Реклама B3

"Жіночий голос" зі Львова, Ужгорода і Києва закликає голосувати за Ющенка

Відкритий лист ГО "Жіночий голос" до українців

"Жіночий голос" зі Львова, Ужгорода і Києва закликає голосувати за Ющенка

12 січня 2010 року

До виборів залишилися лічені дні. Головні взаємні звинувачення на адресу одне одного політиками вже сказані, головні  гучні скандали вщухли, головні "раптові" епідемії щасливо оминули наші домівки і залишилися у році, що минув. Але саме зараз і саме від нас залежить, якими будуть роки наступні. Тому що зараз ми обираємо майбутнє своєї країни і від нашого вибору залежить, стати нам рівноправною європейською державою чи бути в Європі тільки географічно, а насправді повернутися до не такого вже й далекого колоніального минулого.

Реальність свідчить,  що майже ніхто з кандидатів від національно-демократичного табору не має шансів на перемогу. Найбільший шанс на вихід у другий тур серед цієї групи кандидатів має Віктор Ющенко. Ми розуміємо небажання представників цього табору відмовитися від участі в боротьбі на користь Віктора Андрійовича, тому що подібне рішення вимагає неабиякої мужності та національної свідомості. В той же час, коли країна опинилася перед загрозою не тільки для демократії, а й для державної незалежності, ми звертаємося до української інтелігенції з пропозицією ще раз підтримати своїм вибором чинного Президента Віктора Ющенка.

Як ніхто інший ми повинні розуміти, що те, чим Президенту так часто і так охоче докоряють, а саме - що він надмірно зосередився на проблемі відновлення історичної пам’яті, насправді є чи не однією з найбільших його заслуг перед Україною. Не можна применшувати значення і відбудови архітектурних та мистецьких об’єктів,  і ухвалення закону "Про Голодомор 1932–1933 років в Україні", і, нарешті, визнання міжнародною спільнотою Голодомору 1930-х років як геноциду. Бо, безперечно, без відновлення цієї пам’яті й належного пошанування свого минулого в України не буде майбутнього. Тому запитаймо себе:  а чи справді вже такі й патріоти України ті, хто дозволяє собі відкрито насміхатися над зусиллями Президента, спрямованими на наше національно-духовне відродження?

Віктор Андрійович представляє інтереси тієї частини українського суспільства, для якої  справжніми цінностями є незалежність, соборність України, свобода особистості, утвердження незалежної журналістики. Адже саме за його керівництва словосполучення "свобода слова" набуло свого буквального значення: це і відсутність "темників" для журналістів і тиску на власників ЗМІ, і право відкрито критикувати владу, і, як наслідок, демократичні вибори – коли результати волевиявлення громадян вповні відображають їх  політичні уподобання. Невже ми справді готові все це втратити ?

Звісно ж, ми зовсім не ідеалізуємо Віктора Ющенка. Але ми свідомі того,  що тільки в тому разі, якщо в нас іще п’ять років буде проукраїнський президент, з’явиться можливість для появи серед політикуму України нового національного лідера, який зуміє продовжити процес націєтворення.


Отже, громадська організація "Жіночий голос" закликає всіх підтримати на виборах 17 січня 2010 року кандидата в Президенти Віктора Ющенка.

Від імені ГО "Жіночий голос":
Віра Агееєва – доктор філологічних наук, професор НаУКМА (м. Київ)
Ірина Калинець – громадський діяч, колишній політв'язень (м. Львів)
Галина Крук – поетка, перекладач (м. Львів)
Олеся Шніцер – голова організації (м. Ужгород)

12 січня 2010р.

Теги: "Жіночий голос", вибори, Ющенко

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

пророк 17.01.2010 / 00:39:00
Я не дуже поняв, якое отношення мавуть галичани до голоду 30 году, и де туй геноцид... Може лiпше бы вповiли, як так люди в Закарпаттi за один динь стали украiнцями пусля войны.

17.01.2010 / 00:33:00

Bangladesh 12.01.2010 / 20:44:00
JAKYJ NAROD--- TAKYJ I PREZYDENT!!!

12.01.2010 / 18:57:00

сергей 12.01.2010 / 17:43:00
бред

orange 12.01.2010 / 17:08:00
Ваша нація, до котрої належать Тимошенко-Капітельман, Ратушняк, Литвин, Кучма, Кравчук, Медведчук та ін., може і глупа. А наша, українська - ні. Тому і біситеся...

Читач 12.01.2010 / 16:54:00
Диву вдаешся , яка глупа наша "нація"!!!

гуцул 12.01.2010 / 16:48:00
краще вже ющ, ніж путінські прихвостні

гуцул 12.01.2010 / 16:47:00
краще вже ющ, ніж путінські прихвостні

таня 12.01.2010 / 16:34:00
Дурдом!

Реклама B12

НОВИНИ: Політика

10:30
/ 1
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 3
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 10
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 3
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 11
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 13
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
» Всі новини