Молодіжна першість. "Закарпаття" - "Динамо" - 0:4

"Закарпаття" приймало молодіжну команду "Динамо" у спортивно-туристичному комплексі "Камелот". Також був варіант провести гру в Чопі, але між натуральним газоном поганої якості і відмінним штучним покриттям динамівці обрали останнє.

У перші хвилини суперники грішили частими порушеннями правил, але "стандарти" успіху не принесли. Петров із району півкола перед штрафним майданчиком пробив трохи вище лівої "дев’ятки", а Шукаль майже з того ж місця також виявився невлучним. Але вже за кілька хвилин "Динамо" повністю заволоділо ініціативою і продемонструвало, хто насправді є господарем на полі. Макаренко віддав хороший пас у центр на Осадчого, і Дмитро точним ударом низом відправив м’яча до воріт – 1:0! Незабаром Варга не по-джентельменськи обійшовся із Стретовичем у власному штрафному майданчику, і Білала чітко реалізував пенальті, як заведено казати в таких випадках, розвівши воротаря і м’яча по різних кутах. А до розгрому рахунок довів Стретович. Отримавши м’яча на лівому куті штрафного майданчика, Тарас пробив у дальній кут – 3:0! Досягнувши результату вже в першому таймі, Володимир Мунтян ще до перерви почав робити заміни, пускаючи в бій молодих виконавців, у результаті давши можливість зіграти всім заявленим футболістам. Утім, так само вчинив і тренер "Закарпаття".

Трьох забитих м’ячів виявилося для гостей недостатньо, і після перерви вони продовжували йти вперед. В результаті Гармаш справа з меж штрафного майданчика збільшив рахунок до 4:0. Більше динамівцям забити не вдалося, але за час, що залишився, було помітно, що гості грали у власне задоволення, розігруючи комбінації на будь-який смак. Хороші шанси відзначитися були в Панфілова, коли В’ячеслав виходив віч-на-віч із воротарем, Гармаша, Петрова.

Справедливості заради варто відзначити і небезпечні моменти ужгородців. Вах добре прострілив справа, але Поп не встиг замкнути передачу. Гелетей трохи правіше центру завдавав удару в дальній кут, але Тимофеєв зміг перевести м’яча на кутовий. У принципі, цим моменти господарів і обмежилися.

Володимир Мунтян, старший тренер молодіжної команди "Динамо":

- Сьогодні гра склалася для нас достатньо непогано. Єдиний недолік – вузьке поле. Ми побоювалися, що його нестандартний розмір може позначитися на грі. Але, в результаті, ми забили непогані м’ячі, гостро діяли в атаці. Я навіть жартома сказав, що незрозуміло, чи то це ми так добре граємо, чи то суперник не найкращим чином. Одним словом, хлопці молодці. Головне – вдалося тримати той темп, який ми взяли. Ще в першому таймі я почав випускати молодих футболістів, якраз у таких матчах вони й мають обігруватися. Хоча, безумовно, у грі буває будь-що. Налаштовуємо їх, щоб у жодному випадку не розслаблялися, оскільки якщо один м’яч залетить, другий – це вже нерви. До речі, Панфіловим я залишився незадоволений, йому ще потрібно займатися, а Єфремовим і Трубочкіним – більш-менш.