Президента Ющенка підтримали всі губернатори 24 областей України

Указ Президента України Віктора Ющенка про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України підтримали голови 24 обласних державних адміністрацій. Про це говориться у відповідній заяві, поширеній сьогодні прес-службою Президента України.

«Президент України в своєму зверненні чітко і прозоро пояснив мотивацію рішення про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України. Рішення непросте, але єдино вірне і доленосне для українського народу», - говориться в заяві.

Голови облдержадміністрацій вважають загрозу демократії, яка існує не в політичних розмовах, а в реальному житті, головною причиною рішення Президента про розпуск парламенту.

На думку керівників регіональної влади, протистояти цій загрозі можна тільки законним конституційним шляхом через дострокові вибори, які повинні повернути народу контроль над владою.

«Запевняємо співвітчизників, що в областях створені всі належні умови для реалізації демократичного волевиявлення виборців, забезпечення економічної і господарської стабільності. Наша робота демонструвала і демонструватиме надалі чітке розуміння і підтримку рішень Президента України щодо побудови сучасної демократичної країни», - наголошується в заяві губернаторів.

Голови облдержадміністрацій підкреслюють, що укази Президента України були і будуть обов'язковими для виконання на всій території України, у тому числі і указ Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради. «Нам слід з гідністю скласти цей історичній іспит, щоб без сорому дивитися в очі своїм дітям», - заявляють голови облдержадміністрацій..

Заяву підписали керівники Київської, Запорізької, Черкаської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернігівської, Кіровоградської, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької, Сумської, Полтавської, Донецької, Закарпатської, Волинської, Херсонської, Рівненської, Чернівецької, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської і Луганської областей.
"ForUm"
03 квітня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

23:44
/ 3
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 8
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
» Всі новини