За словами Вєтрова, держава повинна дати школам можливість зміцнити своє матеріальне становище з тим, щоб вони могли творчо підходити до навчання дітей. Однією з перешкод є недосконале податкове законодавство, яке не заохочує спонсорську допомогу школам. "Роботодавці або благодійники не зацікавлені допомагати школам, тому що держава досі не розробила систему податкових пільг, які заохочують спонсорську допомогу. Підприємство, що вирішило допомогти школі, заплатить податків більше, ніж надасть допомоги", - сказав Вєтров.
Хоча чинне законодавство й передбачає різні способи заробітку, але ініціативи шкіл часто забороняються владою. Як приклад Вєтров навів заборону школам пускати зароблені кошти на надбавки до учительських ставок, назвавши цю заборону абсурдною.
Одночасно "Сильна Україна" пропонує реформувати систему оплати вчительської праці, ввівши її в залежність від професійної підготовки й творчої складової роботи педагога. "У Росії зарплата у кваліфікованого педагога, що пройшов магістерську підготовку, вище в два рази. У нас же ця різниця - копійки. Ця зрівнялівка не стимулює вчителів розвиватися", - підкреслив Вєтров.
Реформи системи освіти в "Сильній Україні" розробляє спеціальна експертна комісія, яка об'єднала фахівців з різних областей країни.