Як на Януковича вінок напав (ФОТО, ВІДЕО)

Візит президента Росії Дмитра Медведєва до Києва розпочався з неприємностей, яких йому завдала природа.

Януковича знову вдарило "тупим важким предметом"
Януковича знову вдарило "тупим важким предметом"

Щоправда, київська злива наробила більше капостей українському президенту, ніж його російському колезі. Якщо Медведєва лише трохи побило градом, то Януковича ледь не збило вінком, який той поклав до пам'ятника невідомому солдату.

Люди, що вірять у забобони, побачать у цьому інциденті недобрий знак Януковичу, що супроводжують його з першого дня президентства. Як відомо, під час інавгурації Януковича ледь не прибило дверима парламенту.

Українська правда
18 травня 2010р.

Теги: Янукович, вінок

Коментарі

RUSYN 2010-05-21 / 17:01:00
da zdravstvujet sharovarna kuljtura

Посторонній 2010-05-20 / 08:01:00
Олеже тобі в українськом світі злодіїв живйотся легше, лучше и веселей! Красти мош квантум сатіс! Ось, це і є незалежність України!

Олег 2010-05-19 / 23:39:00
Посторонній тобі не важко так писати?

Посторонній 2010-05-19 / 19:10:00
Майгурша перепона для нормального цівілізованного розвитку європейского общества на Пудкарпатті є в том. што споза Карпат с востока примитивна дикарська шароварна культура з Дикого поля Украйини ся етабловала. Сися дештруктивна шароварна культура продовжує ся розвивати на труц Євросоюзних держав, які обколесили Пудкарпаття границями, починаючи границями Польші, Словакії, Мадярштьини и Румунії. Карпатські гори, які століттями природно ізоловали Пукарпаття від восточної Галичської дештруктивної культури, в ХХі столітті уже не постачають на оборону и самозбереження цівілізованної європейскої культури. Туй суть результати сьогодення:"...Одной из главных проблем, что тревожит сотрудников милиции - это воровство металлических предметов : ограждений, люков, решеток, водных стеков, которые крадут и сдают на металлом, а также квартирные и кражи личных вещей граждан, хулиганство и общественный порядок в Ужгороде...".



Тритон 2010-05-19 / 18:28:00
Є така категорія людей яким не то, що потя всереться на голову, плюнь меже очі а воно скаже - то іде.Неньку Україну не любив той, хто голосував за такого президента-патріота.

RUSYN 2010-05-19 / 17:42:00

Коментар видалено через порушення правил поведінки у рубриці коментарів. Далі буде бан. Адмін

 

Юра 2010-05-19 / 17:37:00
Це знак! Адже це вінок пам'яті! Це сигнал Януковичу: Зупинись, подумай бо робиш дурниці!

Тритон 2010-05-19 / 15:07:00
Сходив до вітру. Совкова звичка розминати ленточкина вінках, колосочки в полі і т. п.

зіграла злий жарт із цим ......от. Нехай не мацає жовтоблакитні ленточки своїми брудними руками.

Альона 2010-05-18 / 23:43:00
ДА!!!!!!!!! Не тільки люди проти Януковича, як ни двері, то вінок)))))))))) Не спроста все це

2010-05-18 / 22:15:00
Пане Жаливо,



а до чого тут опозиція? о_О



А взагалі, нещасний він якийсь - Янукович... Нефартовий...

Андрій УНП 2010-05-18 / 21:08:00
- Куме ви бачили як сьогодні Януковича віночком шандарахнуло ?

- Бачив

- Ну і шо ви собі думаєте ?

- Я думаю, шо... яка країна, такий і теракт...

Юра 2010-05-18 / 20:48:00
Скоро випустять диск Йолкі-Палки з приколами про Януковича.

То ляпас від жертв Голодомору та вояків УПА.

2010-05-18 / 20:00:00
шкода, що не прибило ...:))

:) 2010-05-18 / 17:06:00
це краща інформація за останні півроку. смішно капец!

Хюстон 2010-05-18 / 16:51:00
Тота опозиція лише любить людські гроші!

Микола Староста (Жалива) 2010-05-18 / 13:58:00
"опозиція"... уже до вітру претензії має, просто погано спрацювала охорона, не притримала вінок... у Д.Медведева, більш розторопна охорона,вона інший вінок притримала.

гость 2010-05-18 / 12:28:00
жир

приколист 2010-05-18 / 12:17:00

ви бачили це *******.якый прикол.

местный 2010-05-18 / 08:31:00
не первый и даже не второй уже "знак свыше" за несколько месяцев президентства Янека. сам ведь не уйдёт, только если деревом придавит...

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"