Петьовка непокоїться, аби українці не переплачували за пальне

"Антимонопольний комітет повинен демонструвати конкретні результати своєї роботи, а не займатися її профанацією. Якщо сьогодні АМК втратить контроль за ціноутворенням на ринку пального, то країну може накрити хвиля монопольних змов на інших ринках". Так член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Василь Петьовка прокоментував повідомлення Антимонопольного комітету про зниження нафтотрейдерами цін на бензин та дизельне пальне.

Петьовка непокоїться, аби українці не переплачували за пальне

Народним депутат зазначив, що після оприлюднення заяви пройшло вже чимало часу, а вартість палива на багатьох автозаправках досі залишається невиправдано завищеною. "Пошук дешевого бензину перетворюється для автомобілістів на затяжний авто-квест заправками міста. На більшості із них ціни залишилися на тому самому рівні", - зазначив політик.

Петьовка назвав знущанням над автовласниками розрекламоване АМК здешевлення пального, оскільки насправді ціна на окремих АЗС зменшилася на 10-17 копійок. "На деяких мережах заправок дисконтні програми пропонують зекономити на літрі пального до 20 копійок. На фоні цього, заяви Антимонопольного комітету більше нагадують спробу вразити громадськість черговою перемогою нової команди, аніж реальним результатом його роботи", – підкреслив Петьовка.

Представник Єдиного Центру закликав центральні органи виконавчої влади негайно навести порядок на ринку пального та раз і назавжди врегулювати процес ціноутворення. "Судячи із заяв АМК, 15 нафтотрейдерів можуть знизити ціни, а решта - ні.  Це нонсенс. Всі суб’єкти господарювання працюють в межах єдиного конкурентного та антимонопольного законодавства. Ціноутворення повинно бути однаковим для всіх, а коливання в цінах має бути незначним", – підсумував Петьовка.

Прес-служба Єдиного Центру
19 квітня 2010р.

Теги: Василь Петьвка, пальне, ціна

НОВИНИ: Політика

13:47
На Закарпатті затримали ключового співучасника міжнародної кіберзлочинної групи, який інсценував власну смерть Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 8
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 5
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 7
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
» Всі новини