вас засвідчити свою громадянську позицію, сказати "Ні! політичним репресіям, тоталітаризмові, деукраїнізації України, політиці знедолення більшості населення" – на народному віче,

2011-01-19 / 17:59:00
Див: -http://www.unian.net/ukr/news/news-416844.html

2011-01-19 / 17:50:00
Я так розумію, що сучасні угорці я нащадками куруців. І угорська революція проходила тоді на території Угорщини. Щодо євреїв взагалі ситуація складна -- вони не мали своєї території і держави, проте зберігли свою національну ідентичність. І сучасні євреї є в деякій мірі нащадками тих, кого морили в концтаборах, вбивали в оселях тощо. А акт злуки однієї української республіки з другою -- подія безумовно визначна, символічна, проте якраз до Закарпаття і його мешканців вона має досить опосередкований стосунок. Щось там, з кимось там, десь там, за перевалом... Ну, об’єдналися галичани з харків’янами... Ще й нас чомусь в свому універсалові згадали...

LC 2011-01-19 / 17:35:00
2"Стосуэться ВСІХ": Так, можливо, я не відразу побачив підпис. Але це лише підтверджує мою здогадку, адже, наскільки мені відомо, НаркомЗУ -- бренд виключно бютівців і їхніх посіпак. Гасла, безумовно, стосуються всіх, особливо про платежі, податки і ціни. Але підігрувати маргіналам, котрі використовують будь-який привід для самопіару -- якось воно не тягне. Бо частіше за все виходить так: прийдеш на мітинг проти чогось, що дійсно хвилює, потім в партєйній пресі читаєш "під знаменами Юлії Володимирівни зібралося кількасот тисяч людей". Для людини, яка переконана, що при президентстві ЮВТ краще б не було (хоча пояснювалось людям би вдаліше) це неприйнятно.
Я готовий брати участь в багатьох акціях, але -- без жодних партійних прапорів.

Стосуэться ВСІХ 2011-01-18 / 13:14:00
Сьогоднішня влада, діючи в інтересах великого капіталу, пішла шляхом згортання прав людей як на свободу думки, так і на право достойного існування. Відбувається деукраїнізація України, відроджується тоталітарна система. Зростають податки та платежі, шаленими темпами ростуть ціни. - щось не зрозуміло? -
здається стосується ВСІХ
Підпис організаторів є. Хто призабув, на те існують теги: комітет захисту, деукраїнізація, свобода слова

сорри 2011-01-18 / 12:33:00
LC, 18.01.2011 12:08
...Хоча не зовсім все ж розумію, який стосунок має Закарпаття до подій 22 січня 1919 року в Києві... (с)

пане LC,

а який стосунок до подій 1848-го року мають сучасні угорці? Вони що, були куруцами? А чого нинішні євреї відзначають Голокост? Їх що, що концтаборах морили?...

Соборність - це один із ключових моментів національної пам'яті, національного буття. Без таких речей нас разом з Україною можуть переформувати у купку дрібних, неісторичних, ненаціональних, але зручних для маніпулювання зверху державок. Технології відпрацьовані...

З рештою згоден: думаю - бютівська гра. БЮТ вже не здатен об'єднати націю. Ідуть нові політичні процеси - об'єднуються центристи, праві. Може, до наступних виборів буде. за кого голосувати....

LC 2011-01-18 / 12:08:00
to777. скорее не "боимся", а "стесняемся". Такие типа "вече" (впрочем, под вполне правильнымисловами и лозунгами, тут Вы правы) на день Соборности по всем областным центрам -- очередная пиарная "фишка" БЮТа. Но заранее писать об этом как-то не с руки, податковый Майдан показал, что люди борются за свои права, чего-то добиваться, а вот примазывающихся политиканов могут прогнать, проигнорировать, высмеять или просто послать. Я не уверен на все 100, но сильно подозреваю, что данное "вече" мутят местные юлеботы. Сам, наверное, схожу туда, но если увижу море бело-сердечных прапорців -- развернусь и уйду, в эти игры пусть сами играют, без меня.
Хоча не зовсім все ж розумію, який стосунок має Закарпаття до подій 22 січня 1919 року в Києві.

777 2011-01-18 / 11:02:00
Слова наверное правильные.Но кто их сказал(написал)?Где подпись-фамилия,партия,т д?
Или так принято?Или так сильно боимся?но с таким страхом не надо людей собирать.

НОВИНИ: Політика

23:53
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який запросили УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая