Закарпаття: Новий рік без ексклюзивного шампанського зустрінуть деякі наші співвітчизники

У ніч на 12 грудня на ділянці "прибуття" митного поста "Тиса" Чопської митниці під час проведення спільного митно-прикордонного огляду ручної поклажі водія мікроавтобуса «Мерседес-бенц» митники виявили велику партію колекційних спиртних напоїв. Їхня загальна вартість - майже 68 тисяч гривень.

Водій автівки, наш співвітчизник, прямував з Італії до однієї з сусідніх областей України. До декларації на ввезення він вніс 20 пляшок кріпленого вина, 10 кілограмів зеленого чаю і 35 кілограмів кави: 20 кілограмів розчинної і 15 кілограмів в зернах. Коли митники розпочали огляд мікроавтобуса» розчинну каву пред’явити водій не зміг.

Натомість серед багажу автівки «знайшлося» дві кавоварки та чимала партія колекційних спиртних напоїв. Виявлена випивка прикрасила би будь-який престижний магазин: 37 пляшок колекційного вина, найстаріше з якого виготовлене у 1927 році, 45 пляшок колекційного шампанського 1889-2000 років розливу і 21 пляшка колекційного віскі та коньяку престижних марок, вік яких сягає майже півстоліття.

Вартість спиртного теж відповідна - за попередньою оцінкою одна пляшка віскі відомої марки «Сlеn АWON» коштує від 1700 до 5000 гривень. Шампанське і вина теж не для простого українця, їх вартість коливається від 100 до 1500 гривень. Майже всі спиртні напої упаковані у фірмові коробки і мають відповідні сертифікати, а пляшки, яким чимало років, вкриті аристократичним нальотом пилу.

Пояснення невдахи-контрабандиста оригінальністю не відзначалися. Водій мікроавтобуса заявив митникам, що знайомий з Мілану попросив відвезти додому кілька ящиків, і він навіть гадки не мав про їхній вміст. Жодних координат людини, якій повинен був передати «посилку» теж не має, бо вдома з ним адресати мали зв’язатися по мобільному і забрати вантаж.

Однак колекційні вина та віскі до Нового року на святкові столи не потраплять, оскільки за фактом спроби їх перевезення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю працівники Чопської митниці склали протокол про порушення митних правил, а спиртне вилучили.
Прес-служба Чопської митниці.
12 грудня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
» Всі новини