"Укрзалізниця" планує провести повторний конкурс з відбору компанії для будівництва Бескидського тунелю

"Укрзалізниця" планує провести повторний конкурс з відбору компанії для будівництва Бескидського тунелю в січні-лютому 2011 р., заявив журналістам під час прес-конференції перший заступник генерального директора "Укрзалізниці" Микола Сергієнко.

"Укрзалізниця" планує провести повторний конкурс з відбору компанії для будівництва Бескидського тунелю

"Пока що тендер не проведено, ми внесли зміни тому що час вимагає по новому розглядати (тендер). Я думаю що в січні-лютому буде затверджено остаточний варіант", - заявив М.Сергієнко. За його словами, будівництво Бескидського тунелю є частиною проекту зі створення залізничного ширококолійного коридору 1520 мм до Відня. В результаті цього проекту буде забезпечено швидке транспортування вантажів з Росії до Австрії.

Нагадаємо 1 грудня 2006 р. Верховна Рада України ратифікувала Закон "Про ратифікацію гарантійної угоди (проект впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях України) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку", яка була підписана ще в серпні 2004 р. Угода передбачає виділення кредиту "Укрзалізниці" на суму 120 млн дол. Кредит надається на 15 років під 4-6%. При цьому 47 млн дол. коштів за цим проектом буде спрямовано на впровадження швидкісного руху - закупівлю сучасних пасажирських вагонів, 29 млн дол. - на закупівлю шляхової техніки, 40 млн дол. - на будівництво в Закарпатті Бескидського тунелю, який входить в 5-й пан'європейський транспортний коридор (Італія - Словенія - Угорщина - Словаччина - Україна - Росія), решта коштів - на проектні роботи по тунелю (2,8 млн дол.) і комісію за відкриття кредиту (1,2 млн дол.). Загальна вартість проекту становить 200 млн дол., з них 120 млн дол. - кошти ЄБРР, 80 млн дол. - кошти "Укрзалізниці". Погашення кредиту ЄБРР має здійснюватися також за кошти "Укрзалізниці". У червні 2008 р. "Укрзалізниця" оголосила процедуру передкваліфікації з проектування Бескидського тунелю. Зокрема, передбачається реконструкція тунелю з будівництвом під'їзних шляхів, будівництво нового двоколійних залізничного тунелю протяжністю 1 км 822 м.

"Укрзалізниця" з 30 серпня 2007 р. почала проектування будівництва Бескидського тунелю в Закарпатській області, розвідку рельєфу і геодезичні роботи.

РБК-України

24 грудня 2010р.

Теги: тунель, Бескидський, Укрзалізниця

Коментарі

magyar ember 24.12.2010 / 17:58:00

"Зокрема, передбачається реконструкція тунелю з будівництвом під'їзних шляхів, будівництво нового двоколійних залізничного тунелю протяжністю 1 км 822 м."

Бесспорно, так должен выглядеть современный европейский двухколейный тоннель. Металлическая оболочка, единственно правильное решение.
Следует добавить вентиляционные люки, спасательные лифтовые узлы, доставка водоснабжения для пожарных нужд.

НОВИНИ: Економіка

10:53
За 12 місяців в Ужгороді ввели в експлуатацію квартир на 12% менше, ніж роком раніше
16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
» Всі новини