Ужгород: Бюджет Закарпатської області на 2007 рік затверджений у розмірі 877,9 млн. грн.

Сьогодні на сесії Закарпатської облради внесено зміни до обласного бюджету на 2006 рік, якими збільшено обсяги доходів спеціального фонду на 5,4 млн. грн., затверджено обласний бюджет 2007 року, що складає 877,9 млн. грн. з таким же обсягом видатків.

Прийнято також програму економічного і соціального розвитку області на 2007 рік, Регіональну стратегію розвитку Закарпаття до 2015 року, програми розвитку транскордонного співробітництва на 2007 рік, створення регіонального резерву матеріально-технічних засобів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідки на 2007-2010 роки, оздоровлення та відпочинку дітей і студентської молоді на 2007-2008 роки, розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки, правової освіти населення на 2007 рік, посилення боротьби з нелегальною міграцією на 2007-2008 роки, програму діяльності Асоціації народних депутатів Закарпаття всіх ланок попередніх скликань на 2007 рік.

Заслухано звіт про хід виконання програми розвитку культури і мистецтва області на 2005-2007 роки, внесено зміни до Комплексної програми збереження і використання пам’яток культурної спадщини на 2006-2015 роки та до Регіональної програми впровадження молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики на 2006-2010 роки.

Депутати звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням внести зміни у проект Порядку, щодо надання субвенцій з Держбюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів і спрямувати 50% обсягу субвенцій згідно статті 49 Закону України „Про державний бюджет України на 2007 рік” на будівництво об’єктів соціально-культурної сфери, а також довести Закарпатській області обсяг фінансування за рахунок субвенцій згідно абзацу 5 статті 60 цього ж Закону до розрахункової потреби у сумі 9,9 млн. грн. на збереження історичної забудови міст, об’єктів історико-культурної спадщини, впорядкування історичних населених місць.

Депутатський корпус Закарпатської обласної ради направив звернення до Прем’єр-міністра України В.Януковича щодо внесення змін до наказу Державного комітету лісового господарства України від 30 листопада ц.р. №264 „Щодо удосконалення механізму продажу необробленої деревини” з урахуванням пропозицій депутатів стосовно проведення аукціонів з продажу лісу щоквартально на території області, а не один раз у рік у м.Києві.

Депутати також звернулися до Міністра освіти і науки України С.Ніколаєнка з проханням у випадку впровадження системи тестування у екзаменаційних центрах створити їх достатню кількість і у Закарпатті, де випускників шкіл було б забезпечено угорськомовними тестами з усіх предметів.

Прийнято звернення і до Берегівської райради з проханням розглянути питання щодо створення протитуберкульозної лікарні у с.Гут Берегівського району.

Депутати також затвердили текс звернення до Верховної Ради України з проханням законодавчо врегулювати питання виплати лікарям коштів на оздоровлення.

На сесії виникла суперечка щодо передачі будинку, в якому розміщена облпрофрада (м.Ужгород, пл. Народна) у комунальну власність області. З цього приводу голова облпрофради І.Король заявив, що дана будівля перебуває на балансі його організації і на це є відповідне рішення Кабміну, а тому він залишає за собою право звернутися до суду.

Щодо тимчасового припинення у діяльності коаліції в облраді 2-ох депутатських фракцій у зв’язку з голосуванням лідера облорганізації Партії регіонів, народного депутата України О.Ледиди „за” „одіозну” кандидатуру, вихідця із Закарпаття Н.Шуфрича на посаду Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, на сесії виступив нардеп О.Ледида, який свої дії пояснив партійною дисципліною і наголосив на тому, що Угода про коаліцію в облраді стосується лише тих процесів, які відбуваються безпосередньо в Закарпатті і не має ніякого відношення щодо призначень на вищі державні посади.

Лідер фракції „Наша Україна” в облраді, голова облорганізації НСНУ І.Балога повідомив, що дане питання напередодні розглядалося на засіданні коаліції. Вирішено, що найближчим часом Угода про створення коаліції буде переглянута і доповнена списоком тих „осіб, призначення яких на відповідальні посади в області є небажаним для Закарпаття”.

Лідери фракцій „Наша Україна” та „Батьківщина” заявили про зняття мораторію на тимчасове припинення участі у діяльності коаліції в облраді і заявили про свою готовність продовжити співпрацю.

Загалом на сесії, у роботі якої взяли участь голова Закарпатської облдержадміністрації О.Гаваші, заступники голови ОДА, було прийнято близько 30 рішень.
Офіційний сайт Закарпатської ОДА.
28 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Економіка

17:38
На кошти ФАО кооператив з Берегівщини планує виробляти вино
20:17
/ 6
Кабмін сьогодні зареєстрував новий індустріальний парк у Мукачеві: планують залучити 36 млн євро інвестицій
18:51
/ 5
ФДМУ готує до приватизації агропромислову фірму "Леанка" на Закарпатті
22:57
У першому півріччі на Закарпатті кількість новостворених суб’єктів господарювання на 1464 перевищила кількість тих, хто припинив бізнес
23:08
Закарпатська митниця: Євросоюз залишається основним постачальником імпорту
15:52
На Закарпатті найбільше туристичного збору надійшло у бюджети Ужгорода, Поляни, Баранинців
17:13
На Закарпатті підприємство вирощує кілька видів екзотичних грибів
22:17
Закарпатська область належить до числа лідерів за зростанням надходжень єдиного податку
13:38
Через аномально раннє тепло закарпатські виноградарі зелені операції проводять мегаінтенсивно
13:47
Cезон лохини на Закарпатті стартував на два тижні раніше, ніж торік
19:14
У травні пасажиропотік залізничним маршрутом Київ-Чоп зріс на 221% – Укрзалізниця
14:54
Через змову на аукціонах суди визнали недійсними вже два спецдозволи "Голден Тайл" на видобуток глин на Закарпатті – дані прокуратури
01:25
Закарпатське вино отримало офіційне географічне зазначення: що це означає
20:19
/ 1
Кабмін вніс до реєстру індустріальний парк "Тячів" площею площею понад 60 га
19:25
/ 1
Видобування солі на Закарпатті зупинилося з початку березня через конфлікт співвласників
17:49
Закарпатське вино офіційно отримало спеціальне географічне зазначення
17:41
/ 1
У І кварталі 2024 р. Закарпаття імпортувало товарів на $189 млн більше, ніж експортувало
11:34
Дозвіл на видобуток піску біля Ужгорода терміном на 20 років продали з аукціону за 4,5 млн грн
11:29
"Укргазвидобування" розвиватиме на Закарпатті генерацію електроенергії з газу та "розкриватиме" його геотермальний потенціал
13:36
Суд відкрив справу про банкрутство кондитерської фабрики "АВК" в Мукачеві
13:50
Через змову на аукціоні Держгеонадр суд визнав недійсним спецдозвіл групи "Голден Тайл" на користування родовищем глин на Закарпатті
16:23
На Закарпатті торік із загального обсягу вирощених зернових та зернобобових культур 69,6% займає кукурудза, 26,1% – пшениця
17:57
З початку року найбільший товарообіг, за інформацією Закарпатської митниці, здійснювався з Німеччиною, Італією, Угорщиною, Чехією та Словаччиною
13:40
Завершено монтаж зернових елеваторів сухого порту "Термінал Чорнотисів" на Закарпатті
01:35
Чеський приватний перевізник RegioJet готовий інвестувати в електрифікацію євроколії на ділянках Чоп-Мукачево і Чоп-Ужгород
» Всі новини