Сергій Тігіпко: «Уряд захистить малозабезпечені сім'ї»

Часткове підвищення тарифів на газ обов'язково буде супроводжуватися адресними компенсаціями з бюджету для найменш забезпечених верств населення. Про це повідомив сьогодні Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, відповідаючи на запитання журналістів перед засіданням Кабміну. Сергій Тігіпко наголосив, що Уряд бачить своє завдання в тому, щоб компенсувати підвищення тарифів для бідних коштом державних дотацій.

Сергій Тігіпко: «Уряд захистить малозабезпечені сім'ї»

"Ми повинні знайти варіанти, які допомогли б захистити найбідніших людей. Сьогодні і багаті, і бідні платять однакову ціну за газ, а це – неправильно", – підкреслив голова партії  "Сильна Україна". Тігіпко також сказав, що Кабмін спростить процедуру отримання субсидій для тих, хто потребує державної підтримки.
 
Сергій Тігіпко також запевнив, що в процесі скорочення бюджетних витрат, яке також передбачене умовами співпраці з МВФ, фінансування соціальних статей не зменшувалося. "Я можу сказати, що жодна соціальна стаття не була і не буде скорочена. Все, що скорочували, стосувалося тих витрат бюджету, які не впливають на зарплати, пенсії, субсидії", – підкреслив Віце-прем'єр.

15 липня 2010р.

Теги:

Коментарі

Б1ДНЯК 2010-07-25 / 11:57:00
А чому б не п1дняти ц1ни т1льки для богатих на 200-300%. Нехай платять за бдних!

2010-07-22 / 13:54:00
Субсидії необхідні для виборів. От наприклад посадили вас на супсидію і платите трохи менше вашого багатшого сусіда. А вам по телеку Янукович каже виберіть мене бо інакше супсидію зніму. Підкуп виборця! Соціальна демагогія. Ганьба Януковичу і Тігібку

Урзус 2010-07-21 / 17:15:00
"Сьогодні і багаті, і бідні платять однакову ціну за газ, а це – неправильно"

Чому, власне, це неправильно?
І бідні, й багаті однаково платять за хліб, олію, картоплю. Хіба газ - не такий самий товар?

Але є нюанс. В наших надрах є власний газ, близько 20 млрд. кубів добувають в Україні щороку. Ось цей газ було б справедливо продавати КОЖНОМУ громадянину України в межах його долі (близько 400 кубів на особу) по єдиній ціні. Все, що більше - хай платять по цінах імпортного газу і вчаться економити. Бо привчили субсидіями, що іноді навіть варто більше спалити, аби до якоїсь норми дійти. Чи доходи не показувати й бідними прикидатись. Чи не досить було цього маразму?

2010-07-19 / 21:58:00
Хто уважно послухає Тигібко той зможе зрозуміти, що він нічого не шарить, а несе бред

Вітя 2010-07-19 / 21:56:00
На якого хрена мене захищати. Краще б не нападав даунський уряд на чолі з Яник Азаровичем. Пішли ви всі з вашим Тігібко

непартійний 2010-07-19 / 16:18:00
ми повині... ми маємо... ми (може) знайдемо вихід... ну-ну, подивимось.

Наталія 2010-07-15 / 20:43:00
І ТАК ЗИМОЮ МОЯ ВСЯ ЗАРПЛАТА ІДЕ НА КОМУНАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ, А ЗАРАЗ ВЖЕ І ДИХАТИ НЕ БУДЕ ЗА ЩО. ПІДНІМАЙТЕ, ДОРОГІ "ВЛАСТЬИМУЩИЕ" ,ЦІНИ НА ГАЗ І СВІТЛО ДЛЯ ТАКИХ ЯК ВИ, А НЕ ДЛЯ ЖЕБРАКІВ ІЗ ЗАРПЛАТОЮ В ТИСЯЧА ГРИВЕНЬ.

віка 2010-07-15 / 16:27:00
брехня!!!як завжди...

2010-07-15 / 16:26:00

НОВИНИ: Різне

10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
» Всі новини