Закарпатська УНП вважає, що перший секретар Посольства Франції в Україні втручається у внутрішні справи України

Із проханням з'ясувати, чи є дії першого секретаря Посольства Франції в Україні Гійома Наржоле втручанням у внутрішні справи України, звернулася до Міністерства закордонних справ України Закарпатська обласна організація Української народної партії. Приводом для звернення стала зустріч Наржоле з представниками русинського руху на Закарпатті. На зустрічі також був присутнім й священик греко-католицької церкви отець Стефаній Сюч.

Закарпатська УНП вважає, що перший секретар Посольства Франції в Україні втручається у внутрішні справи України

Нещодавня публікація у газеті  "Закарпатська правда" № 26 від 18 липня 2009 року повідомляла, що "русинським питанням" відтепер перейматимуться не лише в Україні, а і в Європі, зокрема, у Франції. Це підтвердила нещодавня зустріч першого секретаря  Посольства Франції в Україні Гійома Наржоле з представниками русинського руху, де було обіцяно, що представники французького посольства напишуть доклад та відправлять його в ООН та інші міжнародні структури.

Закарпатська обласна організація УНП в своїй заяві підкреслює, що "болюче "русинське питання", яке постійно мусується на Закарпатті, є темою, що живить і спонукає до проявів сепаратизму, в жодному випадку не сприяючи зміцненню української держави". "Дії Першого Секретаря посольства Франції Гійома Наржоле є антиукраїнськими, в зв'язку з чим може гостро постати питання про можливість його перебування на території України", - наголошується у зверненні. Окрім цього, обласна організація УНП нагадує Отцеві Стефану Сючу, який теж брав участь у зібранні, що "духовному наставнику слід займатися не політикою, а вихованням прихожан в християнському дусі, сподіваючись на об'єднання всіх православних конфесій в єдину Помісну церкву".

24 липня 2009р.

Теги: Франція, Гійом Наржоле, русинський, греко-католицький, сепаратизм

Коментарі

Тарапунька і Штепсель 2009-08-12 / 10:04:00
Навіть смішно, як виправдовується Жалива-Староста.

А мав би образитьсь на посольство Франції. Згідно з дипломатичним етикетом

посольство мало би адресувати листа реальній особі, з урахуванням титулів, регалій та вивіреного написання прізвища та імені. Це може підтвердити будь-який дипломат.

Тому лист, який адресовано на інтернетне псевдо - пану МиколУ Залива - це ревльний факт сприйняття посольством "політичної ваги" та "заслуг" новоявленого "русинського" месії.

Тарапунька і Штепсель 2009-08-11 / 09:15:00
Це як можна порозуміти: прочитав хвалений лист Миколі Старості від Посольства Франції та був здивований. http://www.ua-reporter.com/content/60921

Лист, виявляється, адресований не Старості, а ... Миколі Жаливі. Тай псевдо у листі надруковано з помилкою - Залива. Коротенький лист (нічого не значущих 6 рядків) так і починається: Шановний пане Микола Жалива!!!




Замаскувалися добре, пане Штірліц!!!

Скоро вибори, вам - до Партії Регіонів.

местный 2009-08-10 / 13:22:00
Микола Староста (Можу завірити всіх русинів , що є конкретний план дій) ну просто Терминатор-4 - "Да придёт Спаситель" :)

Микола Староста 2009-08-09 / 00:52:00
http://s11.radikal.ru/i184/0908/26/851212fb37fe.jpg

Микола Староста 2009-08-06 / 23:29:00
Я не можу опублікувати.... всі договореності між русинами ,і високопоставленим представником Франції....тому і виникають деякі запитання. Можу завірити всіх русинів , що є конкретний план дій.

Микола Староста 2009-08-06 / 23:25:00
Франція буде виконувати роль посередника між нами і ЕС. Знаючи всі бюрократичні тонкощі Європарламенту , Франція буде лобіювати наше визнання.

2009-08-06 / 08:27:00
Андрій, duzhe zrozumilo: pytannya rusyn obgovorjuvaly derzhavni dijachi Francii i ti domovlenosti jaki buly mizh predstavnykamy francuzjkogo posoljstva i rusynsjkogo ruhu Francija bude vykonuvaty. Scho ne zrozumilo?

Андрій 2009-08-05 / 23:02:00
"но вопрос признания русин поднят на самом высоком государственном уровне"



На державному рівні якої країни?



"Франция... выполнит свои обязательства."



Які саме зобовязання?

Микола Староста 2009-08-04 / 22:30:00
Франция... выполнит свои обязательства. Пришло официальное письмо, в адрес Миколи Жаливи и НРРЗ где выражается благодарность, за организованную встречу официального представителя Франции и представителей прогрессивной русинской организации. Полный текст публиковать не буду (пока) , но вопрос признания русин поднят на самом высоком государственном уровне.

Віктор 2009-07-31 / 23:44:00
Що там знають у франції про наших русинув. Вони думають, що русини то угнетённий народ. Збираються писати доклад... Смішно... В нас інша спицифіка в Україні - хто платить той і музику замовляє. Думаю, що русинська карта вже розіграна. Нову підкинуть у той момент коли це буде треба політикам в тому числі з росії і звязано це буде виключно з газом або нафтою, короче, контроль продуктопроводів. А неіснуюча культура чи русинська мова то все це для прикриття. А взагалі людей не цікавить русинське питання. Хто ж хоче на свою голову садити штучний народ, хба недалекоглядні.

местный 2009-07-31 / 19:54:00
по результатам официальных встреч подписываются официальные документы - протокол как минимум... секретарь посольства - это суперский ранг. что там всякие президенты и премьер-министры :) Николай, понятно Ваше стремление выдать частную встречу за событие планетарного масштаба - и чтобы вытрясти из потенциальных спонсоров денюжки да и во внутрирусинской борьбе за власть тож пригодится, но ... внимания этой встрече уделено гораздо больше, чем она того заслуживает.

Микола Староста 2009-07-30 / 13:31:00
местный ... зустріч носила офіційний характер,дипломат такого рангу, не "мелкий

чиновник"

Микола Староста 2009-07-30 / 13:28:00
Я відповідаю на запитання.

местный 2009-07-30 / 11:11:00
Николай ("значение имел сам факт встречи...ЕС об русинах знает и Украину в этом вопросе не понимает") - частное мнение мелкого чиновника, высказанное им в частной беседе - это мнение ЕС? Я знаете сколько таких мнений по самым разным вопросам могу напредъявлять :-D

Олег 2009-07-30 / 08:49:00
Микола Староста! Ви що самі з собою дискутуєте?

Микола Староста 2009-07-29 / 21:50:00
Админ ВЫ убрали мою ссылку..не страшно...подготовите Вы материал о древней стоянке , или могу я ....тогда публикация за ВАМИ. Тема очень интересная.

Микола Староста 2009-07-29 / 19:17:00

Хоть ссылка конкурента ,но тоже аргумент в мою пользу ***************

Микола Староста 2009-07-29 / 19:15:00
Я...до Закарпатьеонлайн отношения не имею... денег много тоже не имею....не тот богат кто имеет много денег,а ток кому хватает.

Микола Староста 2009-07-29 / 19:13:00
Местному.. значение имел сам факт встречи, он выбил из под ног один атирусинский тезис.. что русины проект спецслужб Москвы.В сами детали я вникать не хочу ,и не могу.... факт остается , фактом ЕС об русинах знает и Украину в этом вопросе не понимает.

местный 2009-07-29 / 16:59:00
Николай, ну Вы даёте : "ця зустріч з французьким дипломатом мала величезне значення...ЕС відслідковує русинський рух..." Какое огромное значение? посидели-поели-попили, неформально потрепались. Вместо "ты меня уважаешь?" было "вы нас признаете?" ;)

Мимоволи напрашивается цитата из Остапа Бендера: "Заграница нам поможет. Запад с нами" :) Классический развод на бабки :)

НОВИНИ: Політика

14:26
600 людей в Ужгороді перебуває на самоізоляції
16:11
/ 10
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 9
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5