На Закарпатті вже втретє розіграли Кубок ректора Мукачівського гуманітарно-педагогічного інституту

Третій рік поспіль напередодні новорічно-різдвяних свят Мукачівський гуманітарно-педагогічний інститут (МГПІ) збирав учасників обласних змагань з волейболу серед студентських жіночих команд.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали ректор МГПІ професор Василь Росул, начальник учбово-спортивного відділу управління молоді та спорту Закарпатської ОДА майстер спорту А.Плеханов, представник обласного Центру здоров’я населення "Спорт для всіх" В.Скубенич.

Майже п’ять годин команди визначали, хто поведе безпосередню боротьбу за нагороди турніру. Врешті-решт у двобої за третє місце зустрілися команди ВРМП "Україна" з Хуста та друга команда МГПІ. Перемогу і "бронзове" місце на п’єдесталі здобула дасвідчена дружина хустян.

Драматичним виявився фінал змагань. На майданчику зустрілись команди МГПІ (основний склад) та "Спартак" Мукачева. Лише під завісу поєдинку спартаківки зиогли переламати хід гри і здобули перемогу.

Команди-переможниці отримали з рук заступника Мукачівського міського голови М.Лабоша медалі, дипломи і кубки. А чемпіони одержали ще й комплект футболок.

Як запевнив ректор МГПІ Василь Росул, змагання проводитимуть і в майбутньому. А в перспективі в інституті планують створити потужну волейбольну команду для участі у Всеукраїнській студентській лізі.
К.Годлевська, член редколегії студгазети МГПІ "Сузір’я"
25 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Спорт

00:22
В Ужгороді проходять Всеукраїнські змагання зі спорту на пілоні та повітряної акробатики Фото новина
05:00
/ 2
До Krayna Uzhgorod Marathon долучилися понад 1000 людей Фото новина
23:00
У неділю в Ужгороді відбудеться благодійний Krayna Uzhhorod Marathon 2025, перекриватимуть вулиці
15:03
В Ужгороді на тенісному турнірі міжнародного рівня змагатимуться 117 юних спортсменів Фото новина
17:22
/ 1
В Ужгороді 300 спортсменів беруть участь у відкритому турнірі з дзюдо "Randori Spring Cup" Фото новина
12:51
В Ужгороді відбуваються відкриті змагання з танцювального спорту "Uzhhorod Open – 2025" Фото новина
15:21
/ 3
Uzhhorod Half Marathon зібрав майже 700 учасників Фото новина
13:22
У Мукачеві відбудеться благодійний турнір з професійного самбо
03:12
У Хусті відбулися Khust Half Marathon і Чемпіонат України з бігу по шосе Фото новинаВідео новина
01:37
/ 2
Футбол. Зимовим чемпіоном Закарпаття-2025 став ФК "Медея – Невицький замок" з Оноківців Фото новина
16:49
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України Фото новина
13:12
Мукачівець Олег Халілов здобув "греко-римську" "бронзу" на чемпіонаті Європи U-23 Фото новина
17:42
В Ужгороді пройде Чемпіонат України з велоспорту-МТБ
21:03
/ 2
Цьогоріч на Закарпатті відбудуться відразу чотири масштабні забіги Фото новина
21:03
В Ужгороді відбувся "Кубок Ужгорода з флаг-футболу" пам’яті Данила Богуславського Фото новина
20:32
Закарпатка Данча показала найкращий результат сезону на етапі Кубку світу зі сноубордингу
16:42
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв Фото новина
11:43
У квітні в Ужгороді проведуть Uzhhorod Half Marathon 2025
14:26
/ 1
У Мукачеві відбудеться чемпіонат України з хортингу
19:05
/ 1
Закарпатка Аннамарі Данча стала абсолютною чемпіонкою Відкритого чемпіонату України зі сноубордингу Фото новина
20:58
ФК "Минай" офіційно презентував нового головного тренера – Калиниченка
20:38
/ 2
"Минай" визначився з головним кандидатом на пост головного тренера
16:05
/ 14
Федерацію боксу Закарпатської області очолив Павло Балога Фото новина
22:54
В Ужгороді відбувся зимовий Чемпіонат України зі спортивного орієнтування Фото новина
02:50
/ 4
Усик вдруге переміг Ф’юрі та захистив чемпіонські титули
» Всі новини