При цьому основні витрати спрямовані на підтримку співвітчизників за кордоном. Зокрема, на Румунію вони зросли на 38%, Україну - на 18%, Словаччину - на 14%, Сербію - на 21%.
Організації в Угорщині, що займаються навчанням співвітчизників, отримають 38 700 000 форинтів. З цих сум 20 млн отримають школярі, дорослі - 13,7 млн форинтів.
ember 2010-11-30 / 15:28:00
Nazar, dopustim u tebja pjatikomnatnyj dom. V sosednem sele zsivjot tvoj bednyj rodstvennik (ne alkash, ne debil, ne lenivyj, prosto nevezuchij) na kvartire, platit skazhem v mesjats 200 griven.
Ty vozjmjosh evo k sebe (odnu komnatu vykroesh dlja nevo) ili dash kazhdyj mesjats polovinu kvartplaty, to estj 100 griven? Vopros retoricheskij!
2010-11-28 / 23:29:00
Міклош Ковач та ще пару хлопців побудують чи оновлять на ці гроші вілли та куплять нові авта. За це сплатять (може) 20 відсотків ПДВ Українській державі. Угорщино - виділяй більше форинтів ковачам.
Получил- правильно, но МАЛО! 2010-11-28 / 21:01:00
Ügyes, Иштван, браво! Мы дома, это наша земля !
Istvan 2010-11-28 / 19:53:00
Потому что Закарпатье - наша родина (не путать с Украиной!). Мы тут останемся, и построим себе свою маленькую, европейскую Венгрию - если уже такую (европейскую) Украину по-видимому вам построить никак не хочется и не получается...
Назар 2010-11-28 / 19:10:00
Хлопці-без образ! В мене запитання до етнічних угорців....що вас тримає в Україні? Чому ви не хочете емігрувати в Угорщину! (Це запитання лише з меркантильних поглядів і,а ж ніяк не з шовіністичних,все таки Угорщина є в сладі ЄС)
угорець 2010-11-27 / 23:10:00
дураки , гроші то місцеві царьки крадуть
ember 2010-11-27 / 18:38:00
Mestnyj, pomoshch i vozvrat grazhdanstvo – dve raznye veshchi.
Eti 18 protsenbtov ot tn. Szülőföld Alap idut k nam. A na drugue dela vydelenyu denjgi iz sovsem drugikh istichnikoav.
местный 2010-11-27 / 18:04:00
так если с 1 января упрощенная процедура получения гражданства, а на словах обещаны те же гарантии что и прочим гражданам, то увеличение на 18% - просто фигня...
т.е. никаких денег на реальное выполнение обязательств по упрощенной процедуре получения гражданства нет в принципе. просто болтология. типа "Юлиной тысячи"...