"Основам свободи" навчали українську молодь під закарпатською Свалявою

З 17 по 24 березня на базі відпочинку „Кришталеве джерело” біля м. Свалява, проходив Курс змін за програмою „Основи свободи” (F4F).

"Основам свободи" навчали українську молодь під закарпатською СвалявоюПрограма „Основи Свободи” заснована в 1993р. у Східній і Центральній Європі як ініціатива до кращого розуміння цінностей, які полягають в основі демократичного і вільного суспільства.

В Україні програма активно реалізовується вже не перший рік (з 2000р.). В цьому році за активної підтримки Народно-демократичної ліги молоді планується провести кілька таких курсів.

Сформувалась група з 20 молодих людей, які приїхали зі всієї України і представляли різноманітні молодіжні організації. Окрім цього з учасниками працювало 6 фасилітаторів (керівників курсу). Двоє з них прибули з Молдови, а головний – Девід Куртіс із Шефілда (Англія).

Робота проходила через вивчення, обговорення, обмін точками зору і досвідом. Курс включав обговорення у великих і малих групах, інтерактивні вправи, ролеві ігри і спокійне усвідомлення протягом 7 днів.

Цілі «Основ Свободи» - підтримати розвиток дійсно вільного суспільства за допомогою натхнення, усвідомлення мети і цінностей індивідуально і в командах. Це досягається за допомогою курсів і семінарів, які підтримують розвиток особи і команд до моменту, коли вони здатні розробляти власні ініціативи для реалізації їх в суспільстві.
"Молодіжна правда"
05 квітня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

12:07
/ 10
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ через угорське громадянство відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 6
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 11
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 6
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 4
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 5
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
» Всі новини