Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

Юлія Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Віктора Януковича на виборах президента.

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

Як повідомляють джерела Української правди, Тимошенко сказала: "Я ніколи не визнаю легітимність перемоги Януковича з такими виборами".

Вона поставила задачу своїм юристам готуватися до судового оскарження результатів виборів.

Також, як один з варіантів, Тимошенко озвучила проведення третього туру голосування.

За словами співрозмовника, частина БЮТівців на чолі з віце-спікером Миколою Томенко виступають за визнання перемоги Януковича і перехід Тимошенко в опозицію.

Однак, зазначають джерела, на засіданні лунали думки про необхідність боротися за перемогу Тимошенко.

Як відомо, згідно з попередніми даними ЦВК, за результатами опрацювання 99,44% електронних протоколів окружкомів Віктор Янукович у другому турі президентських виборів набрав 48,81% голосів; Юлія Тимошенко - 45,61%; не підтримали жодного кандидата 4,37% виборців.

08 лютого 2010р.

Теги: Тимошенко, Янукович, перемога, вибори, оскарження, судовий

Коментарі

Istvan 2010-02-12 / 13:03:00
Франция, Польша, Германия, ЕС, США, НАТО уже поздравили Яника с президенством. Куда Юля денется?

Kergudu 2010-02-09 / 17:42:00
Лучший вариант для Тимошенко - это уйти красиво, по английски. Уйти, чтобы иметь возможность вернуться в ближайшем будущем. При чем, если она хочет в дальнейшем видеть себя в большой политике, ей необходимо будет полностью изменить свой имидж.



Нет, коса пускай остается. Дело не в косе и не в красивых дорогих французских нарядах. Украинцы выборами президента 2010 доказали, что больше не доверяют красивой картинке на телеэкранах. И это, если хотите, большой шаг в сторону оздоровления общества.



Конечно, Янукович - не лучший вариант для президентского кресла в Украине. Но самое главное - это уже далеко не тот Янукович, образца 2004 года. Оболочка еще та, а вот вектор действий уже не может оставаться прежним. И это заслуга обшества, которое изменилось практически до неузнаваемости.



Сравнивать Украину 2003 и 2010 года уже невозможно. Это две разные Украины. От полного зомбирования в духе Оруелла до необыкновенной "свободы слова", в которую никто тогда уже не верил. Правда, эта "свобода" не принесла народу ни благостояния, ни утешения. Экономика и дух большинства населения Украины - практически в коллапсе. И в этом немалая "заслуга" пани Юлии.




Она свято верила, что можно удержаться на плаву и победить с помощью технологий своих предшественников - Кучмы и Януковича. Она пускала пыль в глаза. Обличала врагов, раздавала квартиры милиционерам, брала кредиты за границей, делала видимость, что поднимает стратегическую промышленность. И никогда не признавала собственных ошибок. Виноваты были все, кроме нее самой.



Тимошенко хотела стать Президентом только благодаря ее предыдущим заслугам. Но заслуг оказалось не так и много, их уже не хватило, чтобы уверенно победить.



Хотя ее победа лежала практически в кармане, нужно было только умело взять старт... Я проголосовал "против всех". И можете меня за это винить. Янукович - поц и тупарь. Юлька - стерва и лгунья. Ющенко на их фоне - ангел с пушистыми крыльями. Украине один указ: держаться! Авось не пропадём...)





лето 2010-02-09 / 16:32:00
Ну и дура!

Урзус 2010-02-09 / 13:01:00
Бангладешу

Є стара приказка: "читати написи транслітом - все одно, що читати написи гівном на паркані. Можливо, але дуже неприємно."

Користуйтесь принаймні translit.ru - один клік, і маєте нормальну кирилицю

BANGLADESH 2010-02-09 / 10:59:00
PYSSOK BY ZAKRYLA SVUJ BRECHACJKYJ I OBICJANSJKYJ!!!! POZOR ROBYTJ IZ SEBE , I LJUDYJ!!!!PORA LIZHI JTY KUPUYUTY JULJCI!!!

Istvan 2010-02-09 / 10:20:00
Европа сказала: выборы были честными. Точка.

ember 2010-02-09 / 10:15:00
Vesj mir "vyznae", a ona ne "vyznae". Vot teperj ona pokazala svojo nastojashchee litso. Uvazhaemye belo-pomaranchevye, vy s nej khotite v Jevropu?!

Jesli ona byla by "dzhentelmenom", priznala bu proigrash s podnjatoj golovoj: poblagodirovala by svoikh izbiratelej, pozdravila by Janukovycha i zanjala by pozitsiju konstruktivnovo oppozitsionera. Jesli budet suditjsja, ona proigraet s stydom!

Samoe glavnoe ne ponimaet: v strane net revoljutsionnoj situatsii, a jesli gde to i jestj (verkhi ne khotjat, nizy ne mogut), togda ne v jejo poljzu!

*** 2010-02-09 / 09:46:00
Та вона їб. здуріла, короче. Не виграє вона суди - лише кота за яйця потягає. Хоч якесь достоїнство в цієї людини є?

прол 2010-02-09 / 01:26:00
Скоро и Тимошенко придется поздравить Януковича с победой, никуда она не денется, он честно выиграл эти выборы. А вот ей лучше бы сидеть и молчать за фальсификации, потому что как раз она таким способом и набрала 45%, а в лучшем случае должна была набрать 30%

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"