Реклама B3

«Укрзалізниця» має намір направити 40 млн. дол. на проект будівництва Бескидського тунелю у Закарпатській області

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» має намір направити 40 млн. доларів на проект будівництва Бескидського тунелю у Закарпатській області у 2007 році. Про це повідомляє агентство «Українські Новини» з посиланням на генерального директора «Укрзалізниці» Володимира Козака.

«Укрзалізниця» має намір направити 40 млн. дол. на проект будівництва Бескидського тунелю у Закарпатській областіЗа його словами, кошти на будівництво тунелю будуть взяті із залученого кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на 120 мільйонів доларів у 2007 році.

Також Козак відзначив, що зараз йде підготовка проектної документації, а через 36 місяців, залізничне відомство очікує ведення у експлуатацію цього об’єкта.

Як повідомлялося раніше, «Укрзалізниця» прогнозує початок будівництва Бескидського тунелю у 2008 році.

Колишнє керівництво «Укрзалізниці» планувало розпочати будівництво тунелю у 2006 році, при цьому Міністерство транспорту та зв’язку, як управляючий орган, розраховував завершити будівництво до 2008 року.

Будівництво нового тунелю замість існуючого аварійного на ділянці «Бескидсько-Скотарське» у напрямку Міжнародного транспортного коридору №5 сприятиме збільшенню транзитних вантажопотоків у напрямку «Європа-Азія».

У серпні 2004 ЄБРР виділив «Укрзалізниці» кредит у 120 млн. доларів, з яких 40 млн. планувалося направити на реконструкцію Бескидського тунелю.

У 1999 році ЄБРР виділив «Укрзалізниці» кредит 51,9 млн. доларів у рамках проекту на 110,9 млн. доларів з покращення стану залізниць.
01 лютого 2007р.

Теги:

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Економіка

15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 1
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
19:15
Уряд зареєстрував 12-й на Закарпатті індустріальний парк "Карпати" у Чинадійові
18:50
Лідерами по сплаті туристичного збору на Закарпатті в поточному році залишаються Поляна, Баранинці та Ужгород
13:25
Кабмін зареєстрував у Сваляві 11-й на Закарпатті індустріальний парк "СОЛЬВА-ТЕХ"
12:51
/ 1
Між Ужгородом і Чопом, де паралельно прокладуть євроколію, вже перекладено 3,5 км широкої колії з 8,3 км необхідних
11:09
У січні на Закарпатті ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%
23:01
Познайомити світ із Винами Срібної Землі – головна мета ГО "Асоціації виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття", – Олександр Гарновдій
15:36
Закарпатська митниця розповіла про особливості експорту, імпорту та транзиту в перший місяць 2025 року
11:36
/ 1
"Укрзалізниця" замовила релокованому з Сіверськодонецька на Закарпаття "Імпульсу" обладнання нової євроколії Чоп-Ужгород за 244 млн
17:28
/ 2
Фонд гарантування передав активи та зобов'язання "Комінвестбанку" до "АСВІО БАНКУ"
11:16
/ 21
На Тячівщині виробник меблів планує залучити 160 працівників із Бангладеш Фото новина
11:26
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) вирішила підтримувати малих виробників вина Одеської та Закарпатської областей Фото новина
18:05
/ 1
Торік на Закарпатті функціонувало 48,8 тис. суб’єктів господарювання, з яких 5,7 тис. – підприємств-юридичних осіб, 43,1 тис. – фізичних осіб-підприємців
00:07
/ 2
Кабмін зареєстрував новий індустріальний парк "Мужай" на території Берегівської громади
16:50
/ 60
НБУ визнав закарпатський "Комінвестбанк" банкрутом
14:26
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті за 11 місяців сплатили туристичного збору на 4,2% більше, ніж торік
17:30
За січень–вересень 2024-го на Закарпатті коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 0,93
17:38
У пункті пропуску "Лужанка – Берегшурань" запустили оформлення вантажівок
17:20
/ 6
Євроколію на ділянці "Чоп-Ужгород" не зможуть побудувати до кінця року
16:32
/ 1
У Франції відкрили перше у світі індустріальне виробництво целюлози з опалого листя на основі стартапу закарпатця Валентина Фречки Відео новина
» Всі новини