Закарпаття відвідала заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель (ФОТО)

18 червня з робочим візитом Закарпатську область відвідала заступник голови політичної партії "Сильна Україна" Олександра Кужель.

Закарпаття відвідала заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель (ФОТО)

Олександра Кужель взяла участь в роботі Міжрегіонального інвестиційного форуму. А також зустрілася з активом обласної організації партії. На зустріч приїхали члени "Сильної України" з усіх районів Закарпаття. Десятьом новим членам партії Олександра Кужель урочисто вручила партійні квитки.
 
Серед завдань, які поставила Олександра Кужель однопартійцям — організаційна дисципліна, уникнення будь-якого протистояння і чвар з представниками інших партій, оскільки сварки і взаємні звинувачення давно набридли людям. Водночас, за словами доповідачки, партія готова до жорстокої конкуренції на виборах.
 
О.Кужель зауважила, що покладає надії на зміну ситуації у місцевому самоврядуванні, оскільки 70 % скарг підприємців в Україні стосуються дій місцевих органів влади, зловживань посадовців.
 
Про виборця, на якого розраховує "Сильна Україна" Олександра Кужель сказала, що це — розумний виборець. Відповідно будується і робота та передвиборча стратегія партії: "Сильна Україна" доноситиме до людей експертне бачення розвитку України. По кожному з напрямів суспільного життя у партії створено фахові групи, розроблено програму дій, законопроекти. "Раніше я була проти приходу Сергія Тігіпка до уряду, проте сьогодні щодня вдячна йому цю за роботу, бо він єдина людина в уряді, яка може зупинити негатив, не допустити прийняття небезпечних рішень. Сергій Леонідович не лобіював жодний бізнес, тому зараз його нема за що зачепити".

"У нашій партії нема олігархів. Тому кадрові рішення приймає виключно Сергій Тігіпко", — сказала заступник голови партії. Вона поділилася із закарпатцями досвідом політичної роботи і окреслила план роботи, яка б забезпечила успіх на виборах. "Ми не даруємо гречку, — сказала О. Кужель. — Ми пропонуємо конкретні реформи для покращення рівня життя. А також впроваджуємо конкретні корисні справи. Так, сьогодні я випадково стала учасницею чергової акції Закарпатської обласної організації партії — ми побували у дитячій лікарні та надали покинутим новонародженим дітям необхідну допомогу".
 
Олександра Кужель виступила у прямому ефірі каналу "Тиса" Закарпатської обласної держтелерадіокомпанії, а також зустрілася з журналістами в Ужгородському прес-клубі.
 
 Під час прес-конференції Олександра Кужель наголосила: "Сильна Україна" ставить собі за мету прийти до влади, щоб здійснювати потрібні народу реформи. Бо ми знаємо, що треба робити, щоб покращити рівень життя в Україні. Сьогодні я задоволена тим, що, перебуваючи в регіонах і, зокрема, на Закарпатті, не прошу підтримки у виборах представників партії до Верховної Ради. Навпаки, зараз ми допомагатимемо членам "Сильної України" приходити до влади на місцях, у містах і селах. При цьому усі повинні пам’ятати — місцева влада служить (!) громаді, обслуговує місцеве населення, інших завдань у неї не має. Якщо ви хочете робити реформи — будь ласка. Але якщо ви не любите людей, не хочете їх слухати і вирішувати їхні проблеми — це не з нами, нам це не цікаво. Якщо хтось хоче до влади заради дерибану — це теж не до нас".
 
Олександра Кужель схвально оцінила роботу Закарпатської обласної організації партії "Сильна Україна" та голови обласного бюро партії Михайла Поповича. Вона також проаналізувала основні проблеми Закарпатської області і висловила упевненість, що запорукою успіху місцевої економіки є розвиток транскордонного співробітництва. "Владі потрібно лише сформувати логістику, надати пріоритет транскордонному співробітництву, а необхідну базу самостійно організує бізнес", — сказала фахівець. На її думку, це шанс для області із дотаційної стати однією з найбільш економічно успішних. Політик також виступає за відновлення роботи спеціальної економічної зони.
 
 "Я 16 років у політиці і запевняю, що наша політична сила прийшла не гратися. Ми маємо чіткі цілі — прийти до влади, щоб змінити ситуацію в державі", — сказала Олександра Кужель журналістам.

18 червня 2010р.

Теги: Сильна Україна, Кужель

Коментарі

Савік 2010-06-19 / 11:43:00
Яка дурня. В нас нема олігархів крім Сергія Тигибка він приймає кадрові рішення. Наш виборець це розумный виборець:) Ваш виборець це обведений навколо пальця виборець. Шкода тих хто вірить перевертням.

нострадамус 2010-06-18 / 22:07:00
Ага, так і буде.

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 18
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
» Всі новини