Закарпаття: офіційним іноземним спостерігачам на виборах сприятиме робоча група

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші підписав розпорядження від 03.12.09 № 646 "Про забезпечення перебування в області спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на чергових виборах Президента України 17 січня 2010 року", яким затвердив склад обласної робочої групи зі сприяння діяльності офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій під час підготовки та проведення чергових виборів Президента України. Цей координаційно-дорадчий орган при облдержадміністрації повинен всебічно сприяти діяльності офіційних іноземних спостерігачів на території області під час цієї виборчої кампанії.

Закарпаття: офіційним іноземним спостерігачам на виборах сприятиме робоча група

Як повідомили "Закарпаття online" в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА, група функціонуватиме до офіційного оприлюднення результатів виборів Президента України. До її складу ввійшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, до сфери компетенції яких належить організація сприяння офіційним іноземним спостерігачам під час позачергових виборів.

Основними завданнями обласної  робочої групи є забезпечення сприяння офіційним іноземним спостерігачам здійснення ними визначених законодавством повноважень під час виборчої кампанії. Група розроблятиме відповідні організаційні заходи, координуватиме діяльність місцевих органів виконавчої влади. На неї покладено функцію забезпечення взаємозв’язку з центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування для надання всебічної допомоги офіційним іноземним спостерігачам.

Сьогодні ж, 14 грудня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Володимира Гоблика відбулося засідання робочої групи зі сприяння діяльності офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій під час підготовки та проведення чергових виборів Президента України 17 січня 2010 року.
 
Йшлося про організаційні заходи щодо безумовного виконання відповідного законодавства про вибори Президента України у частині забезпечення перебування в області офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.
 
Керівник робочої групи Володимир Гоблик ознайомив присутніх з положенням та планом організаційних заходів діяльності групи на період виборів глави держави.
14 грудня 2009р.

Теги: вибори, іноземні спостерігачі, Олег Гаваші

НОВИНИ: Політика

18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 2
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини