Реклама B3

Мер Ужгорода надіслав офіційному Києву Відкритого листа, в якому стверджується про загрозу сепаратизму на Закарпатті

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк направив до Києва офіційний лист, у якому стверджує, що на Закарпатті виникла загроза сепаратизму:

Прем‘єр-міністру України п. В. Януковичу
Голові Верховної Ради України п. О. Морозу
Міністру МВС України п. В. Цушко
Міністру юстиції України п. Лавриновичу

Шановні панове!

В Закарпатті склалася вкрай небезпечна політична ситуація.

У краї створено модель правління одним комерційно-кримінальним угрупуванням "Барва", засновником і директором якої є брати Балоги: Віктор, Іван, Павло, Василь Пітьовка.

Всі державні інституції в області очолюють брати, куми, свати і подільники по кримінально-комерційній діяльності братів Балог. Алогічним є нещодавнє призначення керівником УВС МВС пана Максимова В.В., який вже прикривав діяння Балоги періоду 1999-2001рр., а низка нерозкритих замовних вбивств в Львівській області анонсувалася центральними ЗМІ, як результат провальної роботи керівника львівського УВС — Максимова В.В..

Правоохоронні органи, судові, контрольно-фіскальні, ЗМІ тощо фактично є підрозділами фірми "Барва". Балогівські судді Моничі - це суть судової системи регіону.

Обласна і районні ради гуртом і вроздріб майно і землі будь-якої форми власності (профспілкову включно) перетворюють у власність Балог. Балогами прибрано навіть мукачівський замок, більшість об’єктів облпотребкооперації, прийнято рішення облрадою по 28-ми об’єктам санаторно-курортного комплексу, що належить профспілкам.

Апелювання, навіть висвітлення в ЗМІ іншої думки, — не припустимо. Дійшло вже до визнання русинів окремою національністю, що є сепаратизмом в рафінованому вигляді. Відокремлення Закарпаття, — давня мрія ОЗУ — "Барва", стає можливою при системному потуранні і невтручанні центральних органів влади.

На сьогодні на Закарпатті не діє конституційний лад держави Україна, модель регіонального правління — монопольна мафіозна окупація. При цьому в Києві В. Балога видає себе опозиціонером.

Є реальна загроза територіальній цілісності Держави. Населення, політикум і бізнес — залякані.

Прошу терміново створити комісію ВР і КМ для вивчення вкрай загрозливої ситуації на Закарпатті.

З повагою
Міський голова м.Ужгород С.М.Ратушняк"
Офіційний сайт Ужгородської міської ради
20 березня 2007р.

Теги:

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Політика

11:30
У Мукачеві вчадів 61-річний чоловік
11:46
На Хустщині розшукали двох туристок з Полтавщини, що заблукали в горах Фото новина
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 11
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
» Всі новини