ФК"Закарпаття" перемогло в контрольному матчі проти аматорського колективу ФК “Середнє” — 3:0

Робочий тиждень “Закарпаття” розпочало інтенсивно — коуч Ігор Гамула вирішив заповнити ігрову паузу для резервістів, тож не основні футболісти зіграли контрольний матч проти аматорського колективу ФК “Середнє”. Рахунок зустрічі — 3:0 на користь профі.

Відверто кажучи, від "Середнього", яке у далеко не слабкому чемпіонаті Закарпаття наразі входить до першої трійки, очікували більшого. Однак з першої і до останньої хвилини команда з села, що під Ужгородом, вражала своєю небоєздатністю на фоні "Закарпаття".

Ще в суботу на "Авангарді" ужгородці приймали "Фенікса-Іллічівця" у рамках першої ліги, тож на поле в спарингу вийшли виконавці, яким бракувало ігрової практики. Зі стартового свистка формальні резервісти змусили господарів забути про рівень чемпіонату області: темп гри постійно тримався на високому рівні. І якщо ще на початку поєдинку середнянці намагалися відповідати такими-сякими контратаками, то за якихось 15 хвилин після стартового свистка, думали тільки про оборону. Тим паче це прослідковувалося вже в другому таймі, коли номінальні гості робили, що хотіли. Можливо, якщо б статус матчу був офіційним, то перевага "Закарпаття" вимірювалася і шістьма м'ячами, однак профі у ворота аматорів забили усього тричі. Уперше взяття воріт було зафіксовано на 32-й хвилині. Олександр Згура відпасував флангом у вільну зону на Сергея Алєксєєва, а той прострілив у карний майданчик. Першим на м'ячі був Євген Лисицин — 1:0! Вдруге ужгородці святкували на 73-й хвилині — лівий півзахисник Олександр Князєв, що наразі перебуває у таборі закарпатців на оглядинах, точно подав на дальню штангу, де вже чатував Юрій Целих. Свій гол форвард забив головою — 2:0. Крапку поставив той же Князєв, скориставшись пасом з флангу партнера і з-за меж воротарського майданчика пробив повз голкіпера — 77 хвилина, 3:0!

Опісля футболісти "Середнього", здається, хотіли якнайшвидшого завершення спарингу: сили були нерівними, і це м'яко кажучи. "Закарпаття" ж не зрадило своїй приємній традиції — у трьох матчах поспіль ужгородці забивали суперникам по три м'ячі. Продовження цьому чекатимемо у суботу в Білій Церкві, де гратимемо з "Арсеналом".

Склад ФК "Закарпаття": 33. Дмитро БАБЕНКО (к) (46 хв., 12. Юрій СЛАВІК), 15. Володимир ЗАСТАВНИЙ, 3. Іван ЛЕНЬ, 20. Богдан ХАУШИ, 6. Шандор ВАЙДА, 14. Ігор МАЛИШ (46 хв., 9. Платон СВИРИДОВ), 4. Євген ЛИСИЦИН, 70. Олександр КНЯЗЄВ, 27. Олександр ЗГУРА, 17. Юрій ЦЕЛИХ, 11. Сергей АЛЄКСЄЄВ.