За Єдиний Центр проголосувало 25% закарпатців

31 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Обирали владу й жителі Закарпаття. Активність виборців краю склала майже 55 відсотків від загальної кількості жителів, включених до виборчих списків.

За Єдиний Центр проголосувало 25% закарпатців

У день виборів обласна організація Єдиного Центру проводила паралельний підрахунок голосів закарпатців. Наразі вже відомі його попередні результати.

Отже, переконливу перемогу на виборах до Закарпатської обласної ради, згідно оперативної інформації з виборчих дільниць, здобув Єдиний Центр. За нього свої голоси віддали близько 130 тисяч виборців, що становить понад 25 відсотків  жителів краю. Тож  за партійними списками до обласної ради проходить 21 кандидат від Єдиного Центру.

Як повідомили Закарпаття онлайн в ЗОО Єдиного Центру, також попередньо 3-х відсотковий бар'єр до облради долають Партія регіонів, "Фронт Змін",  "Батьківщина", "Сильна Україна" та КМКС.

Що стосується Єдиного Центру, то партія здобула найбільший відсоток симпатій виборців у Мукачівському, Свалявському, Міжгірському, Іршавському районах, Мукачеві,  Ужгороді та Берегові. 
Окрім того, Єдиний Центр став лідером і за кількістю перемог в одномандатних мажоритарних округах з виборів депутатів облради. Як свідчать попередні результати, найбільше голосів у своїх виборчих округах здобули 27 кандидатів з 54, які представляли Єдиний Центр. При чому в деяких районах представники партії стали переможцями у всіх трьох виборчих округах. Так, у Мукачеві лідерами перегонів стали Віктор Балога, Василь Васюта та Ернест Нусер, в Ужгороді – Володимир Смоланка, Юрій Переста, Мирослава Каламуняк; в Чопі – Ольга Півоварник, Володимир Чубірко, Володимир Суліма; в Мукачівському районі – Ілля Токар, Михайло Мотильчак, Михайло Ланьо; на Іршавщині – Павло Балога, Максим Хохлов, Іван Йовбак; на Міжгірщині – Юрій Гнепа, Михайло Кічковський, Микола Вегеш.

Має Єдиний Центр і переможців серед кандидатів на посаду міських голосів. Зокрема, у Мукачеві переконливо переміг Золтан Лендєл, у Чопі – Галина Цар, в Хусті – Володимир Кащук, в Перечині – Мирослава Гуранич, у Сваляві – Іван Ланьо. А Віктор Погорєлов, якого підтримував Єдиний Центр, здобув найбільшу кількість голосів жителів Ужгорода.

02 листопада 2010р.

Теги: Єдиний Центр, вибори

Коментарі

гасич 2010-11-03 / 23:18:00

За***лому. перебачте, требало за Еко +25 глу сувати

гасич 2010-11-03 / 23:17:00
требало голосувати за Еко +26!

Fredy 2010-11-03 / 00:58:00
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! У Мукачеві 04 листопада о 16-00 буде проведено мітинг всіх політичних партій та громадських організацій (крім ЄЦ) проти небувалих фальсифікацій, які відбулися 31 жовтня на виборах в місцеві ради. Просимо всіх зацікавлених звязатися з своїми осередками в м. Мукачево та уточнити інформацію стосовно даного заходу. Керівництво держави в курсі подій, але без нашого з Вами активного втручання ситуацію змінити не вдасться. Не перетворюймось у графство балоги, тому що комусь не хватило 100 грн. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

МК 2010-11-02 / 21:24:00
Задача:
1. Визначити вартість ради 2011-2015 рр.
2. Визначити собівартість одного депутатоміста.

Дія перша:
факт - 124 647 голосів ( 24,3%)
прогноз - 35 906 ( ~7%)
_______________________
різниця - 88 741

Дія друга:
сировина і матеріали за одиницю - 150,00 грн.
комплектація на одиницю (pr- продукція) - 10,00 грн.
послуги сторонніх організацій (розповсюджувачі) на одиницю - 50,00 грн
невиробничі втрати (взяли - не проголосували), коєф. - 1,20

(150+10+50) х 88 741 х 1,20 = 22 362 732 грн.
22 362 732,00 грн. / 46 місць = 486 146,00 грн

Відповідь:
1. 22 362 732,00 грн.
2. 486 146,00 грн.

По п.1. - цеквівалент 2,8 млн. дол. США, або 10 га в межах областного центру, або невеликий 2 поверховий ТЦ на 3500 м.кв.
По п.2 - еквівалент 60, т. дол. США, або один а/м преміум класу не самої престижної марки.

viborec 2010-11-02 / 18:59:00
Uvazsnij ti prav, ale scse ne pidveli pidszumkiv. Bidnyi ugorci,scso bude dali z nimi?

*** 2010-11-02 / 17:46:00
Так, заїбали. Хто мав перемагати в області, на вашу думку?

Уважний 2010-11-02 / 17:39:00
Який рейтинг ЄЦу малював наприкінці серпня Пащенко - 3.5%. Нехай таких, як ***подвоїлося. Це 7%. Уск решта, як справедливо пише ember, зробила банкнота з T.Shevcheneko:)) – 100 griven. Для довідки: давали здебільшого 150, але в окремих селах "касири " 50 грн. прихопили собі.

... 2010-11-02 / 17:13:00
І ти ще смієш щось писати запроданю!

*** 2010-11-02 / 17:08:00
Хто ж у нас символізував добро, хаме-аноніме?

Анонім 2010-11-02 / 17:06:00
Кумедні коментатори? Ти ідіот!!!
Горе закарпатським людям, тому що зло перемогло!

*** 2010-11-02 / 16:59:00
Кумедні коментатори. Ну, зрештою, горе переможеним

песиміст 2010-11-02 / 16:56:00
25% продажних закарпатців обрали собі представницьку владу

Анонім 2010-11-02 / 16:43:00
Народ продався за 100 чи 200 грн. Ідіоти всі!
Хто може голосувати за ЄЦ? Це ж просто абсурд!
Що з Вами люди?

*** 2010-11-02 / 16:31:00
Ембер, я не отримував і голосував за ЄЦ. Думаю, таких немало.

Урзус 2010-11-02 / 16:31:00
Власне, це не так вже й погано. Виявляється, всього 25 % виборців (не населення навіть) готові продати свій голос за 100-200 гривень. Попри роки розчарувань, привчання до цинізму та зрад - тоді "не все погано в нашому домі"

ember 2010-11-02 / 16:29:00
Pobedil ne JEC, a pobedil T. H. Shevcheneko:))
Stoljko boljshinstvo nashikh ljudej i stoit – 100 griven...

*** 2010-11-02 / 16:25:00
Феєрично. Нарешті до наших людей дійшло, що краще голосувати за своїх. 48 чоловік в облраді - це просто неймовірний результат

НОВИНИ: Політика

14:51
/ 2
Головою Свалявської РДА призначено Романа Тарабія
10:23
/ 3
Новим очільником Іршавщини став Віктор Товстий
03:43
/ 10
Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським
03:19
/ 5
Глава МЗС Угорщини звинуватив українські спецслужби в, начебто, тиску на угорців Закарпаття
11:47
/ 3
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні
11:23
У Києві призначено нових керівників митних постів і структурних підрозділів на митниці Закарпаття – журналіст
15:20
/ 17
Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні
22:01
/ 10
МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини за слова про автономію угорців Закарпаття
01:52
/ 17
Депутати Берегова просять створення на Закарпатті окремого "угорського" повіту
21:26
/ 14
Псевдоактивіста Данацка "зарядили" копати кримінал проти "постмайданного" Щадея
18:52
/ 94
Медведчук особисто прибув на Закарпаття, щоби провести конференцію обласного осередку ОПЗЖ
02:52
/ 4
Заступником голови партії "Соціалісти" на позачерговому з’їзді обрано закарпатця
16:13
/ 11
Посол Угорщини Іштван Ійдярто: Ми будемо блокувати Раду Україна-НАТО і далі
17:11
/ 20
Новим головою Тячівської РДА стане Тимур Аверін
11:56
/ 1
У середу відбудеться відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки в Ужгороді
00:19
/ 22
Ракоці на коні хочуть відкрити в Берегові 17 грудня, але Мінкульт ще не погодив
00:07
/ 5
Лідери первинних осередків КМКС поскаржились Зеленському на "утиски" та "нападки"
23:31
/ 2
МЗС засудило заклики Угорської постійної ради до автономії угорських спільнот Карпатського регіону
23:20
/ 1
Найбільшими "прогульниками" у Чопській міськраді виявились 2 депутати ТУКЗ-КМКС з бази "Миротворця"
00:57
/ 4
Вбивство Ярослава Галана: знайомий почерк?
20:57
Мукачівці вшанували пам'ять жертв голодоморів
18:33
/ 12
На Закарпатті погоджено підозру чоловіку, що розпалював міжнаціональну ворожнечу
12:29
/ 8
В МЗС України закликають Будапешт припинити необґрунтовані звинувачення в порушеннях прав угорців Закарпаття
00:39
"Зелене світло": Фірма екс-директора "Буковеля" Коломойського отримала 480 млн на ремонт доріг на Закарпатті
00:04
/ 6