У Мукачеві влада заборонила проведення ходи на честь створення ОУН

28 січня 2010 року Мукачівська міська організація ВО "Свобода" зробила подання у Мукачівську міську раду з проханням дозволити проведення урочистої ходи центром міста 3 лютого 2010 року на честь 81-ї річниці створення Організації Українських Націоналістів (ОУН).

У Мукачеві влада заборонила проведення ходи на честь створення ОУН

Як повідомила "Закарпаття онлайн" прес-служба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода", Мукачівський міськвиконком, розглянувши це подання, дав відмову, мотивуючи тим, що в місті проживають різні національності, і, щоб не розпалювати міжнаціональний конфлікт, заборонили проводити цей захід.

Мукачівська міська організація ВО "Свобода" розцінює такий вчинок міськради як застосування подвійних стандартів. Отже, робить висновок "Свобода", надання дозволів сепаратистським русинським організаціям на проведення масових заходів, та ще й за участю українофобських організацій на кшталт "Родіни", не розпалює міжнаціональний конфлікт, встановлення угорських імперських пам’ятників – не принижує українців. Натомість вшанування Героїв України – розпалює. І це не зважаючи на те, що ст. 39 Конституції України говорить: "Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються ограни виконавчої влади чи ограни місцевого самоврядування. Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей".

Мукачівська міська рада, робить висновок Закарпатська ОО ВО "Свобода", вкотре продемонструвала свою антиукраїнську, антидержавну позицію. А українці Мукачева заявляють, що за будь-яких обставин вшанують Українських Героїв.

08 лютого 2010р.

Теги: "Свобода", Мукачево, хода, ОУН, міськвиконком, сепаратистський, антиукраїнський

Коментарі

KK 2010-02-14 / 07:11:00
Пане Х - там де два українці сходяться, там уже і Україна! На цйому сайті, можна знайти багато патріотичних українців,

якій також є спадкоєнцями заркарпатської русинської ентничної групи. Вірте мені, якби я не відчував їхню солідарність, то я би уже давно перестав мої мандри по інтернеті до Вашого краю. А з історичних книжок, мені знакомі ім'я інших українських патріотів, також сини русинського роду: Августин Вололшин, Василь Ґранджі-Донський, Бікентій Шандор і багато інших. Дуже часто Закарпаття анлайн також подає цікаві статті про цих русинских-українських героїв. Чи Ви часами не читаєте ці статті? А то що на закарпатті є багато інших національностей, то це мені не новина. Дай Боже щоби всі ці нації дальше разом мирно жили, і один від одного збагачувались в знанні і в культурі.

X 2010-02-13 / 16:44:00

Коментар видалено. Адмін

мукачево - не львів 2010-02-12 / 21:23:00
Ратушняк у Ужгороди Бандеру не хоче,у Мукачеви - бандеровцiв.Так.Хай у Львови хайлують.

KK 2010-02-12 / 20:10:00
Пане Русин - як би Вам не жалко, але бачите що мій час ще з Вами не закінчився! Я ще з Вами вільно спілкуюсь

ember 2010-02-12 / 19:54:00
Svoboda i demokratija, eto ozero bez vody, les bez derevjev.

закарпаття - не бангладеш: puskaj shagajut vo Ljvove ili v Inano-Frankovszke..

Lengyel Zoltán praviljno postupil!

Rusyn 2010-02-12 / 11:09:00
В Мукачеві - розумні люди.А націоналістам все не терпиться в нашому многонацональному краї запалити ватру ксенофобії.Так як і нацьому сайті - націоналістична гальорка має розвязані руки.Нацики "норончові" - ваш час закінчився.КаКам,оранжам та соррам пора це зрозуміти.

BANGLADESH 2010-02-10 / 22:21:00
TA NASHO SJ PRYJSHOV KU NAM ,,,KIDJ U NAS TRYMAJUTJ NOSA ZA VITROM,,, A TY JDY TODY ,,DO PRYNCYPOVYCH I U POSLIDOVNYCH,, UVAZHAJ RUSYNSJKYJ NAROD BUDESH I TY UVAZHANYJ!!!!

BANGLADESH 2010-02-10 / 19:05:00
SLIPOTA SA LICTHYTJ!!! A OT MYSHLENIJE ---TJAZHKO !!!!LJVOVOM TRJASLO OD SLOVA ..MACKALJ,,,, VONY TOZHE TAKI LJUDY JAK I MY!!!! ROZDUVAJETE --- TO SHO TIPYRJ I JE NA ,,NENJCI,,, ZACHID I SCHID !!! DOROBYLYSTESJA::::POCTHYTAJTE NA UNIAN KOMENTARI TO UVYDYTE TO CTHOHO JDE!!!!

KK 2010-02-10 / 17:42:00
Пане Юрій - ну тоді будь ласка поможіть вернути блудного сина назад до справідливого зрозуміння свого народу. Не тримайте мене в сліпоті...

Istvan 2010-02-10 / 15:49:00
pfr - вы прав - оун является незалежним від Закарпаття

закарпаття - не бангладеш 2010-02-10 / 14:34:00
і дуже шкода, що мукачево - не львів. Там люди послідовні і принципові. а у нас - тримають носа за вітром, у світогляді керуються лише матеріальною вигодою

Юрій 2010-02-10 / 14:09:00
Дброго дня, пане К.К. Не дивуюся, що Вам "тяжко добратися" - Ви так далеко від нашого народу (випадкове перефразування слів Леніна).

pfr 2010-02-09 / 21:30:00
ОУН має велике відношення до Закарпаття. Бо ОУН зіграла велику роль у Карпатській Україні. Це раз. По друге, УВО - попередниця ОУН - була створена у 1929 році у Празі, столиці Чехословаччини, до якої належало тоді й Мукачево. І ця країна не тільки не забороняла, а й підримувала розвиток українства..... Але у даному випадку заборона видається дивною... (Може, й самі свободівці щось наплутали у заявці)

Mitjo 2010-02-09 / 19:30:00
Mukacthivsjka vlada pracjuje pro svij narod!!!! Vony ne je ,,obrabotannyje,,, dichlofosom!!!

KK 2010-02-09 / 18:30:00
Пане Юрій - а я гадав що то наші миролюбні русини були основниками референдуму по автономії в '91 році. Тяжко мені добратися до 'історичного минула' цйого періоду. Цікаво мені більши узнати про наїзди "будителів" та 'створення загонів самооборони в населених пунктах та на підприємствах, міліцейські пости на перевалах та референдум по автономії.'

BANGLADESH 2010-02-09 / 13:28:00
MUKACHTEVO TO NE LJVIV I NE IVANOFRANKIVSJK !! U ZAKARPATTI INSHI MYSHLENIJA BULY I BUDUTJ!!! Z TYM SJA TREBA RACHUVATY !!!

Istvan 2010-02-09 / 12:57:00
на счет мышления Украина далеко от Европы: є водка та розкладушка - добре жиємо!

orange 2010-02-09 / 12:18:00

Istvan, тоді що робите тут ви зі своїм азіатським мисленням? :)



А влада Мукачева - примітивно-бізнесова. І не розуміє, що бізнес і політика хоч і подібні, а все-таки кардинально різні речі

Istvan 2010-02-09 / 12:00:00
Так точно: Закарпатье уже показало - никаково политического и социального отношения не имеет с так званной Западной Украиней!!!!

Закарпатье - это уже Европа!

Юрій 2010-02-09 / 10:49:00
Панове, обережніше! Якщо хтось не пам"ятає, то нагадую - подібна ситуація була в 1991 році, коли на Закарпаття проводилися наїзди "будителів" під керівництвом Чорновола, Хмари та інших. В результаті - створення загонів самооборони в населених пунктах та на підприємствах, міліцейські пости на перевалах та референдум по автономії.

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ