"Фронт Змін": Список кандидатів-мажоритарників до Закарпатської облради

"Фронт Змін" Арсенія Яценюка зареєстрував своїх кандидатів в депутати Закарпатської облради по мажоритарних округах: загалом 14 кандидатур в 54 округах.

"Фронт Змін": Список кандидатів-мажоритарників до Закарпатської облради

Cписок кандидатів у депутати від "Фронту Змін"  до Закарпатської обласної ради по мажоритарних округах:
 

2. Зийнич Микола Дєрдьович

7. Кинів Богдан Юрійович

8. Овсянніков Олександр Гаврилович

10. Лунченко Валерій Валерійович

13. Масло Андрій Ігорович

14. П"янков Ігор Станіславович

15. Сокаль Іван Володимирович

17. Балян Ануш Валеріївна

24. Клопотар Олександр Іванович

33. Гладовський Олександр Олександрович

42. Пранничук Богдан Дмитрович

43. Ковтун Богдан Ярославович

47. Кричфалушій Іван Степанович

54. Білецький Мирослав Золтанович

Карпатньюз

09 жовтня 2010р.

Теги: Фронт Змін, кандидат, мажоритарний

Коментарі

патріот 2013-07-13 / 05:01:19
уже опозорив партію Крічф. І.С.

пропало все 2010-11-04 / 19:00:00
казав я ,що з КРИЧФАЛУШІЯ І С-користі як з козла молока...топай знову в коломию.фіскальні органи і виконавча служба тебе вже не можуть дочекатися!плакали твої грошики...НАВІТЬ одна вулиця в селі за тебе не проголосувала!4 %-ганьба,але інакше бути не могло!

змін не буде 2010-10-30 / 07:40:00
змін не буде,або буде гірше,якщо такі як КРИЧФАЛУШІЙ І С купили собі місце в партії!ШАХРАЙ,АФЕРИСТ,КОМБІНАТОР !люди для нього-НІЩО!!!Виборці!БУДЬТЕ УВАЖНІ!виправте помилку ЯЦЕНЮКА!не голосуйте за кричфалушія!

виборець 2010-10-28 / 06:36:00
КРИЧФАЛУШІЙ!!!скільки ти витратив грошей на підкуп виборця?грошей,які ти вторгував розпродуючи і знищивши завод на Прикарпатті в КОЛОМИЇ,пустивши працівників з торбами!?ПРОЩЕННЯ тобі НЕ БУДЕ!Яценюк прозріє,народ взнає чого ти вартий!ГАНЬБА ТОБІ!

колишній прихильник БЮТ 2010-10-23 / 22:25:00
Закарпатський фронт тримається практично на Хустьській команді, компанії розкручена в цьому регіоні маштабніше ніж ЄЦ в Мукачево. Честь і хвала цим хлопцям, а на рахунок машин то я рахую, що їм посилі і сьгодні пересісти на Порше хоч не ховаются за ширмою бідняків

суд іде... 2010-10-22 / 16:23:00
увійдіть в єдиний державний реєстр судових рішень і введіть :коломийський завод крп.побачите діяльність кандидата кричфалушія.замість прцювати і платити погряз вборгах і судах цей нехороший тип(крп був його заводом,тепер вже йому пипка)судити кричфалуша,а не вибирати...

kolomyjanyn 2010-10-19 / 15:28:00
пане Яценюк!Викиньте з"ФРОНТУ ЗМІН"КРИЧФАЛУШІЯ(47виб.округ),пристосуванця і прилипалу.Наведіть справки в Коломиї і Ів-ФР.області про "діяльність"цього горе-кандидата.Лапшовіс,пустопорожній брехун,як скаже-так і збреше(і не червоніє)НЕ ВІРТЕ ЙОМУ!!!!!!

коломиянин 2010-10-17 / 14:39:00
КРИЧФАЛУШІЙ(47виб.округ-тячівщина)-явний прокол в команді!!затесався туди для лобіювання і прикриття своїх шкурних інтересів!вовк,який вбрав овечу(баранячу)шкуру!бережіться його,не вибирайте-толку з нього,як з козла молока,а смороду багато!

ЗМІНИ ЇХ МАШИНИ! 2010-10-16 / 12:25:00
ФРОНТ ЗМІН їздить на автомобілях за 30-80 тисяч доларів!!! Це круто! ПРОГОЛОСУЙ -ЗМІНИ ЇМ МАШИНИ НА ЩЕ ДОРОЖЧІ!!! ДАЙ ЇМ ПОРШ-КАЙЄНН! КАЖДОМУ!

коломиянин 2010-10-16 / 07:43:00
пане яценюк!як КРИ ЧФАЛУШІЙ І С(47 виб округ)запхався у вашу партію депутатом?гідне місце для кричфалушія -товмачицький невиборчий округ під КОЛОМИЄЮ!за знищення заводів і робочих місць вколомиї і калуші!бувші робітники проклинають його!!

токар заводу крп коломия ів.франківська обл. 2010-10-15 / 14:53:00
крифалушій іван ст розпродав всі станки із заводу і купив собі місце в депутати!!!а я лишився безробітним,завод в коломиї знищений!недостойний кричфалушій бути депутатом по 47 окрузі в закарпатті від фронту змін яценюка!не голосуйте за кричфалушія

завод крп,коломия 2010-10-14 / 16:40:00
кандидат у депутати-47окр,кричфалушій і с.знищив завод у коломиї,зарплату не віддав,заборгованість зарплати не визнає,судиться з своїми працівниками!відношення до людей-зверхнє і нахабне,в депутати цей діяч зовсім не підходить!ще й опозорить "фронт змін"і яценюка!

колмиянин 2010-10-14 / 16:31:00
пане яценюк!ви кажете всюди,що вболіваєте за коломию,а страшний ворог коломиї,коломиян,колом.з-ду крп кричфалушій іван ст. проходить від вас в закарпатті-47округ.це в коломиї вам ні гонору ні голосів не додасть.а вашу партію попереджали відносно кричфалушія і с

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"