Балога сподівається, що підніжок від Тимошенко не буде

Голова Секретаріату президента Віктор Балога підтверджує, що в разі дострокових виборів "Наша Україна" і БЮТ ітимуть на них окремо.

Балога сподівається, що підніжок від Тимошенко не буде"В угоді про об`єднану опозицію йдеться, зокрема, про те, що дві політичні сили виступають за дострокові вибори" – заявив він сайту RAZOM .

"Але при цьому я хочу наголосити, що у разі дострокових виборів "Наша Україна" і БЮТ йдуть на вибори окремо. Жодного слова про складання єдиного списку в Угоді не йдеться", - наголосив він.

При цьому Віктор Балога підкреслив, що під час переговорів про підписання угоди йшлося про взаємне непоборювання і толерантну виборчу кампанію між Блоком Юлії Тимошенко та "Нашою Україною".

Цьому буде сприяти і відповідна норма цього документу про формування майбутнього уряду на паритетних засадах у разі перемоги БЮТ та "Нашої України".

"Я впевнений, що у разі дострокових виборів і походом на вибори паралельними шляхами, але однією командою, ніяких "підніжок" один одному не буде", - заявив голова Ради партії "Наша Україна".

За його словами, "варто повчитися на помилках минулого".

Як відомо, у суботу "Наша Україна" і БЮТ підписали угоду про спільну діяльність. Після цього в ефірі каналу "Інтер" Юлія Тимошенко повідомила, що на дострокові вибори обидві сили підуть окремо.

Під час виборів до Верховної Ради навесні 2006 БЮТ і "Наша Україна" постійно боролися між собою.
26 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
» Всі новини