Ужгород: Єдина жінка, що балотується в мери, запросить чоловіків-кандидатів на ланч

Завтра, 26 жовтня, о 15.00, гостем прес-центру "Закарпаття" буде єдина жінка, яка балотується на посаду міського голови Ужгорода, Тетяна Мясковська.

Ужгород: Єдина жінка, що балотується в мери, запросить чоловіків-кандидатів на ланч
У ході зустрічі з журналістами пані Тетяна повідомить усі деталі своєї цікавої ініціативи – запросити на ЗАКРИТУ (тобто, не йдеться про примітивний піар-хід) зустріч в ресторані одного з найзанедбаніших мікрорайонів Ужгорода колег-чоловіків з числа кандидатів на посаду міського голови Ужгорода. Хто з них виявиться справжнім мужчиною і, відгукнувшись на запрошення, продемонструє готовність відверто обговорити в невимушеній і неофіційній обстановці питання сьогодення і перспектив головного міста Закарпаття, побачимо незабаром.
 
Зустріч відбудеться в приміщенні прес-центру "Закарпаття":
м.Ужгород, вул. Другетів, 60
Початок о 15.0
26 жовтня 2010р.

Теги: Мясковська, міський голова,

Коментарі

Приходько 2010-10-26 / 22:33:00
Треба обовязково зустрітись

Ярко 2010-10-26 / 14:27:00
2Виборець
Упаси Боже, чтобы наши кандидаты договорились, а то нам совсем пипец приснится! Хотя... Похоже там уже все улажено.

Ника 2010-10-26 / 13:53:00
Инна в меры не собиралась, кто читал её статьи, тому понятно. что во всём она предпочитает начинать с азов и постепенно развиваться. А методы Прозора смешны и действуют ей наруку. Она бы никогда не опустилась до того, чтобы срывать ему встречи.Что он сделал? Площадку у 16-ки поставил? А почему вдруг сейчас, раньше досуг детей не интересовал?

2010-10-26 / 12:10:00
Ратаїї не спонсорує. Він її пресує.
В тому окрузі йде Ратівський кандидат Прозор Женя (Трактор), а Конар конкурент Жені.
Біля 16-ки Рата агітував за Прозора і просив щоб Проспект за нього голосував.

ха-ха 2010-10-26 / 09:28:00
Ратівський технічний кандидат...він її у всьоум і спонсорує....

*** 2010-10-26 / 09:27:00
Так, Конар і не йшла в мери. Вона в депутати міськради вроді збирається

Виборець 2010-10-26 / 04:12:00
А чому дійсно всім кандидатам не зібратись і знайти спільну мову!!!
Я не думаю, що є проблемою прийти і послухати. А вже висновки робити потім можна.

проспект 2010-10-26 / 01:46:00
какие джентельмены? какие ланчи?
Политика- грязное дело.
Вот направить черный пиар на женщину, подослать бандюков, угрожать - современный джентельменский набор мужчин-политиков:)

журналістка 2010-10-26 / 01:39:00
Наші політики - не джентельмени. Не знаю, чи варто очікувати від них такого подвигу, як прийняти запрошення на ланч від жінки

проспект 2010-10-26 / 01:20:00
Да тут не только Трактор!!!
Там три засланых козачка было. Два от Прозора(которые рассказывали, что они с 20-го дома) и один с 40-го дома (от Жолтани - он сдает помещенье под "Зину").

Только фигня все это. Они на Конар нападали, а народ ее защищал. Да и она грамотно, ровно отвечала. Все провокации отбила.
Все говорят, что объявления повесили только в 11 часов, а уже в 13 часов все прозоровы и жолтаниевы засуетились. В 18 часов как штыки были возле 16-тки - пол улицы прибежало, человек 50 не меньше было.
Не каждый кандидат столько народа на добровольных началах собирает за пару часов.
Конар гордится надо - это уже успех. Так держать!!!

Ужгородець 2010-10-25 / 21:45:00
На Інну Конар наїхав ужгородський криміналітет - Трактор Женя (Прозор). Його люди їй звонять і погрожують, якусь хер** про неї понаписували і порозкидували, засилають на її зустрічі з виборцями балакунів, які кричать і намагаються не дати можливості їй спілкуватись.

Але баба- міцний горішок - удари тримає. Важко їй.
Не знаю на кого ще так наїзжають. Тут пресінг такий ніби вона на президента балотується.

Не потрібні нікому активісти-піонери. Усюди повинні бути свої люди. Не знаю чи витримає до кінця і не зламається.
Нехай Бог її захистить.

Не ужгородець 2010-10-25 / 21:28:00
А Інна Конар вже не йде у мери Ужгорода?

*** 2010-10-25 / 20:55:00
О, вона в майбутньому зможе з гордістю казати: я здобула перше місце серед жінок-кандидатів

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21