Колишній перший заступник Ратушняка хоче розповісти, хто буде наступним мером Ужгорода

У вівторок, 9 лютого, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Володимира Олександровича Бобкова.

Колишній перший заступник Ратушняка хоче розповісти, хто буде наступним мером Ужгорода

Йтиметься про підготовку до місцевих виборів, які відбудуться 30 травня, а також про участь В. О. Бобкова у виборах міського голови міста Ужгорода.

Володимир Олександрович відповість на всі питання журналістів, а також прокоментує всі події, що відбуваються у місті, з точки зору досвідченого комунальника та господарника. 

Засідання  відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою:
м. Ужгород, вул. Собранецька, 3
Початок о 13.00
 

08 лютого 2010р.

Теги: Бобков, мер, Ужгород, міський голова, вибори, Ратушняк

Коментарі

Урзус 09.02.2010 / 13:03:00
Шкода...


А хто ж тоді піде? Чи знову Рата попреться й виграє? Бідний Ужгород :(

--- 08.02.2010 / 18:18:00
більше того, в Ужгороді не буде на цих виборах кандидата в мери від "ФЗ". про це Бровді неодноразово говорив

08.02.2010 / 17:39:00
Урзусе, не говоритиму про його шанси, хоча знають його не так вже й багато людей. Але ж він вже кілька разів заявив, що не балотуватиметься в мери. Востаннє - вчора

Урзус 08.02.2010 / 14:19:00
Певно, шанс стати мером має Роберт Бровді. Допоки його знають позитивно. Може, з ним варошу пощастить більше, ніж за пришибленого Рати, ніякого Сембера, вора Погорєлова?

НОВИНИ: Політика

21:10
/ 3
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
14:44
На Закарпатті СБУ викрила трьох пропагандистів рф Фото новина
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 24
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
» Всі новини