Балогу призначено міністром МНС (УКАЗ)

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1021/2010 "Про призначення В.Балоги Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи"

Балогу призначено міністром МНС (УКАЗ)

Призначити БАЛОГУ Віктора Івановича Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

12 листопада 2010 року

12 листопада 2010р.

Теги: Балога, МНС, міністр

Коментарі

ВИБОРЕЦЬ 2010-11-13 / 19:08:00
Анонім, а Вам не кажеться, що Балога сам став ТУШКОЮ?$?$.

АНЦЯ 2010-11-13 / 18:27:00
ЯКЫЙ ИШОВ,ТАКОЕ Й НАЙШОВ!!!

сорри 2010-11-13 / 01:23:00
Абсолютно логічне завершення виборів на Закарпатті... :)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2010-11-13 / 00:19:00
Народився 15 червня 1963 роке в селі Завидово Мукачівського району Закарпатської області.

Закінчив Львівський торговельно-економічний інститут у 1984 році - а людина у надзвичайні ситуації та ліквідації пожеж пішла!!!!!!))))))))))) так що виходить продамо економічно вигідно міністерство МНС

Анфиса 2010-11-12 / 18:33:00
Здается мне, что пацаны поспорили.Типа- Я сделаю эту область!Ну а Я дам тебе кресло! Этот сделал, а тот дал.

Istvan 2010-11-12 / 16:59:00
Теперь ющенковщине и тимошенковщине совсем конец на Закарпатье.

ІВАН 2010-11-12 / 16:31:00
Абсолютно згоден з попереднім коментарем - у Закарпатті, на обласному рівні, буде, практично, та ж сама влада, що і до виборів (Певний час)

Демократія 2010-11-12 / 16:27:00

В Закарпатье, власть не меняется!






Наверное для многих оказалось не неожиданностью назначение лидера "Единого Центра" Виктора Балоги, министром МЧС, но как говорят все просчитано и рассчитано. Как мы знаем Виктор Балога не однократно заявлял о своем не желании, занимать этот пост. Лидер "Единого Центра" метил как минимум в вице-премьеры, должность министра уже давно вакантна, когда убрали Н.Шуфрича, было понятно под кого это сделали. Но В.Балога не желал идти на должность министра, считая ее для унизительной.
Но все изменилось, прогремели местные выборы, заявляя о своем всеукраинском проекте, и претендуя на тройку лидеров, "Единый Центр" не добился желаемых результатов, набрав в целом по Украине, не полный процент голосов. Только на Закарпатье ему удалось набрать максимальное количество, при этом так и не получив, большинства в областном совете, Виктор Балога, понял, он может потерять все. Имея еще в запасе козырную карту, подконтрольных ему депутатов Верховного Совета, он решил "запрыгнут" в уходящий поезд, так же как он успел, запрыгнуть перед вторым туром президентских выборав. На его счастье он успел, но что ждет нас дальше? Вопрос очень интересный, судя по всему Закарпатье ждет, временное политическое затишье.
Александр Ледида, остается губернатором Закарпатской области, но пост председателя обласного совета займет брат В.Балоги, И.Балога.
Фактически политическая карта на Закарпатье не изменится, как мы знаем предыдущий глава областного совета М.Кичковский, был ставленником В.Балоги, вот такие нам пироги, "испекли" выборы, в местные советы.

спостерігач 2010-11-12 / 15:48:00
позор регіонам!!!

2010-11-12 / 15:37:00
09,11,2010 із інтервю Балоги у газету Високий Замок

Чи не передбачаєте появу у своїх рядах так званих тушок?

- Гадаю, наші партійці не піддадуться тискові. Все буде нормально. Я б на місці влади привітав і "Єдиний Центр", і "Свободу" з перемогою у Західній Україні. І сказав би: "Прапор вам у руки - покажіть, наскільки ви компетентні, на що ви здатні!". Але коли починають робити всілякі дурниці - це шлях влади у нікуди.

Ми будемо боронити до кінця свої результати. А всім українцям бажаю, щоб вони подавили у собі раба...

*** 2010-11-12 / 15:30:00
ВІтя задарь гроші на вибори не мече ...

2010-11-12 / 15:21:00
Ох же Вітя, от же сукін син.
Що ж, наводнення тепер мусить бути. Бажано
хоч би три.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ