У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед міліцейських команд Закарпаття кращими були ужгородці

У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед міліцейських команд Закарпаття перше місце посіла команда Ужгородського міського управління

Закарпатські міліціонери випробовували себе у легкоатлетичному кросі, як-то кажуть,  у здоровому тілі - здоровий дух

У місті Мукачево Закарпатської області на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи  "Авангард" відбулися традиційні змагання з легкоатлетичного кросу серед міліцейських команд області.

Помірятися силами зібралася  21 команда:  легкоатлети  з міськрайорганів,  батальйону внутрішніх військ, Державної служби охорони при ГУМВС, ВДАІ, спецпідрозділів "Грифон" і "Беркут" та збірна  ГУМВС України в Закарпатській області. Кожен колектив  представив  чотири  спортсмени, серед яких одна жінка та тренер -- представник збірної.

Спортивне свято на стадіоні відкрив заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС полковник міліції Микола Юсковець. Він, зокрема,  зауважив, що фізична підготовка та спорт – невід’ємні частини професійної підготовки кожного правоохоронця. Працівники міліції, які займаються охороною громадського порядку, забезпеченням безпеки громадян мають бути фізично здоровими та витривалими. Спортивне свято  пропагує  здоровий спосіб життя.

Після урочистої частини оголосили  про початок забігу. Змагання  складалися з чотирьох  легкоатлетичних забігів.  На дистанціях  1000 м  звання "кращого" виборювали  і жінки, і чоловіки.  Представники сильної половини долали також дистанції  3000м  та 5000м.  За підсумком  всіх забігів, визначались переможці у загальнокомандному заліку. Якщо до початку забігу всі весело спілкувалися, то після стартового свистка  відразу  відчувся  дух суперництва.  Сприяла легкоатлетам  тепла   весняна погода. Першими  на біговій доріжці були чоловіки. На дистанції  1000 м  перше місце посів Богдан Степанов. Спортсмени ужгородської міської міліції  були сильнішими і на двох інших дистанціях. Зокрема,  Дмитро Лешко першим фінішував на "трикілометрівці", а Андрій Купар   переміг на п’ятикілометровій дистанції. Гострою  виявилася  боротьба на біговій доріжці  і серед жінок. Тут перше місце розділили між собою досвідчена Мар’яна Захарова з Мукачівського РВ ГУМВС та Ольга Гончаренко із спецпідрозідлу "Беркут". Іршавчанка Вікторія Бойко  здобула "срібло",  а Світлана Мигалко із Хуста – "бронзу".

Як результат -  перше почесне загальнокомандне місце впевнено посіла  команда Ужгородського міського управління ГУМВС, друге дісталось спецпідрозділу "Беркут", а "бронзу" отримали правоохоронці Берегівського райвідділу міліції.

Збірна закарпатської міліції на початку квітня візьме участь у чемпіонаті МВС України з легкоатлетичного кросу, який пройде у Чернівцях.