Головою Закарпатської облради став єдиноцентрист Балога, заступником - регіонал Закурений (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Фоторепортаж з першої сесії Закарпатської обласної ради VI скликання

Головою Закарпатської облради став єдиноцентрист Балога, заступником - регіонал Закурений (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в Ужгороді відбулося перше сесійне засідання Закарпатської обласної ради VI скликання. У сесійній залі були присутні міністр МНС, перший номер в списку Єдиного Центру на виборах до обласної ради Віктор Балога, народні депутати Станіслав Аржевітін (Наша Україна) та Олександр Кеменяш (Батьківщина), міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.

За результатами таємного голосування, головою Закарпатської облради обрано Івана Балогу (Єдиний Центр).  "За" проголосувало 95 депутатів, 9 - утрималося, 1 голос визнано недійсним.

Заступником голови облради став Володимир Закурений - представник Партії регіонів. Із новообраних депутатів, які взяли участь у першій сесії,  "за" Володимира Закуреного проголосувало 94 депутата, проти - 5, утрималося - 5.

23 листопада 2010р.

Теги: сесія, Балога, Ледида, Єдиний Центр, Партія регіонів

Коментарі

(?) 26.11.2010 / 14:26:00
Цікаво(!) оці 95"посланців народу" коли голосували за голову, задумувались над темним прошлим цього кандидата .......???

GOGA 25.11.2010 / 22:33:00
накінець знову об"єдналися дві групи РЕГІОНАЛІВ - вчорашних ЄДУНІВ, СДПУошників тобто КУЧМІСТІВ.

Журналіст 25.11.2010 / 22:16:00
Тільки Фронт Змін не голосував в унісон

ember 25.11.2010 / 18:49:00
Ponjatno: Győző (Viktor) ministr, Janika (Ivan) predsedatelj oblsoveta, a kuda delsja Palika (Pavlo). Tochnee: kuda jevo denut?!

ГОЛОС НАРОДА 25.11.2010 / 13:15:00
ОЙ исі нам ниборята НАКЕРУВУТЬ!!!

Мала Академія літератури і журналістики 24.11.2010 / 14:57:00
Щиро вітаємо Івана Івановича БАЛОГУ із обранням очільником Закарпатської облради. Творчі обдарування краю щиро надіються на Вашу допомогу, зокрема, проведення у наступеному році уже VIII Міжнародного фестивалю юних поетів і прозаїків, мтиців фото і малюнку та авторської пісні "Рекітське сузір'я-2011". Можливо, між сесіями облради знайдете можлоивість відвідати наш літературно-мистецький інтернет-портал Малої Академії літератури і журналістики за такою адресою: www.academiy-malig.info. І Ви, дорогий наш земляче, Іване Івановичу, переконаєтеся у тому, що ми також чогось варті. Запрошую до співпраці і підтримки МАЛіЖ.
Щиро. Ваш краянин - Василь ТАРЧИНЕЦЬ, письменник, заслужений журналіст України, ректор МАЛіЖ, головний редактор журналу-газети для школярів "СУЗІР'Я".

? 24.11.2010 / 13:45:00
2 ember
Dlja ?: Matvijchuk nash v Odesse sidit, ne zabudj!

Матвійчук - Подкарпатец ! Не сміши !
Може він і твій, але не подкарпатець, точно.
Родитися в Лучках, ще не значить бути подкарпатцем.
Де він, в Одессі ? Так тож його історична батьківщина. Він туди і повернувся. Туда йому і дорога. Свій своїма управляє. Амінь.

ember 24.11.2010 / 13:14:00
Kakoj ja molodets: na etom sajte vsjo eto predvidel (khotja ja ne prorok). Prostym zastupnykom budet ili Branzovych (dlja 00: kakoj on oppzitisoner, on vernyj soratnik vsekh Balog kak minimum s 2002 goda!), ili Serbajlo.
Dlja ?: Matvijchuk nash v Odesse sidit, ne zabudj!

00 24.11.2010 / 09:28:00
читачці: а Брензович вам чим не опозиція:-)

? 24.11.2010 / 09:17:00
2 анонім, 23.11.2010 23:23
Як все це пафосно! Лише по формі демократія!

А може в тому винні мадяри чи москалі ??

З матеріалів цього сайту, опублікованих за час останніх 2-3-х тижні, коли тривало "демократичне і передове" підрахуювання голосів, складається враження що саме так воно і є .

? 24.11.2010 / 09:09:00
В. Закурений. Ще одним заперевальським зайшляком більше стало сидіти на шиї подкарпатців.
Цікаво, коли вже стануть призначати з числа подкарпатців на пости заступників обласних рад Львівщини, Станіславщини або ж Північної Буковини ?

KK 24.11.2010 / 02:36:00
Справді яке веселе товариство зібралося! Але і справді, вони всі якісь
скривлені виглядають...наче нічого не поснідали...треба 100 грам якоїсь
доброї паленки налити всім! А нянйо з трояндами, як закарпатський ведмедик!

читачка 24.11.2010 / 00:30:00
опозиція навіть в кадр не потрапила...

23.11.2010 / 23:23:00
Як все це пафосно! Лише по формі демократія!

НОВИНИ: Політика

15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини