Ратушняк вірить, що голоси Чучки відійдуть йому, і що "ера ведмедиків" не скінчилася (ВІДЕО)

26 жовтня, під час традиційної в передвиборчий період вівторкової прес-конференції міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк зробив власну спробу прогнозу розвитку виборчої ситуації після зняття Павлом Чучкою своєї кандидатури з виборів міського голови.

Ратушняк вірить, що голоси Чучки відійдуть йому, і що "ера ведмедиків" не скінчилася (ВІДЕО)

На думку Ратушняка, голоси Чучки жодним чином не відійдуть іншому претенденту на мерське крісло - Віктору Погорєлову, бо "Чучка своїм висуненням зайняв нішу винятково Ратушняка".

"Він (Чучка) зрозумів, що своєю участю займе третє місце з рейтингом 6 - 6,5%, - заявив Ратушняк. - Голоси Чучки, в основному, діляться між Ратушняком і Приходьком. Його реєстрація "зрізала в мене більше 5% голосів. Жоден голос із Чучкових Погорєлов не отримає".

"Хай Чучка зробить нам жирафів, вовків, кабанів - яскравих, кольорових і поставить по місту. Місце ми йому виділимо", - так Сергій Ратушняк відреагував на вчорашню заяву екс-кандидата в мери Павла Чучки, що, мовляв, 31 жовтня епоха ведмедиків в Ужгороді закінчиться.

Ратушняк також вимагає пояснень від Чучки, з яких - моральних, етичних та політичних міркувань, той разом із Щадеєм із жорсткої опозиції "перейшли на роботу в штаб до Погорєлова". 

Більше - на відео:

26 жовтня 2010р.

Теги: Чучка, Ратушняк, ведмедик

Коментарі

Я - за ПРИХОДЬКА!!!! 2010-10-29 / 12:35:00
все у нього грамотно розписано! я йому вірю! Успіхів Вам, Володимир Панасович!

2010-10-28 / 14:48:00
До 13-го - ти по життю хоча б собачу будку будував? Розумієш, що означає будівництво на території, яка знаходиться під загрозою затоплення? Які дозвільні органи дадуть згоду на таке будівництво, тим більше, що там має перебувати велика кількість людей? Який дурак вкладе гроші в такий обєкт?
Це була спроба віддати землю, виманити в когось добру копійку налом, а потім хай собі мастить голову шміром, як кажуть галичани!

. 2010-10-28 / 11:39:00
Китайський льотчик, 27.10.2010 10:14
Цілком можливо, що голоси Чучки й справді "пропадуть", але вони точно не підуть до Рати, а значить, що розрив між Ратою та Погорєловим не скоротиться.
---------------------------------------------------------------
Голоси Чучки розподіляються так, одна третина відходить до противсіх, невизначених та інших кандидатів Приходька, Жолтані, Синишина, а дві третини розподіляться між Погореловим і Ратушняком в приблизній пропорції 1,5 до 1,0. Так що розрив трошки збільшиться але не суттєво, приблизно на 1-1,5 відсотка.

Китайський льотчик 2010-10-27 / 18:36:00
13-му:

Якщо тобі аквапарк потрібен більше, ніж нормальні дороги, чисті подвір"я та комфортні маршрутки, то ти по меншій мірі дивна людина. Ти напевно належиш до homo soveticus - це для них по фіг, що вони в лайні живуть, головне, щоб аквапарк був і не просто аквапарк, а найбільший в ЦСЄ!

2010-10-27 / 14:21:00
Посеред міста
Рати рекламний плакат
Церкву закрив.
Ну і морда!
Жалко ужгородців...

Третина буде ні за кого, третина Поорелов і третина розподілиться між іншими кандидатами 2010-10-27 / 12:03:00
Перевірено!

13 2010-10-27 / 11:36:00
Китайський льотчик:
Ну якщо тобі і твоїм дітям не потрібно аквапарк, лишень тому, що хтось на цьому гроші буде заробляти, то 1) ти хворий 2) Жебрак 3) Заздриш успішним, бо сам невдаха.

Китайський льотчик 2010-10-27 / 10:14:00
Цілком можливо, що голоси Чучки й справді "пропадуть", але вони точно не підуть до Рати, а значить, що розрив між Ратою та Погорєловим не скоротиться.

местный 2010-10-27 / 10:09:00
я думаю, что минимум половина голосов потенциального электората Чучки уйдёт в никуда - или вообще не будут голосовать, или против всех, или за изначально непроходимых кандидатов...

2010-10-27 / 09:55:00
До 13-го - місце, де хотіли робити аквапарк, є заплавою ріки Уж і щороку заливається водою, інколи до висоти 2,5 - 3 метри. Обгородити цю територію дамбою можна, але дамба має тягнутися десь до словацької границі - такими є відмітки висоти. Але навіть якщо б найшовся такий інвестор, який би захотів будувати за свої кошти таку дамбу, то вода з Ужа при повенях виливалася б на Загорську і інші території правого берега ріки. Всі ці речі відомі з 60-х років.

Китайський льотчик 2010-10-27 / 09:42:00
Нумер 13.

Скажи, на фіга місту аквапарк, якщо місту не вистачає грошей на банальний вивіз сміття і ремонт доріг? І ще скажи на фіга під аквапарк планувалося виділення аж 25 гектарів землі? Аквапарк мав озолотити Рату, і молодці ті, хто не дозволив цьому відбутися.

13 2010-10-27 / 00:37:00
Шановні прихильники Погорелова.
А чи знали ви, що через малого Андрійка Погорелова, син свого батька)
Так от,через нього і всю цю балоговіськубанду, Ужгород втратив можливість мати найбільший аквапарк в Східній Європі.
Бо ці засранці просто не пустили інвестиції в місто.
Голосуйте за Погорелого, і буде вам щастя.

На этой оптимистической ноте шизофреник пошол паковать вещи :))) 2010-10-26 / 22:41:00
Рата вообще слетел с катушек! Жаль лоха адамчука, попал пацан с этим Ратой в глубокое очко... не быть Рате мером, а Адамчуку областным депутатом!

13 2010-10-26 / 20:17:00
Ера ведмедиків ?
Може хай ера яєць прийде ? :)))
Щадей не сміши людей)

*** 2010-10-26 / 19:50:00
Хотів поматюкатися, але все одно потруть комент... Дурень думкою багатіє, словом

2010-10-26 / 19:10:00
Голодний щур
Із Ратою рекламний щит погриз.
Подох відразу.
Жалко ужгородців...

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21