Закарпатській «Свободі» пропонували гроші за відкликання скарги про зняття з виборів угорських партій

Федір Савчур, голова Берегівської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, кандидат на посаду міського голови Берегова повідомив про те, що йому зателефонували невідомі і запитали, скільки грошей необхідно, аби “Свобода” відкликала свою скаргу щодо зняття угорських партій з виборчих перегонів. Чоловік, що здійснював дзвінок не представився, однак його українська була із відчутним угорським акцентом. Федір Савчур відповів категоричною відмовою.

Закарпатській «Свободі» пропонували гроші за відкликання скарги про зняття з виборів угорських партій

До речі, як повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода", представники Закарпатської обласної ТВК належним чином дотепер не відреагували на скаргу. Вони, за словами голови Закарпатської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Куцина, затягують строки прийняття рішення, відбуваються відписками, нібито подавачі скарги не вказали конкретні місця розташування білбордів, хоча у конкретному випадку йдеться про абсолютно усю агітаційну продукцію загалом, в першу чергу ту, що розташована на білбордах.
 
Нагадаємо, Закарпатська ЗОО ВО "Свобода" звернулася до обласної ТВК з вимогою винести попередження і зняти з виборчих перегонів угорські партії "КМКС" та "Демократичну Партію угорців України" через недотримання ними законодавства України, зокрема статті 6 Закону України "Про рекламу" та статті 35 Закону України "Про мови".

30 жовтня 2010р.

Теги: вибори, скарга, свобода, угорський

Коментарі

ember 2010-10-31 / 12:28:00
ember_ua, 30.10.2010 22:20
Dorogie krajane: ne verite vengerskim partijam, golosujte za ukrajinskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne dozhdjoshsja:)))

Istvan 2010-10-31 / 08:43:00
Это брехня украинско-нацистская, что закарпатские венгры не хотят ихучать украинский язык. Просто нет возможности. Потому что украинцы не хотят видеть венгров в хороших должностях...

Istvan 2010-10-31 / 08:37:00
К Наталке. Вы сами, украинцы, не предоставляете возможность венграм выучить украинский язык. Где словари? Где учебники? Где разговорники? Где аудио-видео пособии? Вы что, хотите, что все знали ваш язык, но ждете, пока соседние страни напечатают украинско-польские, украинско-словацкие, украинско-венгерские, украинско-румунскые и.т.д. словари????

ember_ua 2010-10-30 / 22:25:00
Наталка, 30.10.2010 22:23
Правильно

Наталка 2010-10-30 / 22:23:00
ember, 30.10.2010 22:14
За мадярів нічого голосувати. що нам українцям вони можутть дати?
Неосвідченість? коли, живучи в Україні, не хочуть вчити державну мову, навіть не розуміючи, що це їм же потрібно для того, щоб вважатись певними спеціалістами( я вже мовчу про те як вони освіту здобувають в українських ВУЗах).

2010-10-30 / 22:22:00

Агітація за Свободу йде повним ходом. Де редактори?


Де ви бачите тут агітацію? Мова йде про порушення виборчого процесу. Згадки про суб'єктів виборчого процесу законом не заборонені. Адмін

ember_ua 2010-10-30 / 22:20:00
Dorogie krajane: ne verite vengerskim partijam, golosujte za ukrajinskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Наталка 2010-10-30 / 22:17:00
Свобода бореться ЗА права українців! тому що в нашій державі більше за всіх інших треба захищати саме їх від таких як Ви!

ember 2010-10-30 / 22:14:00
Dorogie krajane: ne verite ukrajinskim partijam, golosujte za vengerskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ember 2010-10-30 / 22:12:00
Natalochka, to shcho Tamás Zoltánovych ne znaje po uhorski, ne znachitj, shcho vin ne uhorets. Tse mizh inshym velyka hanjba joho batjka. Shche raz povtorjuju: vin renagat, bo ne tiljki vidvertajetjsja vid svoikh predkiv, no i vede borotjbu proty nykh. A 1-ho cichnja pershym bude dokazuvaty svoi uhorski kornji, koly poprosytj uhorske hromadjanstvo. Ja vpevnenyj na 100, bohato takykh vypadkikh znaju z Magyar igazolvány.
Sorry: u menja nu OCHENJ vengerskaja familija, kak i u mamy, u deda, u babushek. Da ja naverno ne chistokrovnyj madjar: odna iz prababushek byla nimkanjej, a davnye predki po otstovskoj linnii proizkhodjat iz severnoj chasti nyneshnej Slovakii. Ja etovo ne skryvaju. Odna iz prichin, shto podpisyvajusj prosto: chelovek, man, l, homme, ljudyna, ember.
No nezavismo ot etovo vsevo: partija Svoboda profashistkaja, jej net mest v nashem obshchestve, krome provokatisej nichdem ne zanimaetsja, vsegda boritsja protiv chevo-to, kovo-to, a ne ZA!

Наталка 2010-10-30 / 21:53:00
сорри, 30.10.2010 21:48
Ви праві! Просто дуже обурює те, що пишуть про людину, яку абсолютно не знають, та зовсім безпідставно та необгрунтовано.

сорри 2010-10-30 / 21:48:00
Наталочко, ви даремно так болісно реагуєте на дрібні провокації пана ембера. Спровоковану ним тему можна цілком повернути в інший бік, і згадати, що "вождь" закарпатських угорців (версія КМКС) Микола (наскільки я знаю з відгуків його однокурсників, в УжНУ він завжди був Миколою) Ковач має абсолютно українське прізвище, а. скажімо, "національний" поет угорців Шандор Петефі (насправді - Олександр Петрович) взагалі не мав у собі жодної краплини угорської крові. Та й сам пан ембер, судячи з "рвєнія", має той самий комплекс меншовартості, а тому дописує тут виключно під ніком, аби не засвітити своє слов'янське прізвище/походження.

У нас на Закарпатті якого мадяра не пошкрябай. одразу вилізе закарпатський українець... :)

2010-10-30 / 21:40:00
І взагалі лишній раз рекламу КДМКС робите!!!
Могли б щось затерти на фото. Ганьба редакторам

2010-10-30 / 21:38:00
Федір Савчур відповів: мало!

2010-10-30 / 21:34:00
Скільки проронували?

Наталка 2010-10-30 / 21:11:00
ember, 30.10.2010 19:30
Шановний а Ви взагалі знаєте, що Томаш Золтанович не знає ані слова по мадярськи?

ember 2010-10-30 / 19:30:00
Meni sjohodni zatelefonuvaly, i proponuvaly 500 hryvenj, jakshcho holosuvatymu za partiju Svoboda. Ja katehorycho vidmovyvsja. Holos s uhorskym aktsentom buv duzhe pokhozhyj na holos Tamásá Zoltánovycha.
Ne semishite ljudej:))
Savchur kandidat v mery Beregszásza (bez malejshikh shancov!), verojatnyj pobeditelj István Gajdos, nyneshnij mer, zaodno i predsedatelj UMDSZ.
Nado zhe dosdumatjsja do tovo, shto imenno budut zvonitj etomu Savchuru!

Ablak 2010-10-30 / 18:22:00
Слабоумные...

2010-10-30 / 13:58:00
Складається враження, що Закарпатська Свобода уміє тільки скиглити: скарги, скарги та плач Ярославни.
Візьміть та знищіть цю символіку. Бог вам поможе.

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ