На Закарпатті представники УПЦ Московського Патріархату агітують за Януковича

Про факт втручання церкви у політику Закарпатську обласну організацію Української Народної Партії повідомили члени дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №71 Територіального виборчого округу № 69 (Ужгородський район, с. Пацканьово).

На Закарпатті представники УПЦ Московського Патріархату агітують за Януковича

За словами голови дільничної виборчої комісії №71 ТВО № 69 Іллі Одоксти, "у селі Пацканьово Ужгородського району місцевою церковною двадцяткою активно велась не тільки передвиборча агітація, але й спостерігалися неодноразові зібрання активістів ПР разом зі священиком місцевої УПЦ Московського Патріархату, організовані головою церковної двадцятки та представником місцевого штабу Партії Регіонів Володимиром Стегнеєм".

"Прикладів активного перешкоджання виборчому процесу, які можуть підтвердити більшість членів ДВК, зафіксовано декілька, - зазначає голова виборчої дільниці №71, -  "Зокрема, під час першого засідання дільничної виборчої комісії, представниця ПР Ірина Шлінська різко виступила проти складання плану чергувань членами ДВК, стверджуючи, що це обов’язок лише голови, заступника голови та секретаря комісії. Вдруге перешкоджання пані Ірини спостерігалось під час внесення уточнень до попереднього списку, коли вона вимагала вносити нових людей до списків без підстав передбачених виборчим законодавством. Намагання порушити виборчий процес п. Шлінською також проявилося у її небажанні та активному переконуванні інших членів ДВК не перераховувати отримані бюлетені".

"Такі неодноразові вияви перешкод представниками Партії Регіонів, свідчать про створення тиску та несприятливих умов для реалізації законних процедур. У зв’язку з цим, під час другого туру виборчих перегонів, за діями місцевих активістів ПР, вестиметься пильний контроль, та виявлені факти порушення законодавства України будуть одразу висвітлюватися", - стверджує Голова Дільничної виборчої комісії №71 ТВО № 69 Ілля Одокста.

Про це "Закарпаття online" повідомили у прес-службі Закарпатської ОО УНП.

21 січня 2010р.

Теги: УПЦ, ПР, Партія регіонів, Янукович

Коментарі

Алла г.Одесса 2010-01-22 / 06:18:00
Янукович сильно ,,потратился" на подкуп всех нечестных ,,особей", (а иначе их не назовёшь.) Теперь ещё нужно с потрохами купить Тигипко и Яценюка. Поэтому,чему удивляться действиям священика УПЦ Москов-

ского Патриархата.

Віруючий 2010-01-22 / 06:00:00
Московський патріархат ще раз доказує,


що є знаряддям в руках будь-яких політичних сил, які добре заплатять і які

підтримують його великодержавну імперську

політику! Ганьба служителям Христа, в яких під рясою погони ФСБ!

Це я 2010-01-22 / 05:52:00
Балога ЕЦ і К. Що можна чекати від президентських одморозків? Люди згоджуйтесь з усим, а голосуйте по совісті.

dflbv 2010-01-22 / 04:55:00
ну да! на прошлых выборах филарет ж. рвал за помаранжевых - все нормально было и по закону , а тут церковная двадцатка слишком активно обсуждала свои политические пристрастия и они уже вне закона и самое главное - во всем виновата Москва!

головой подумайте своей,дорогие нацики! и давайте вместе дружно,помашем рукой юле!прощай!век бы тебя и брехню твою остоянную не знать!

пряник 2010-01-22 / 04:52:00
Ну не одним же патерам с кафедр благословлять Юлю и Юща, как это делается в том же Львове

черкассы 2010-01-22 / 00:18:00
НАРОД! не дадим сволоте нашим президентом стать! ЮЛЯ ЗА ТЕБЯ БОЛЬШИНСТВО.

ЛАНА 2010-01-22 / 00:10:00
ЛЮДИ ЧОМУ ТУТ ДИВУВАТИСЯ ПО ВСІХ КАНАЛАХ ПОКАЗУВАЛИ ЯК В ЗАКАРПАТТІ В ЦИГАН НАРОДИВСЯ СИН І ЙОГО НАЗВАЛИ ЯНУКОВИЧ.ПОКАЗУВАЛИ ТИХ БАТЬКІВ І ВОНИ КАЗАЛИ ВЕЛИКОЮ ЛЮДИНОЮ СТАНЕ.ПРО ЩО МОЖЕ БУТИ МОВА.ЯКИЙ ЛІДЕР ТАКИЙ І ЕЛЕКТОРАТ.Я ЯКБИ НА СВОЇ ОЧІ НЕ БАЧИЛА НІ ЗА ЩО БИ НЕ ПОВІРИЛА.

Илля 2010-01-22 / 00:04:00
на встрече с избирателями закарпатья, Янукович показал очередной раз свою тупость сказав: (почти дословно) "на закарпатье сохранен украинский национальный геноцид" когда его поправили, что не геноцид а генофонд, он поправился: "правильно и генофонд и геноцид".....

никус неваловшні 2010-01-21 / 18:05:00
факт втручання церкви у політику? Та де до фраса?! Пюллоє би їми било, би їм било.

Ника 2010-01-21 / 16:28:00
Развалили и церковь. Криминалитет рванул под рясы. Киев уже захлебывается от таких "церквей", которые строятся где не попадя, в основном в парках. Куда не плюнь, везде церковь, в которую и люди то почти не ходят, а со временем разобравшись, и совсем ходить не будут. И все это агрессивно проталкивается януковцами и охраняется прокуратурой и милицией. Попы - это братки, толком не читавшие и не знающие библию, поднимающие руку на протестующих против застроек жителей, угрожающие. Полный беспредел и профанация... Куда мы движемся??? Не дай нам бог Януковича.

иван 2010-01-21 / 16:19:00
А куди люди дивляться? Невже гілляк на залишилось? А як не залишилося - так у воду цих холуїв масковських.

Неправильно 2010-01-21 / 16:17:00
без комментариефф

Ruslans 2010-01-21 / 16:13:00
Разве нужны коментарии Московский патриархат + зек Янык. Весьма логичен сей союз.

ukrainian 2010-01-21 / 16:11:00
а кто-то в этом сомневался?! эти подстилки даже не пытаются скрывают своей деятельности!вот такая церковь у МП!

2010-01-21 / 16:10:00
тут балога попередив всіх держслужбовців, хто піде на вибори - попрощайтесь з роботою, оце так тут яник і набрав голоси

Фд 2010-01-21 / 16:07:00
Хорошо еще, что Бог - не церковь......

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5