Натхненником цього проекту та, власне, його організатором стала "Бліцу" Олена Камінська. Вона вже давно плекала ідею про створення вистави, яку їй вдалося реалізувати у творчій співпраці з відомими в Україні та Європі українськими хореографами-постановниками Тетяною Островерх та Юрієм Пристаєцьким.
У нескладній формі постановники та виконавці одноактної вистави спробували нагадати глядачу та самим собі про те, що усіх нас оточує – неймовірно багатий та чарівний світ природи і невід'ємна любов до Всесвіту, близьких та до себе. Історія вистави пропонує своє бачення зародження життя на Землі: у процесі еволюції природа та людина не просто співіснують – людина вчиться вселенській мудрості та любові у дерев і птахів. Проте з часом людство поспішає зробити своє життя легшим, комфортнішим і зручнішим, а відтак втрачає цей магічний зв'язок з природою та забуває про свої витоки й колишню взаємодію з нею. Чи дасть нам життя шанс розпочати все спочатку? Чи може цей шанс нам вже був даний? Автори та виконавці вистави ставлять перед глядачем питання, не відповідаючи на них – відповіді можуть бути різними...
Як і у будь-якому іншому виді мистецтва, у хореографії є певні модні тенденції, яким слідували бліцівці у процесі створення своєї першої вистави. Це можна прослідкувати і в самій хореографії, основний стиль якої – контемпорарі, і у дизайні костюмів, що здаються надзвичайно простими та не відволікають глядача від головного – хореографії та смислового наповнення, а також в інших режисерських та сценічних рішеннях. Усе це допомогла реалізувати група креативних людей, проекти яких є завжди актуальними, цікавими та затребуваними. Це, у першу чергу, педагоги-хореографи самої Студії "Бліц" - Анжеліка Клайзнер, Марк Полів'яненко, Іштван Федьо та Іван Михайлов. Це також давні друзі та нові партнери "Бліцу": Сергій Денисенко, Олександр Саркісьянц, Андрій Олаг, Олег Бачинський, Латоя Стецишина, Віктор Стецишин, Олег Опаранюк та Сергій Новосельцев.