Ужгородський петанк-клуб провів турнір триплетів з петанку на критому майданчику “Деци у Нотаря”

У неділю 18 лютого на критому боуледромі фолк-ресторану “Деца у Нотаря” під патронатом магазину H.I.S.- store відбувся турнір з петанку. Цього разу змагалися триплети (по три гравці в команді). 8 команд були розділені на дві групи.

Ужгородський петанк-клуб провів турнір триплетів з петанку на критому майданчику “Деци у Нотаря”У першій групі команда “Петанк-бойс” виграла всі три гри (13:5 у команди “Острів свободи”, 13:12 у команди “Дравецькі легіні” і 13:9 у команди юніорів “Пойнтери”) і здобула перше місце в групі. Несподівано друге місце у цій групі здобули “Пойнтери”, які після поразки у “Петанк-бойс”, зуміли виграти 8:7 у “Дравецьких легінів” та 13:11 у команди “Острів свободи”. Останні, здобувши перемогу над “Легінями” з рахунком 13:3, посіли третє місце в групі.

У другій боротьба точилася більш напружено. Тут відразу три команди мали в активі по дві перемоги і по поразці в пасиві. І лише юніорська команда “СХ” не здобула жодної перемоги. Кращу різницю очок (+13) мала команда В.І.Н.С. з Перечина, яка обійшла команду H.I.S. (+9) та “Едмон” (+3). У результаті у фіналі турніру зустрілися “Петанк-бойс” та В.І.Н.С. Перечинці у напруженій боротьбі перемогли за рахунком 13:8 і виграли турнір. У боротьбі за третє місце більш досвідчена команда H.I.S. перемогла з мінімальним рахунком 13:11 головну несподіванку турніру команду “Пойнтери”. Переможці та призери отримали подарунки від головного спонсора змагань магазину H.I.S.
www.petanque-ua.org
19 лютого 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Спорт

17:30
/ 1
Спортсмен з Рахівщини опинився у збірній України на Паралімпіаду–2026
12:10
/ 4
Закарпатець встановив новий олімпійський рекорд України Фото новина
09:07
/ 3
Закарпатець Дмитро Шеп’юк виступив у фіналі на Олімпійських іграх-2026 і посів 33-тє місце Фото новина
17:20
В Ужгороді вперше відбувся турнір з більярду серед ветеранів війни Фото новина
13:24
/ 4
Закарпатець підкорив найвищий вулкан світу Фото новина
14:36
/ 1
Ветерани та військові змагаються в Ужгороді на кубку адаптивного спорту Фото новина
11:06
Ужгород приймає відбір до збірної України з дзюдо на Євро‑2026 Фото новина
10:16
П’ятеро закарпатців увійшли до складу української команди на Зимову Олімпіаду-2026
12:34
/ 1
Закарпатський сноубордист Олександр Попадич увійшов у топ-10 Кубка Європи в Австрії Фото новина
18:05
/ 3
Закарпатський гірськолижник Дмитро Шепʼюк здобув «золото» в Італії та встановив рекорд України Фото новина
09:54
Український фристайліст здобув перемогу на етапі Кубка світу на лижах, виготовлених у Мукачеві Фото новина
10:32
/ 1
Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
13:43
В Ужгороді триває Відкритий новорічний турнір з фехтування, присвячений ЗСУ Фото новина
12:01
Закарпатський спортсмен показав високі результати на європейських змаганнях з гірськолижного спорту
11:04
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ» Фото новина
17:48
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча вийшла до півфіналу етапу Кубка світу
17:52
В Ужгороді триває відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup» Фото новина
13:17
12-річний закарпатець встановив світовий рекорд у піднятті 32-кілограмової гирі Фото новина
10:20
/ 2
12-річний силач із Закарпаття готується до світового рекорду Фото новина
17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
» Всі новини