Найбільше в Ужгороді безробітних економістів: працівників банків, касирів, бухгалтерів. За словами начальниці відділу взаємодії з роботодавцями, Олени Когут, з початку осені є надія на появу більшої кількості вакансій. Крім того, для соціально незахищених груп громадян завжди є заброньовані вакантні місця. До таких верств населення належать випускники ВНЗ, жінки з дітьми до 6 років, самотні жінки з дітьми до 14 років, громадяни після армії та відбування покарання, люди передпенсійного віку та інші.
У Центрі зайнятості постійно діє програма підвищення кваліфікації (стажування), оскільки найчастіше роботодавці приймають на роботу людей із досвідом роботи.
З початку року понад тисяча людей успішно влаштувалися на роботу завдяки Ужгородському міському центру зайнятості. І це далеко не межа, запевняють працівники організації. Адже список вільних робочих місць оновлюється практично щодня. Станом на сьогодні в центрі є понад 300 ваканcій для працівників найрізноманітніших професій: від касира торгового залу до лікаря-онколога.