Федерація футболу Закарпаття має нового голову

Минулої п’ятниці в Ужгороді відбулася звітно-виборча конференція Федерації футболу Закарпаття, на яку з’їхалося близько 170 делегатів. Крім визначення нового керманича закарпатського крайового футболу, за чотири роки роботи звітував старий очільник відомства Андрій Гаваші.

Федерація футболу Закарпаття має нового головуПрогнозовано новим «футбольним головою» став депутат облради Михайло Ланьо, адже більшість кандидатів знялися з голосування його на користь. Та чи зможе новий голова довести до ладу складну крайову футбольну кухню, враховуючи, що крім верхівки всередині відомства майже нічого не змінилося?

Із довжелезного звіту Андрія Гаваші можна виділити ключеві положення про те, що федерація розвивалася і намагалася розвивати обласний футбол у нелегких умовах. Не все вдалося, а деякі хиби на рівні федерації вирішити практично неможливо. Втім, серед видимих позитивів не можна оминути виступи ФК «Закарпаття» у вищій лізі й допомогу місцевим вихованцям ужгородського ФК з боку обласної федерації. І хоча масовість футболу вже не вражає, на юнацькому та дитячому рівні таки маємо якісь перспективи: загалом це заслуга створеного ліцею з поглибленим вивченням фізкультури в обласному центрі та прогрес спеціалізованої футбольної школи олімпійського резерву.

Однак не було вказано у звіті причини негараздів у обласному чемпіонаті. Не віриться, що все впирається у фінанси. Проблем значно більше, а їх корені сховані глибше. Це і упереджене суддівство, і неприязнь між конкретними командами, і відсутність будь-якої мотивації для середнячків, а також системи штрафів та санкцій, аби запобігти неподобствам, що коїлися в році, який відходить. Та й чи вдасться достукатися до тих команд, які через певні причини не бажають виставляти команди на обласний чемпіонат. У першу чергу це стосуєтсья Мукачева, Чопа та Берегова.
РІО
23 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Спорт

16:18
/ 7
В Ужгороді вдруге відбудеться "Uzhhorod Half Marathon", поєднаний з "Сакура-фестом"
17:30
/ 4
У Хусті відбувся Khust Half Marathon 2026 Фото новина
18:32
Ужгородка здобула «бронзу» на етапі Кубка світу з кікбоксингу Фото новина
10:12
/ 2
Ужгород став відбірковим майданчиком до світових змагань з черліденгу Фото новина
09:08
В Ужгороді провели відкритий обласний турнір «Ігри воїнів Карпат» Фото новина
13:28
Закарпатець виборов «золото» чемпіонату України з гірськолижного спорту Фото новина
09:01
Мукачівські прикордонники вибороли «золото» на чемпіонаті з гирьового спорту Фото новина
18:23
/ 2
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат з кікбоксингу WAKO серед дітей та юніорів Фото новина
17:30
/ 1
Спортсмен з Рахівщини опинився у збірній України на Паралімпіаду–2026
12:10
/ 4
Закарпатець встановив новий олімпійський рекорд України Фото новина
09:07
/ 3
Закарпатець Дмитро Шеп’юк виступив у фіналі на Олімпійських іграх-2026 і посів 33-тє місце Фото новина
17:20
В Ужгороді вперше відбувся турнір з більярду серед ветеранів війни Фото новина
13:24
/ 4
Закарпатець підкорив найвищий вулкан світу Фото новина
14:36
/ 1
Ветерани та військові змагаються в Ужгороді на кубку адаптивного спорту Фото новина
11:06
Ужгород приймає відбір до збірної України з дзюдо на Євро‑2026 Фото новина
10:16
П’ятеро закарпатців увійшли до складу української команди на Зимову Олімпіаду-2026
12:34
/ 1
Закарпатський сноубордист Олександр Попадич увійшов у топ-10 Кубка Європи в Австрії Фото новина
18:05
/ 3
Закарпатський гірськолижник Дмитро Шепʼюк здобув «золото» в Італії та встановив рекорд України Фото новина
09:54
Український фристайліст здобув перемогу на етапі Кубка світу на лижах, виготовлених у Мукачеві Фото новина
10:32
/ 1
Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
13:43
В Ужгороді триває Відкритий новорічний турнір з фехтування, присвячений ЗСУ Фото новина
12:01
Закарпатський спортсмен показав високі результати на європейських змаганнях з гірськолижного спорту
11:04
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ» Фото новина
17:48
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча вийшла до півфіналу етапу Кубка світу
17:52
В Ужгороді триває відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup» Фото новина
» Всі новини