"Люблю бути першим,-- так прокоментував свою позицію Микола Жолтані та додав. — Хто рано встає, тому Бог дає". За словами кандидата, подання документів зафіксоване сьогодні зранку о 9.29. Упродовж трьох днів він повинен отримати посвідчення і першим з усіх зможе розпочати агітацію.
Микола Жолтані зазначив, що не є технічним кандидатом, йде перемагати і боротиметься до кінця. У своїй програмі використовуватиме такі підходи, які до цього, за його словами, не були використані. Зокрема пропонує повну інвентаризацію майна із земель міста, а також пропонує встановити у залі міськради вебкамеру, щоб всі сесії передавались в он-лайн мережу.
Стосовно своїх конкурентів кандидат налаштований спокійно, каже, що не буде наздоганяти жодні рейтинги і обливати брудом опонентів. "Є історична необхідність у тому, щоб люди вибрали мене",-- каже Микола Жолтані. За його словами, з інших кандидатів на посаду мера йому імпонує Володимир Приходько: "Я знаю Володимира Опанасовича, його родину, його діяльність".
Володимир Сільваші, юрист, також повідомив, що до ТВК на реєстрацію подано списки Молодіжної партії України, яка й висунула кандидатом на мера Миколу Жолтані. За словами Миколи Жолтані, відомих політиків серед кандидатів у міську раду від МПУ немає. "Бог милував від великих політиків,-- зауважив він.
правда 2010-10-08 / 00:03:00
крадуть ті, хто не поважає себе.
Рошко 2010-10-02 / 12:05:00
Посп.шиш, людей насм.шиш...
тиса 2010-10-01 / 11:13:00
По зняттю трусів, Женічка тобі рівних не має, кажуть хлопці.
тиса 2010-10-01 / 11:12:00
По зняттю трусів, Женічка обі рівних не має, кажуть хлопці.
вопрос2 2010-10-01 / 11:10:00
та кому ви потрібні:) клоуни
то лише показали хто автор дурненьких коментарів, на зразок :"СБУ, 30.09.2010 23:37
Валентин Кузан, 30.09.2010 11:34
Бедолага, ану посмотри, трусы стебя ещё не сняли? "
сбу 2010-10-01 / 09:26:00
так ми вам і скажемо, хто де працює.
Вопрос 2010-10-01 / 09:11:00
У Фанты Жени **************** папаша работает в СБУ?
СБУ 2010-09-30 / 23:37:00
Валентин Кузан, 30.09.2010 11:34
Бедолага, ану посмотри, трусы стебя ещё не сняли?
Свічка 2010-09-30 / 20:48:00
У Миколи такий придуркуватий вираз обличчя завжди, бо він кожну ніч не спить: "документи готує".
Їх у нього багато:Женя, Таня1, Аліна, Таня2, Наташа...
читач 2010-09-30 / 20:36:00
У Миколи таке обличчя, бо він цілу ніч не спав, документи на реєстрацію готував, потім на прес-конференцію до журналістів парадився.
пропозиція 2010-09-30 / 20:34:00
Давайте не будемо ображати пацієнтів дурдому.
Обличчя 2010-09-30 / 17:35:00
Подивіться на вираз обличчя Жолтані- це ілюстрація смислового значення слова "ідіот". Та хто за такого придурка буде голосувати. Тільки мешканці дурдома.
Не скажу 2010-09-30 / 16:40:00
Жолтані-чмо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не розумію, хто за нього ще голосувати збирається??????
Збирач фольклору 2010-09-30 / 14:01:00
Валік пішов цілком у батька: СЛАВИ, ПІАРУ, ГРОШЕЙ, І якомога більше.
Цілком підтримую авторів нижче сказаних коментарів. За таке фото - у якому нічого оригінального нема - соромно і говорити.
Ол. Попович 2010-09-30 / 12:25:00
>> Може, Ви представляєте сторону, яка такими справами займається?
Так, звісно представляю сторону яка таким займається. Бо всі цікаві здобуті мною фото викладаю у свій фейсбук і пишу для колег: користуйтеся кому треба, беріть, друкуйте, розміщайте. Зате коли мене треба виручити звуком чи інформашкою -- сміливо дзвоню будь-кому і прошу, знаючи що мені не відмовлять. А "продавати" "фотку" розміром 300 на 200 пікселів журналіст (якщо вит себе таким вважаєте) може лише тоді, коли не здатен випродукувати щось справді варте гонорару.
журналіст 2010-09-30 / 11:35:00
Валік, ти уже торгуєш прев'юшками? :)
Валентин Кузан 2010-09-30 / 11:34:00
Ол.Поповичу: Використання моїх знімків без мого відома - це не є законно. Бачу, Ви так не вважаєте? Якщо це не матеріальна власність, як, наприклад, мобільний телефон, то це називається інтелектуальною власністю. І я буду боротися з проявами викрадення будь-якої моєї власності. Незалежно від того, матеріальна це власність чи інтелектуальна. Мені дивно, що Ви виступаєте за крадіжки. Може, Ви представляєте сторону, яка такими справами займається?
Валентине, коли розміщаєте фото в інтернеті, маєте бути свідомим того, що воно може отримати своє власне, не пов'язане з вашим іменем життя. Принаймні, це фото ми брали точно не з М.н, і вашого авторства під ним не було. Це по-перше. А по-друге, якщо хочете, аби ваші фотографій були впізнавані в інтернеті, ставте на них, як, до прикладу, це робить Володимир Твердохліб, свій логотип чи вотермарк. Фото, довкола якого ви здійняли стільки шуму, було абсолютно не цікавим ні з інформаційної, ні з художньої якості. І замінюємо його ми виключно з тієї причини, аби в черговий раз не бути втягнутими в багно конфліктів, які щоразу продукують представники сайту, з яким ви співпрацюєте. Вас використали. Всього вам найкращого. Адмін
вибори 2010-09-30 / 11:29:00
О, підтримує Приходька. Це цікаво)))
Ол. Попович 2010-09-30 / 10:50:00
2 Валентин Кузан
Дуууууже сурово!! :) Натиснути на кнопку -- це інтелектуальна власність? Так би й написали: хочу гонорар, або хоча б підпис під фото. :)))))
2 Закарпаття Онлайн:
Дайте адресу на яку надіслати вам оригінальні фото з прес-конференції. Я на ній був. Бешкоштовно. Бо інтелекту я туди не вкладав. Просто виставив параметри на апараті і натис кнопку.
"Інтелектуальна власність"... хохохо!!! :)
Збирач фольклору 2010-09-30 / 08:12:00
"Наш Колька - бабник". У тебе це краще виходить, ніж політика.