Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі УНП
Це вже не перший такий випадок, аналогічна ситуація траплялася і в минулому - викрадали прапор, пошкоджували телефонну лінію, розбивали вивіску.
Голова Закарпатської обласної організації УНП Іван Габор вбачає в таких діях зловмисників зв’язок і пов’язує ці напади з політичною діяльністю організації, оскільки, УНП принципово і відкрито відстоювала національні інтереси, що не подобається багатьом антиукраїнським силам Закарпаття.
"Незважаючи на подібні інциденти ми й надалі робитимемо все можливе для захисту українських інтересів на Закарпатті та відстоювання соборності нашої держави", - вважає Іван Габор.
На разі правоохоронні органи займаються розслідуванням інциденту.
Руснак 2010-05-27 / 09:01:00
Tono maliy Fedaka ukrav fanu. Vun duze ne lyubit Pipasha taj Kuzina. Zavdno choche i UNP svinju pudklasti
Андрій 2010-04-27 / 23:04:00
Цікаво, вже знайшли зловмисників?
ember 2010-04-27 / 10:51:00
Iz dostovernykh istochnikov znaju: prapor ukrali glavnye konkurrenty: Svobodovtsi:)
Олег 2010-04-26 / 23:21:00
Знаю точно, що хлопці там не погані. Особисто знайомий з деякими з них. В УНП залишились стійкі патріоти з державницькою позицією. Класична права європейська партія. Так тримати!
Катерина 2010-04-26 / 21:56:00
тримайтесь й будьте незламні в своїх переконаннях!
сорри 2010-04-26 / 21:42:00
О, позбігалися україноненависники... :)
уке 2010-04-26 / 21:31:00
нихрена себе "не подобається БАГАТЬОМ антиукраїнським силам Закарпаття". как же они хотят вести гражданскую войну если им свои нож в спину воткнут
Александр 2010-04-26 / 21:19:00
Наглядный пример того, что партия эта народу Закарпатья чужда и абсолютно не нужна.
Их просто вежливо просят выйти за дверь. А они прикидываются дурачками, будто не понимают.
Пора сматывать удочки. А то ведь могут и некультурно попросить.
s 2010-04-26 / 20:54:00
А может, тот флаг найдется на фотках, сделанных на акции поблизу КПП????
Патриот 2010-04-26 / 20:44:00