Мукачівські аграрії заготовили 915 тонн високоурожайних сортів озимої пшениці

Не дивлячись на всі ці негаразди, мукачівські аграрії продовжують працювати і знаходять шляхи виходу з тупикових ситуацій. Прогнозом під урожай 2011 року передбачається посіяти озимих зернових культур на площі 8300 га., в т.ч. озимої пшениці – 7000 га. та озимого ячменю – 1300 га., ярих культур – 12974 га.

Мукачівські аграрії заготовили 915 тонн високоурожайних сортів озимої пшениці

При загальній потребі насіння 832 тонни заготовлено 915 тонн високоурожайних сортів, окремі з них пройшли випробування у наших умовах. Крім того, деякі господарства придбали 20 тонн елітного насіння з "Державного резервного насінневого фонду України". Для протруєння насіння більшість товаровиробників закупила протруйники та під сівбу – мінеральні добрива. Про це кореспонденту інтернет-видання "Панорама Мукачева" повідомили в управлінні агропромислового розвитку Мукачівської РДА.

Ведуться переговори з банківськими установами про видачу кредитів аграріям під заставу майбутнього урожаю. Для активнішого залучення коштів у сільське господарство вважається необхідним утворити добре організований і контрольований державою ринок землі. Не погано було би повернутися до практики укладання договорів на закупівлю зерна в державний резерв з видачею авансом аграріям пального на проведення посівної компанії.

Розуміючи те, що часто нові землевласники не в повній мірі розуміють окремі аспекти ведення сільського господарства, працівники управління агропромислового розвитку Мукачівщини надають щоденну консультаційну інформацію з різних питань.

Якщо всі разом аграрії і державні чиновники візьмуться за спільну справу, то в найближчий час аграрний сектор вдасться вивести з скрутного становища.

Інтернет-видання"Панорама Мукачева"

02 грудня 2010р.

Теги: аграрії, озима, пшениця, урожай

НОВИНИ: Економіка

16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
19:15
Уряд зареєстрував 12-й на Закарпатті індустріальний парк "Карпати" у Чинадійові
» Всі новини