Націонал-демократи Закарпаття висловили підтримку діям Президента щодо розпуску парламенту

Координаційна рада національно-демократичних сил Закарпаття у складі УНП, НРУ, УРП «Собор» та КУН повністю підтримують Указ Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України». Про це йдеться у заяві об’єднання від 3 квітня.

У заяві також сказано, що «нові вибори дадуть якісну владу лише за умов проходження до українського парламенту українських національно — патріотичних сил».

Координаційна рада звернулась до всіх політичних партій і громадських організацій національно-демократичного спрямування із закликом об’єднатися і йти на вибори єдиною силою. Вона також закликала активних громадян до ведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності проведення позачергових виборів до Верховної Ради. Націонал-демократи області задекларували готовність до організації масових акцій на підтримку позачергових виборів, повсякденної агітації та роботи на виборчих дільницях.


ТЕКСТ ЗАЯВИ:

Координаційна рада національно-демократичних сил Закарпаття у складі УНП, НРУ, УРП «Собор» та КУН повністю підтримують Указ Президента України від 02.04.2007р. «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України».
В Україні відбувається узурпація влади антиукраїнськими силами, які об'єднані у парламенті у так-званій "антикризовій коаліції", а в нашій області — «широкій».
Зрадництво й продажність, нажаль, стали нормою не тільки парламентського життя.
Нові вибори дадуть якісну владу лише за умов проходження до українського парламенту українських національно — патріотичних сил.
Нехай вільні й демократичні вибори стануть виразником народного волевиявлення.
Ми звертаємось до всіх політичних партій і громадських організацій національно-демократичного спрямування із закликом об’єднатися і йти на вибори єдиною силою. Закликаємо активних громадян до ведення роз’яснювальної роботи серед краян, щодо необхідності та неминучості проведення позачергових виборів до Верховної Ради. Ми готові до організації масових акцій на підтримку позачергових виборів, повсякденної агітації та роботи на виборчих дільницях. Будьмо організованими!
Геть зРАДУ! Так — новим вільним виборам! Разом ми переможемо! Слава українському народові! Слава Україні!
ЗІК
04 квітня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

15:51
/ 1
У Сваляві 21-річний уродженець Запоріжжя під дією наркотиків вдарив ножем біля серця свою матір
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті"
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу
17:47
Уродженку рф, що мешкає у Сваляві, судитимуть за підтримку путіна, росії і окупації
15:02
/ 68
У Закарпатській обласній прокуратурі виявили щонайменше 13 "юних" пенсіонерів (СПИСОК)
19:47
/ 8
У затриманої на організації "ухилянтської" схеми ректорки Несух виявили російські символіку, диплом і подяку, а також угорське посвідчення особи
11:45
/ 1
Прем’єри України і Словаччини зустрічаються під Ужгородом після заяв фіцо щодо НАТО
17:15
/ 6
На позачерговій сесії Оноківської сільради депутати достроково припинили повноваження сільської голови Марії Коваль (ОФІЦІЙНО)
22:51
/ 3
Депутата-"слугу" Рахівської міськради Пруцкова затримали за організацію переправлення "ухилянтів" через кордон
21:20
/ 7
У четвер облрада планує втаємничено, через "приватну" реставрацію, забрати у волонтерів "пам'яткову" будівлю в Берегові і, ймовірно, передати під контроль Угорщини
16:32
/ 7
Поліція й СБУ прийшли з обшуками до псевдоактивіста Стахіва, що з Павловим з "Доста" кошмарив Закарпаття під час ковіду
20:50
/ 23
В Ужгороді "кримінальний" депутат від ОПЗЖ Маєрчик за підтримки колег і правоохоронців легалізовує крадіжку в громади землі на пл. Петефі
16:10
/ 6
Справу ужгородського депутата Горвата, затриманого на вимаганні хабарів за відстрочку від мобілізації, передали до суду
17:56
На Берегівщині черговій прихильниці рф, путіна і "русского міра" оголосили про підозру
» Всі новини