БЮТ Ратушняка не хотів. Ратушняк хотів БЮТ без взаємності?

Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ політики краю обговорювали проведення виборчої компанії. З журналістами спілкувались в.о. голови обласної організації партії «Батьківщина» Андрій Сербайло, перший секретар Закарпатської обласної організації КПУ Іван Мигович, депутат від блоку «Наша Україна» Оксана Ткаченко та голова обласного комітету СПУ Олексій Пристая

БЮТ Ратушняка не хотів. Ратушняк хотів БЮТ без взаємності?
Представники ще двох політичних сил – партії Регіонів та блоку Литвина попри анонсовану їх участь спілкування з журналістами уникнули.

Усі політики одностайно виставили позитивну оцінку виборам. Проте найбільше критики та претензій висловив представник комуністів Іван Мигович. В арсеналі його звинувачень і “використання адмінресурсу, і низька явка виборців, і суттєве порушення з підрахунком голосів”. На прохання конкретизувати і назвати окремі факти Іван Мигович майстерно ухилився від відповіді. Традиційно від палкого прихильника комуністичних ідей “на горіхи” дісталось “кланово-олігархічному режиму, який зміцнив свої позиції”. На тверде переконання І.Миговича на цих виборах перемогли “ліберально-буржуазні партії, які не зможуть вивести країну з кризи”.

А от соціаліст Олексій Пристая дотримується абслютно протележної думки щодо “буржуйних” звинувачень. Він завважив, що тільки “на симбіозі капіталістів і робітників може бути побудоване матеріальне благополуччя суспільства”. “Наш виборець виявився мудрішим за політиків”, – резюмував О.Пристая. Загальним ж підсумками виборів закарпатскі соціалісти задоволені.

Заступник обласного штабу НСНУ ОксанА Ткаченко цілком справедливо зазначила, що ці вибори – перші демократичні в історії України. “Жодна політична сила сьогодні не може заявити, що ми втручались у виборчий процес. Народ сам дав оцінку тому, що відбувається в країні. Люди вибрали демократичний шлях розвитку і не зрадили Майдан”, – зазначила О.Ткаченко.

Зі свого боку БЮТівець А.Сербайло переконаний, що саме коаліція помаранчевих сил є єдиним шляхом, який виведе країну із кризового стану. Аргументуючи зростання довіри народу до БЮТу він зазначив: “Ми єдина політична сила, яка здобула , а не втратила своїх прихильників”. Разом з тим він завважив, що другий результат на виборах по області його партію цілком задовільняє.

Відповідаючи на “незручні” запитання журналістів про поствиборчу “чистку“ в рядах Ужгородської міськоорагнізації соціалістів та обласної оргнаізації БЮТу керівники двох політичних партій висловилися з цього приводу діаметрально протележно.

О. Пристая ззазначив, що це “некоректне, неправомірне і аморальне дійство” і вже минулої суботи на пленумі було прийнято рішення про розпуск міської організації. Зі свого боку керівник БЮТ не вбачає в цьому нічого крамольного і вважає, що рішення про вивід із партійних списків окремих, нині вже депутатів облради, є суто внутрішнім партійним питанням. Щодо заяви Сергія Ратушняка в одному з обласних тижневиків з приводу пропозиції “приєднатися до цієї (БЮТ-авт.) політичної сили”, то за словами
А. Сербайла “йому оосбисто про це нічого не відомо”. Журналісти так і не дізналися, хто ж лукавить – чи новообраний мер Ужгорода, чи чинний голова обласного БЮТу.
Закарпаття online
11 квітня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 16
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
» Всі новини