Про це "Закарпаття online" повідомили в Закарпатському облводгоспі.
Конференція присвячена актуальним питанням управління водними та земельними ресурсами на основі прогресивних методів та технологій, які розроблені і застосовуються в європейських країнах. В ній примаютть участь відомі вчені, дослідники, спеціалісти-практики та молоді вчені. Проведення в Україні цього важливого міжнародного заходу сприятиме обміну досвідом та практичному впровадженню прогресивних методів управління водними та земельними ресурсами, а також буде корисним для розширення ділових зв'язків українських спеціалістів з їхніми зарубіжними колегами.
Згідно програми Конференції 20 травня учасники відвідали Закарпаття і ознайомилися з роботою водогосподарських управлінь області, а також цікавими історичними та культурними пам'ятками краю.
В ході візиту гості довідалися про водні ресурси і ознайомилися з водогосподарським комплексом Закарпатської області і, зокрема, басейну р.Уж. Також була представлена діяльність Закарпатського обласного виробничого управління по меліорації і водному господарству щодо інтегрованого управління водним господарством, організації протипаводкового захисту і реалізації Комплексної програми протипаводкового захисту Закарпатської області в басейні р.Тиса, експлуатації меліоративних систем, моніторингу поверхневих водних ресурсів, роботи спільної українсько-угорської автоматизованої системи АІВС-Тиса, впровадження міжнародних проектів технічної допомоги.
Гості вшанували пам'ять загиблих воїнів Першої та Другої світової воєн, поклавши квіти до пам'ятників на Ужоцькому перевалі і відвідали Мукачівський замок "Паланок".
Довідково:
Міжнародну Комісію з Іригації та Дренажу (МКІД) організовано в 1950 році як неприбуткову, недержавну міжнародну організацію. Штаб-квартира її знаходиться в Делі, Індія. Діяльність Комісії присвячено проблемам покращення забезпечення продовольством населення планети шляхом удосконалення управління водними і земельними ресурсами. Підвищення продуктивності зрошуваних та осушуваних земель досягається завдяки раціональному управлінню водними і природними ресурсами та застосуванню прогресивних методів управління в сфері осушення, зрошення та захисту від повеней. Україна є членом МКІД з 1996 року і постійно бере активну участь у діяльності цієї організації. Діяльність МКІД в Україні координує Український Комітет з Іригації та Дренажу (УкКІД), секретаріат якого розміщено в Інституті гідротехніки і меліорації , Української академії аграрних наук в м. Києві.